obrączki klasyczne - ktoś ma?

Zaczęty przez shellerka, 17 Sie 2007, 14:53:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

shellerka

Czesc dziewczynki, wczoraj zamówiliśmy obrączki. Takie zwykłe klasyczne, z żółtego złota, cztery mm szerokości. N w ostatniej chwili zapragnął jakiejs odmiany i zasugerowal ze moze zamiast takich wypukłych jak nosii nasi rodzice kupimy takie płasko scinane, ale moim zdaniem wygladaja jak nakladki na srubke a nie obraczki. A teraz sie zastanawiam ze moze glupio zrobilam ze bez zadnych ozdobnikow, ze wygladaja jak obraczki a nie pierscionki ze wogole... ma ktoras wogole takie zwykle czy wszystkie poszlyscie w mode?

zuzia

zajrzyj do galerii obrączek - w tej strefie gdzieś się ten wątek przewija :)

eva_luna

wg galerii obraczek, ktora sie rzeczywiscie przewija bardzo duzo z nas NIE poszlo w mode i wybralysmy klasyke..

shellerka

a no wlasnie ze nie. klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki (jedna para tam była chyba tylko w galerii ale bardzo ciemne) nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.:) reszta to sezonowe mody np. z oczkiem, dwukolorowe, ze wzorkiem[/b]

jusia

Cytat: "shellerka". klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki  nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.:)[/b]

no my właśnie wczoraj zamówiliśmy, takie klasyczne o jakich piszesz, tylko, że z białego zlota, ja zamówiłam 3 mm, M. 4mm i teraz się zastanawiam, czy nie za wąska ta moja, ale chcę ją nosić razem z pierścionkiem, więc 4 mm jakoś mi tak razem nie pasowały...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

shellerka

no to fajnie, ze nie jestem osamotniona w swoim wyborze. z białego też są fajne. I też chciałam, bo mam pierscionek z białego złota i wogóle wole białe złoto, ale tak mi si ejakos w ostatniej chwili wymyslilo ze żółte maja byc. tak tradycyjnie bardzo (bosz.. ja i tradycja... )

eva_luna

Cytat: "shellerka"a no wlasnie ze nie. klasyczne obrączki to takie zwykłe obrączki (jedna para tam była chyba tylko w galerii ale bardzo ciemne) nie takie proste tylko lekko wypukłe na okrągło i ... no takie jakie nosili dawniej ludzie, nasze babcie, rodzice itd.:) reszta to sezonowe mody np. z oczkiem, dwukolorowe, ze wzorkiem[/b]

Inaczej rozumiemy pojęcie klasyczne- ja zamówiłam dokładnie takie, jakie noszą moi rodzice i teściowie i również babcia (prezentuje je w galerii) i widziałam, ze bardzo duzo dziewczyn takie ma. Bez kamieni, bez laczenia roznego zlota i innych wariacji. Takze wg mnie takie o jakich mowisz Ty i ja mieszcza sie w jednej kategorii klasycznych.

siog

ja mam
zdjecia byly kiedys na SiW :-P

bozena.dp

my tez bedziemy mieli klasyczne obrączki (zdjęcia w galeri gdzies na tym forum), z zółtego złota, 5mm i lekko wypukłe-takie pomiedzy calkiem prostymi a mocno wypuklymi o których pisze shellerka

kalwa

hej
ja właśnie wczoraj zamówiłam zwykłe, płaskie, z żółtego złota, 4mm. mamy krótkie palce i 5 mm były dla nas za szerokie (śmiesznie to wyglądało). nie mamy żadnych ulepszaczy, tylko grawer w środku :) zamówiłam u jubilera w moim mieście i cena bardzo mnie ucieszyła :) kiedyś chciałam obrączki "takie modne w jednym sezonie" ale teraz jak patrze na znajomych to ich obrączki śmiesznie wygdlądają w porównaniu z tym co teraz jest modne, dlatego zdecydowaliśmy sie na zwykłe płaskie. oczywiście inne obrączkie też są śliczne, każdy ma takie jakie mu się podobają i nie można tego negować :)
pozdrawiam

