moda meska

Zaczęty przez panikarola, 13 Kwi 2008, 00:11:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dagi

a ja z innej beczki, ostatnio kupiłam mojemu M. koszulę z reserved i bardzo mu się spodobała, także polecam :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

dagi81 mój wczoraj przyniósł mi koszule z H&M
białą taliowaną
i sie pyta czy ona bedzie dobra do ślubu  lol lol lol lol lol lol lol

mayagaramond

Cytat: Kasia w 05 Maj 2008, 13:04:24
dagi81 mój wczoraj przyniósł mi koszule z H&M
białą taliowaną
i sie pyta czy ona bedzie dobra do ślubu  lol lol lol lol lol lol lol

nie jestem wielbicielka H&M, ale jesli ta koszula dobrze wyglada, to czemu nie? Przeciez nikt mu nie bedzie metki ogladal ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

nionczka

Nie wazne skad, wazne jak wyglada i z czego jest uszyta!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

mayagaramond ale mój N wziął ta koszulę ze względu na metkę - bo tam było napisane SLIM LINE ;)

nawet nie miałam jak sprawdzić czy ta biel to prawdziwa biel
ja takim sklepom nie wierzę ;)


dagi

Cytat: Kasia w 05 Maj 2008, 13:04:24
dagi81 mój wczoraj przyniósł mi koszule z H&M
białą taliowaną
i sie pyta czy ona bedzie dobra do ślubu  lol lol lol lol lol lol lol
lol  lol lol
ja jakoś też nie wierzę, żeby koszula z H&M nadawała się na ślubną ale to tylko moje zdanie  ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

konwalia

Mój N. jak właże do H&M mówi: po co wchodzimy do tego sklepu, gdzie rzeczy są do noszenia do drugiego prania?
ja lubię h&m dl siebie i serię dziecięcą, dla faceta, który ubrania kupuje rzedko raczej nie.

Kasia

dagi81 no ja tez jakos tego nie widziałam

ale wczoraj kupiliśmy koszyle z łamanym kołnierzykiem
za groszę bo to tylko na dwie godziny i wiecej w zyciu sie raczej nie przyda ;)

ślubna koszulę mamy juz zamówiona w Olimpie
tania nie jest bo około 300zł ale wyglada super, jest dobra gatunkowo (z egipskiej bawełny),
teraz czekamy aż ja sprowadzą do sklepu :)

Kasia

ja za H&M raczej nie przepadam bo nic nie mogę tam dla siebie znaleźć
no może z wyjatkiem damskich koszulek boxerek


ale wchodze zachęcona inkowymi prezentacjami

mayagaramond

W H&M przeszkadza mi balagan (dziwne prawda? ;) )Najlepiej isc tam w tygodniu i rano, wtedy wszyskto jest jeszcze poukladane. Przy zcym oni maja bardzo dziwny sposob sortowania: kolorami. I tak wisza kolo siebie czarne spodnie, spodnice smiakie i owakie, golfy, koszule.

Jakosc jest rozna, mam trench z H&M i uwazam, ze jest super.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"