Mobki sesja narzeczenska...

Zaczęty przez mobka, 08 Kwi 2008, 19:48:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosanka

Swietne zdjecia! Bardzo fajnie razem wygladacie. I te wiosenne kolorki :) Od razu buzia sie usmiecha :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

maroonbug

Fajowo! Wspanialy pomysl na sesje. I mozna sie oswoic z profesjonala sesja przed Wielkim Dniem i plenerem :)

spragnienie


mary

Mobka, boskie !!!!!!!!!!!!!!!!

elizapj

bardzo fajny pomysl. swietna pamiatka i trening przed sesja slubna:)

widac ze lubicie swoja uczelnie:) haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: mobka w 08 Kwi 2008, 20:36:14
Szaliczek z Camiue czy jak to sie pisze. Wzielam go w ostatecznosci w zamian za reklamowana torebke - szkoda mi bylo 65zl na szaliczek, ale nic innego nie bylo a kasy nie chcieli zwrocic :D

Dzieki, Camaieu domyslam sie. U mnie nie ma, trzeba bedzie znowu do Francji skoczyc na zakupy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


marcheewka

Super zdjęcia! Pięknie się zapowiada...
Jak dobrze, że wybralismy tego samego fotografa :) mam nadzieję, że nasze też bedą takie piękne.
Brawo!

mobka

marcheewka mysle, ze bedziecie zadowoleni :] My na razie jestesmy i oby tak zostalo :D

aniak1211

Super zdjecia,
masz piekny usmiech  :D
slubne beda pewnie jeszcze ladniejsze ;)

kathrines


jo_miekka

już pisałam na plotach, ale jeszcze tu: śLICZNOśCIII!!!!!!!!!

sunflowerka

#37
O rany, ale bajer. Ślicznie wyszły te zdjęcia. My też będziemy mieć sesję narzeczeńską i już się cieszę na samą myśl.
My za naszą sesję narzeczeńską nic nie płacimy dostaliśmy ją "gratis" jupi

talula

Młodzi, zakochani i szczęśliwi... cudnie Mobka;D

kamelia04.08.2007

Fajna pamiątka z politechniką w tle. Miło sie potem wraca do takich zdjęć.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

wis

Piękne zdjęcia. Radosne, roześmiane, zakochane... Świetna pamiątka :)

sputnik_sweetheart

Wow! Mobka, REWELACJA!!!no po prostu świetne! śliczna z Ciebie dziewczyna i przystojny N i obydwoje fotogieniczni i jeszcze wszystko w moim ukochanym kolorze:)  Napisz proszę na pw cenę calego "pakietu", bardzo jestem ciekawa

spragnienie

mobka zdjęcia już zachwalałam
teraz piszę tylko, żeby powiedzieć że trzymam jutro kciuki :)
nerwy w konserwy, będzie dobrze, a pogodę to już załatwiłąm ;)

callja

Kasia już po - byłam, widziałam, bo się wokalnie udzielałam ;) Powiem Wam dziewczyny jedno - Panna Młoda wyglądała ZJAWISKOWO!!! Skromnie, dziewczęco, po prostu prześlicznie. Zresztą, co ja mówię - oboje wyglądali cudnie: roześmiani i spokojni jednocześnie. Słoneczko Im zza chmurki wyjrzało, wiaterek lekki zawiewał welonem...

Kasia najlepiej opowie o wszystkim, ja tylko napiszę - GRATULACJE I DUUUUŻO SZCZĘŚCIA dla Młodej Pary, i może poczekajmy na powrót Kasi z opowieściami i fotkami :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

martos82

Swietna sesja, radosna i wiosenna. Milo zobaczyc na zdjeciach swoja uczelnie, nawet nie wiedzialam, ze sie tam tak zmienilo.
Z niecierpliwoscia czekam na zdjecia slubo-weselne.

Mobka wszystkiego dobrego.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login