JAKI POWINNAM NOSIĆ ROZMIAR STANIKA adresy sklepów internetowych w poście nr 1

Zaczęty przez salsa, 03 Paź 2007, 12:28:45

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 13:16:24
Nie. Znalazlam ja na xing, a pozniej jej wpis, mowiacy, ze maz prowadzi hotel. I wtedy zapalila sie u mnie zarowa, bo to tlumaczenie bylo wlasnie dla tego hotelu! Znalezienie nr nie stanowilo juz wiekszego problemu, facet przeslal kase blyskawicznie.

nie ma to jak zmysł śledczy :)

mayagaramond

Cytat: zuzia w 30 Kwi 2008, 13:18:08
Cytat: mayagaramond w 30 Kwi 2008, 13:16:24
Nie. Znalazlam ja na xing, a pozniej jej wpis, mowiacy, ze maz prowadzi hotel. I wtedy zapalila sie u mnie zarowa, bo to tlumaczenie bylo wlasnie dla tego hotelu! Znalezienie nr nie stanowilo juz wiekszego problemu, facet przeslal kase blyskawicznie.

nie ma to jak zmysł śledczy :)

moze zaloze agencje detektywistyczna? ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

mayagaramond, zatrudnij mnie! w ramach gromadzenia literatury przedmiotu bede ci czytac na glos kryminaly!!! albo tylko sobie, i Ci streszcze!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zuzia

Cytat: dodaa84 w 30 Kwi 2008, 13:27:31
zuzia, kobieto, wyrywasz z kontekstu.
nie będę sie przekopywać przez ten wątek, żeby to udowadniać, bo mam za wolny internet.

to był cały twój post! nic nie uciełam!

zuzia

Cytat: dodaa84 w 30 Kwi 2008, 13:35:24
tak, tego posta nie ucięłaś, ale wyrwałaś ten post z wielu innych, które napisałam w tym wątku w tej rozmowie.

nie mów mi teraz, że ten post jest reprezentatywny dla tego co sądzę i dla moich poglądów wyrażonych w tej kwestii.

gdyby nie to, że mój net działa z prędkością żółwia, to bym się przez ten wątek przekopała

to pierwszy jaki znalazłam na temat!


zwierzatko_mojej_mamy

hej hej - ominela mnie ta burza ;) rozumiem zuzie i maye i w ogole wszystkich po trochu
co do poczwornego biustu to rozumiem, ze zuzi i mi sie moglo wydawac mniej lub bardziej, ze to od stanika, maya udowodnila, ze jest taka choroba i fajnie ;) czegos sie nauczylam przynajmniej

ale jako ciekawostke wkleje cos - jak sie zmienialo cialo i wnetrznosci kobiet noszacych gorsety!!! jak se pomysle o stopach japonek i szyjach kobiet tych "zyraf" to wydaje mi sie, ze jak najbardziej mozna twierdzic, ze cos "zlego" noszonego notorycznie przez iles tam lat moze zmienic wyglad:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zwierzatko_mojej_mamy

panikarola nie powiem, jaka czesc ciala mi przyszla na jezyk :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.