mroczna_dama

Ja mam zwykłe płaskie, dokładnie takie jak opisujesz. I uważam, że są piękne w swej prostocie.
Takie bardzo nowoczesne obrączki też mi sie podobają,ale bardziej przypominają mi pierścionki niż obrączki. Dlatego my zdecydowaliśmy się na klasyczne. Nie ma co żałować, takie obrączki też mają swój urok:-)

malutenka

My mamy zwykłe obrączki z żółtego złota, lekko wypukłe, chyba 4mm. Wszystkie z ozdobami i przeplatankami po prostu nam się nie podobały:)

aniak1211

Klasyka to klasyka,zawsze beda na czasie,a te plecionki to na krotki sezon!
Jak wybieralismy obraczki to majemu mazowi wlasnie plecionki sie podobaly!
Ale nie dalam sie i wybralismy moze nie klasyczne ale proste z bialym zlotem(chcialam cale z bialego)a po bokach zolte.

iosellin

a my mamy z plecionka przez srodek bo z kolei chcielismy, zeby po obraczkach od razu bylo widac, ze jestesmy malzenstwem ;) a takich obraczek nigdy u nikogo nie widzielismy. No i takie sie nam po prostu bardziej podobaly, kwestia gustu, trzeba kupic takie, zeby sie obojgu malzonkom podobaly i zeby pasowaly do Was, a czy sa modne czy nie modne to juz mniejsza z tym. Moda to akurat ostatnia rzecz, jaka bym sie sugerowala.

Aczkolwiek, w salonie przy nas, byla para, ktora kupowala obraczki tytanowe, ktore wygladaly wypisz-wymaluj jak nakretka na srube, zarowno pod wzgledem koloru jak i fasonu i w sumie troche tak glupio placic ciezkie pieniadze za cos, co wyglada na nakretke za 1zl ;p

wrobelek0403

Cytat: "iosellin"

Aczkolwiek, w salonie przy nas, byla para, ktora kupowala obraczki tytanowe, ktore wygladaly wypisz-wymaluj jak nakretka na srube, zarowno pod wzgledem koloru jak i fasonu i w sumie troche tak glupio placic ciezkie pieniadze za cos, co wyglada na nakretke za 1zl ;p

akurat obraczki tytanowe nie sa drogie. 200-600 zł w Yesie. Ale mnie tez sie nie podobaja, :/
Natomiast wczoraj kolezanka obdarowała mnie amerykanskim magazynek slubnym i tam zobaczyłam przepiekne obraczki. W Polsce takich nie widziałam. Jak znajde scaner, to zeskanuje i wysle .
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403,  ee tam , zrob zdjecia stronom bez lampy jak masz szybszy dostep do aparatu ;) chetnie obejrze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"wrobelek0403,  ee tam , zrob zdjecia stronom bez lampy jak masz szybszy dostep do aparatu ;) chetnie obejrze ;)

znalazłam stronke, jest w watku "galeria obraczek" :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

My też zamówiliśmy tradycyjne obraczki,inne nawet nie wchodziły w rachube.Ja jestem tradycjonalistką i od poczatku takie chciałam.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

basiak

#18
Absolutnie, mi się właśnie nie podobają te klasyczne wypukłe obrączki. Planujemy zamówić cieniutkie, płaskie modele w sklepie Jubiler Węc. Widziałaś może na żywo takie obrączki? Bardzo ładnie wyglądają na palcu więc się koniecznie zastanów nad propozycją męża

golinda

Ja mam ładne. Mogę sprzedać lol

wrobelek0403

Cytat: doda w 18 Cze 2018, 20:47:30
Koniecznie sie zastanów. 11 lat po ślubie (albo rozwodzie ;) )
lol lol iluvu
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia


wrobelek0403

Cytat: sputnik w 19 Cze 2018, 19:57:49
A mi się podoba szukanie 'scanera' albo aparatu. Aż ciężko uwierzyć...!  :D
To byly czasy lol ja mialam taka sliczna nokie z klapka, w jakies kwiatki czy cos :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: wrobelek0403 w 19 Cze 2018, 21:24:32
To byly czasy lol ja mialam taka sliczna nokie z klapka, w jakies kwiatki czy cos :D
Hihihihi, miałam Nokię z klapką, Nokię ze slidem, w ogóle nokie uwielbiałam ;) Pierwsze Ericssony z klapką to był szaaaaaał!!
A obrączki zmieniliśmy na... tytanowe. I bbbbb lubię te nasze "śruby"
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /