koszule męskie na 198 cm wzrostu - tylko gdzie takie w W-wie?

Zaczęty przez kamelia04.08.2007, 07 Kwi 2008, 17:01:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

no właśnie, mam z tym problem - konkretnie nie ja, a mój maż, ale tak na prawdę ja, bo to ja szukam tego.

Mój piękny i przy tym kochany mąż ma 198 cm wzrostu, waga też nielekka. Konfekcja męska proponuje koszule do 194 cm, ale okazuje się, że takie są za małe. Ostatnio po długich poszukiwaniach znalazłam w Lorens i Wiktor na 2 m wzrostu całe dwie do wyboru  ???.

Gdzie w naszej pięknej stolicy można znaleźć jakiś większy wybór tego typu garderoby dla takich rozmiarów?
Przeglądałam internet, tam owszem są, wybór też niezbyt oszałamiający, mam jeszcze wątpliwości odnośnie jakości, bo czy koszula za 70 zł może być porządna (55% bawełna, 45% coś sztucznego)? Z reguły szukam takich za 120-150 zł.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

abkasia

Niestety  jesli chodzi o warszawe to nie pomoge.. ale moze szyte na miare.

panikarola

abkasia, cos tak czuje, ze moj maz tez tam szyl gdzie twoj :) w Stolarku?
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

abkasia

tak w stolarku:)
koszula piekna, i kolor miala exstra, swietnie pasowal do koloru gorsetu mojej sukienki, byl ecru, z lekkim polyskiem:)

riannka

kamelia04.08.2007

w podobnym rozmiarze kupuję koszule mojemu bratu, wielkościowo odpowiednie znalazłam niedawno w sklepiku w podziemiach Centralnego - kosztują ok 70 złotych gatunkowo bardzo dobre. Brat je bardzo lubi - posiada już kilka z długim i krótkim rękawem. Tylko że one nie są do garnituru, ale do bardziej 'luźnego' noszenia.