JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA adresy sklepów internetowych w poście nr 1

Zaczęty przez salsa, 03 Paź 2007, 12:28:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Natka zmierz się ciasno pod biustem i luźno w biuscie i napisz do Zuzi, ona ma tabele w głowie :D

mika

albo może wkleiła na wątku stanikowmy :)

zuzia

Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 11:27:47
Zuziak mam pytanie: czy Freya ma taką samą rozmiarówkę jak Panache??

generalnie podobną. Ale wszystko zależy od modelu.
zajrzyj tutaj:
http://spreadsheets.google.com/pub?key=pxpi6szJEGjb8-r-aEKk9Hw&output=html

mika

dzięki zuziu piwko for ju :d

zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 08 Kwi 2008, 12:03:18
ale zapomnialam pomierzyc cycki  :'( dzisiaj zmierze po pracy i zamawiam od razu stanik - zuziaku - szykuj sie na dorady ;) (nie w sensie ryb ;D )

zwierzaku - dla Ciebie wszystko :D



natka

Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 11:43:34
Natka zmierz się ciasno pod biustem i luźno w biuscie i napisz do Zuzi, ona ma tabele w głowie :D
zaraz sie w domu zmierze ;) ciekawe co mi wyjdzie...na pewno 60 to nie bedzie ;)

mayagaramond

mam i ja pytanie stanikowe, ale nie o moj biust chodzi. Na niemieckim forum dziewczyny pisza, ze jak ktoras ma duzy biust to stanik bez ramiaczek odpada, bo sie nie bedzie trzymac. Wiec albo sukienka na ramiaczka albo gorset.

Ale zuzia miala przeciez sukienke bez ramiaczek i nic jej tam nie zwisalo ;) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Cytat: natka_26 w 08 Kwi 2008, 12:17:49
Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 11:43:34
Natka zmierz się ciasno pod biustem i luźno w biuscie i napisz do Zuzi, ona ma tabele w głowie :D
zaraz sie w domu zmierze ;) ciekawe co mi wyjdzie...na pewno 60 to nie bedzie ;)

natka ja mam pod biustem 72/73 a noszę 60  jupi

mika

Cytat: mayagaramond w 08 Kwi 2008, 12:17:51
mam i ja pytanie stanikowe, ale nie o moj biust chodzi. Na niemieckim forum dziewczyny pisza, ze jak ktoras ma duzy biust to stanik bez ramiaczek odpada, bo sie nie bedzie trzymac. Wiec albo sukienka na ramiaczka albo gorset.

Ale zuzia miala przeciez sukienke bez ramiaczek i nic jej tam nie zwisalo ;) :)

jak stanik jest dobrze dobrany to się trzyma na obwodzie a nie na ramiączkach!!! więc i przy dużym biuście będzie tryzmał jak należy

natka

#34
Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 12:18:53
natka ja mam pod biustem 72/73 a noszę 60  jupi
hmm....ciekawe :) a te rozmiary to pod konkretne firmy bielizniarskie czy dla wszystkich ??

mika

Cytat: natka_26 w 08 Kwi 2008, 12:21:55
Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 12:18:53
natka ja mam pod biustem 72/73 a noszę 60  jupi
hmm....ciekawe :)

taka jest tabela, staniki 70 to jak teraz zakładam to czuję że mi latają na około, 65 są dobre, nawet bardzo, ale sądzę że jak sIę rozciągną po kilku latach noszenia to będą za luźne, więc przerzucam się na 60... zobaczymy co z tego wyjdzie

zuzia

Cytat: mayagaramond w 08 Kwi 2008, 12:17:51
mam i ja pytanie stanikowe, ale nie o moj biust chodzi. Na niemieckim forum dziewczyny pisza, ze jak ktoras ma duzy biust to stanik bez ramiaczek odpada, bo sie nie bedzie trzymac. Wiec albo sukienka na ramiaczka albo gorset.

Ale zuzia miala przeciez sukienke bez ramiaczek i nic jej tam nie zwisalo ;) :)

to kwestia dobrego dobrania stanika. Przy dobrze dobranym nawet duży biust będzie bez ramiączek się trzymał - vide: biust powinien trzymać się na obwodzie a nie na ramiączkach :)

zuzia

Cytat: natka_26 w 08 Kwi 2008, 12:21:55
Cytat: mika9983 w 08 Kwi 2008, 12:18:53
natka ja mam pod biustem 72/73 a noszę 60  jupi
hmm....ciekawe :) a te rozmiary to pod konkretne firmy bielizniarskie czy dla wszystkich ??

generalnie dla wszystkich aczkolwiek tak jak w przypadku wszystkich ubrań - czasami trafia się odstępstwo od normy.

zuzia

Cytat: didi_loczek w 08 Kwi 2008, 12:50:55
Zuzia, moge w sprawie rozmiaru na pw??

jasne :)

mika

Natka ja Ci poleje jak się obmierzysz i zamówisz stanik 65 hehehe


abkasia

mika9983 a gdzie wy te staniki zamawiacie?? bo moze ja tez sie skusze...

mika

Abkasia ja zamawiam na allegro, mam jeden ze sklepu ale słono przepłaciłam >:(

fasolka1980

mika daj jakiś namiar na sprzedawce pliz!

zuzia

Cytat: didi_loczek w 08 Kwi 2008, 13:15:59
Zuzia wielkie dzieki,  brawo  brawo  brawo  juz polewam!!


no muszę to napisać - DIDI sama podała swój rozmiar :) :) :)

jusia

Cytat: jo_miekka w 08 Kwi 2008, 11:17:21
kurcze, chyba też się w końcu zmierzę...
no ja się mierzyłam właśnie rano i już wiem, że pod biustem ściśle mam 77 cm, a w biuście (tak luźno) 94 cm, co jest szokujące, bo miałam tak 82- 83 cm...więc, co dla mnie? a tak w ogóle to jak w ciąży rośnie biust, to trzeba ciągle zmieniać staniki? kosztowne te zmiany, a jeśli później sie skurczy to takie zakupy są do wyrzucenia... :(
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zuzia

Cytat: jusia79 w 08 Kwi 2008, 13:45:11
Cytat: jo_miekka w 08 Kwi 2008, 11:17:21
kurcze, chyba też się w końcu zmierzę...
no ja się mierzyłam właśnie rano i już wiem, że pod biustem ściśle mam 77 cm, a w biuście (tak luźno) 94 cm, co jest szokujące, bo miałam tak 82- 83 cm...więc, co dla mnie? a tak w ogóle to jak w ciąży rośnie biust, to trzeba ciągle zmieniać staniki? kosztowne te zmiany, a jeśli później sie skurczy to takie zakupy są do wyrzucenia... :(

moim zdaniem - 70 E :)
a co do zakupów. zajrzyj na lobby - tam dziewczyny sprzedają staniki używane, lekko uzywane, nietrafione zakupy etc. i sama też będziesz miała możliwość sprzedaży. No i jest jeszcze allegro :)

jusia

zuzia 70E ???????????? moja samoocena wzrasta  brawo brawo będę mówić o sobie, że jestem "biuściasta" stawiam piwko za to E ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

dragonfly

zuzia, no ja mam pyt stanikowe.... Pod biustem 69, w biuscie 91, i co ja mam nosic?  :-[

mika

dragonfly_80 ja na Twoim miejscu zaczęłabym od 65 F/g a potem przeszła do 60!!