czy podobaja sie Wam te buty?

Zaczęty przez maroonbug, 09 Kwi 2008, 12:57:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: Agaaa w 09 Kwi 2008, 22:17:30
jak chce wlasnie wiszace kolczyki , prote efektowne, switace ale nie cale z chalowych cyrkoni jakie sa w masowej sprzedazy:) widzialam ostatnio w svarowskim i sie zakochalam ale cena jak kubeł zimnej wody 420 zł:(


ale dobre kolczyki beda do konca zycia wiec warto...

Agaaa

mi tez sie podoba ale nie na ślub dla mnie, moga ja zalozyc na bankiet firowy do innej kiecki niz biala ślubna...do jakiegos kostiumowego komleciku typu Jackie Kannedy.. :)

maroonbug

Cytat: mayagaramond w 09 Kwi 2008, 22:25:14
czyli jeszcze 5 takich wygranych i masz buty! Wypijmy za to  :drunk:

no to pijmy!

Agaaa

siog wieeeeeeem:) sa piekne ale buzdzet slubny ograniczony i zeby to bylo w innej czasoprzestrzni to bym sie nie wahała:)

maroonbug

Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 22:28:19
ale dobre kolczyki beda do konca zycia wiec warto...

zgadzam sie. dodam jeszcze ze swej strony, ze slubna bizuteria ma szczegolne znaczenie sentymentalne i warto jest zainwestowac
(jesli sie chce i moze of course). to wspanialy poczatek rodzinnych klejnotow, ktore sa potem dla corek i wnuczek :)

Agaaa

ja pije juz...od 21.49 dokladnie :D

maroonbug


mayagaramond

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 22:34:16
to wspanialy poczatek rodzinnych klejnotow, ktore sa potem dla corek i wnuczek :)

Moja ciocia sobie 30 lat zbierala, zlodzieje przyszli i zostalo jej to co miala na sobie (nawet sejf jakos otworzyli...)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 22:34:16
Cytat: siog w 09 Kwi 2008, 22:28:19
ale dobre kolczyki beda do konca zycia wiec warto...

zgadzam sie. dodam jeszcze ze swej strony, ze slubna bizuteria ma szczegolne znaczenie sentymentalne i warto jest zainwestowac
(jesli sie chce i moze of course). to wspanialy poczatek rodzinnych klejnotow, ktore sa potem dla corek i wnuczek :)

dokladnie... ja wole kupic malo albo wcale i zaoszczedzic i kupic jedna rzecz ale porzadna taka na zawsze:)
dzisiaj rozmyslalam i mam potwierdzenie mojej teorii  ;D jak mam kase to odrazu musze cos kupic co bardzo chce, reszte budzetuje do konca mies, jak nie kupie tego co chce to i tak kasa rozchodzi sie na lewo i prawo i nic z tego nie zostaje:)

siog

a propos McQuinna, mam kilka par jego butow, sa przewygodne. kupione na wyprzedazy z 500 eur za niecale 120 eur :))) to sie nazywa wyprzedaz! Wiec Maroonbug poszukaj dobre sklepy z butami w Lux, zaprzyjaznij sie i trzymaj reke na pulsie:)

Agaaa

maroonbug ciiiiiiii:)
troche winka:) na trawienie   :P

skleptaneczny

Cytat: maroonbug w 09 Kwi 2008, 12:57:31
Okej...Znalazlam te oto buty i nie wiem co myslec...Podobaja mi sie bardzo i kolor i ksztalt i wysokosc obcasa..wszystko.
Popatrzmy co oferuje sklep taneczny...


vobi

dragonfly, mnie zaczyna to bawic, tylko Szanowni Panstwo za cholere - o, przepraszam Sz.P. - mialam na mysli "w żaden sposób" oczywiscie - nie potrafia sie nauczyc odpowiadac cytujac wiadomosci - i niezle zamieszanie wychodzi  :rotfl:


vobi

albo dupa maryna po prostu...  :blush: przepraszam Sz.P. za brak obycia  :ohboy:

zwierzatko_mojej_mamy

#66
skleptaneczny w tym watku odpisze na temat pt "wiek watku"

w kazdym watku jesli nic sie nie pisalo przez 120 dni, sam skrypt przed wyslaniem odpowiedzi pyta "w tym watku nie pisano 120 dni, czy na pewno chcesz wyslac wiadomosc?"

ten post kwalifikuje sie juz TYLKO i wlylacznie do reklamy i wpisywania postu gdzie popadnie, bo
1. trudno przypuszczac, ze maroonbug przez rok szuka i szuka tych butow i biedna jeszcze nie znalazla.
2. maroonbug jest juz na forum w statusie goscia - co znaczy, ze konto zostalo skasowane - co za tym idzie - najprawdopodobniej tu nie zaglada - trudno wtedy uznac post za probe porady - jesli sie chce doradzac, wypadaloby chociaz doczytac watek.

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

zwierzatko_mojej_mamy  :bravo:
nie wiedziałam, że jest coś takiego jak "120 dni"  ;) no to teraz już nie można mieć złudzeń, że to chamska reklama ;D