kremy ujędrniające, przeciw rozstępom itd.itp.

Zaczęty przez jusia, 06 Kwi 2008, 21:34:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

kupilam ten pic na wode fotomontaz-chyba sila autosugestii bede wplywac na rozstepy/moj krem ma w sobie :kwas foliowy,wit E,olej bawelniany i fotokompleksy.Juz widze jak mi to pomoze a 40 zl kosztowalo

nionczka

Ja caly czas nawilzam balsamem mocno nawilzajacym i dosc tlustawym i poki co skora piekna. Ale tez mysle, ze to bardziej zasluga genetyki. Moja mama tez nie miala ani cm rostepów w ciazy a bliznieta nosila. Ale w sumie skad ja mam miec rozstepy skoro przytylam 1kg?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

moja mama miala caly brzuch rozstepow a podczas czlej ciazy przytyla 6 kg !!!!!!!! wiec ja sie nastawiam ze bede je miala i trudno -genow sie nie oszuka.chociaz zawsze pozostaje liczyc ze odziedziczylam jednak gen po ojcu i jakos nadzieja jest

gioseppe

a ja od zaawsze natluszczam cialo po kapieli olejkiem dla dzieci.
Uzywam HIPPa, uwielbiam go, moja skora chyba tez ;)

w tzw "cuda" aptecznw przeciw rozstepom nie wierze ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

siog

wlasnie kupilam sobie ten krem Palmersa. nie jest drogi i jest swietny. smaruje dwa razy dziennie na przemian z balsamem do ciala po kapieli. Szczota tez w ruch! ale UWAGA! daje tip:

szczotka nalezy wyszorowac cialo na sucho przed kapiela!!!!!!!!! wiekszosc osob robi blad i szoruje pod czas kapieli


aniak1211

no ja podczas kapieli uzywam szczote,
dlaczego na sucho???


niewiemjaka

apropo rozstępow to ostatnio w tv ogladalam program w ktorym zachwycali sie odkryciem ze fale radiowe radiofale fale radiowe likwiduja rozstepy calkowicie! juz po 1ym zabiegu! nalezy go kilka razy powtorzyc

wiec jak je bede miec PO to sie zdecyduję:)

Basia

tylko ciekawe ile to kosztuje,...

ja jestem nieszczęśliwą posiadaczką rozstępów... i aż się boję ile mi ich przybędzie jak będę w ciąży...
stosowałam kilka magicznych środków ale niewiele one dały. najlepszy dla mnie była Galenic Elancyl koncentrat
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

dragonfly

Cytat: Basia w 30 Paź 2008, 18:00:11
najlepszy dla mnie była Galenic Elancyl koncentrat
a, no wlasnie, to jest super sprawa, zupelnie o nim zapomnialam

cumberland

 :crying: :crying: :crying: pojawiły się na piersiach
nagle, dosłownie z dnia na dzień
i co dalej? smarować, smarować, smarować jak dotąd bo to i tak walka z wiatrakami?
czy już teraz jakoś mocniej interweniować?

errata

ja bym nadal tylko smarowała, tym co można w ciąży. A coś mocniejszego to po porodzie dopiero.

riannka

Cytat: cumberland w 09 Sty 2012, 12:32:38
:crying: :crying: :crying: pojawiły się na piersiach
nagle, dosłownie z dnia na dzień
i co dalej? smarować, smarować, smarować jak dotąd bo to i tak walka z wiatrakami?
czy już teraz jakoś mocniej interweniować?

U mnie było podobnie, ok 20 tyg i też z dnia na dzień zaczęło się od piersi, smarowałam wytrwale ale niestety nic nie pomogło, pocieszające jest jedynie to że te które pojawiły pierwsze teraz są jasne i mało widoczne, liczę ze z resztą też tak będzie  :pray:   Ale oczywiście smarować, smarować i nie przestawać.


zosia2007

ja smarowalam flissanem
ale prawda jest ze jak masz tendencje do rozstepow to ich nie unikniesz :(

cumberland

no sęk w tym, że w życiu nie miałam rozstępów :(
i jakoś wierzyłam naiwnie, że mnie ominą...ehh....
no nic będę się dalej smarować, co innego pozostaje? ;)

zosia2007

ja nie mialam ale na piersiach, pod koniec ciazy mi sie delikatne pojawily, teraz sa bardzo malo widoczne wiec spokojnie, zniknac nie zniknal ale przybledna ;)

konwalia

 mi w 34 tyg chyba wyszło kilka po prawej stronie brzucha
za to pełno pojawiło sie z tydzien po porodzie jak wszystko zwisło
ja smaruje nadal fissanem, bledna

ishka82

cumberland, mi piersi szybko "spekały", ale brzuch trzymał się niemal do końca, wściekła byłam jak rozstępy wylazły i to nie pojedyncze, a cała siatka rozstępowa :bad: na pocieszenie powiem, że one bledną i zmniejszają się z czasem...wg mnie niezależnie od smarowania specyfikami ujędrniającymi, wg mnie najważniejsze nawilżanie skóry ;) ja wielką walkę z roztępami stoczyłam jako nastolatka, wtedy smarowałam regularnie i sumiennie, nic to nie dało :(

damka

podbijam bo może są jakies sprawdzone nowości :)

golinda

damka, ja myślę że to kwestia genów. nie traktowałam niczym szczególnym swojej skóry. jakimś olejkiem masowałam brzuch. w ciąży z bliźniakami miałam przepotężny, gigantyczny. te co widziały,mogą potwierdzić ;)
nie zrobiły się rozstępy.
a wielu kobietom z małymi brzuchami w ciążach pojedynczych porobiły się straszne rozstępy

damka

pewnie tak jest, ale dla spokojnego ducha czym sie muszę smarować :)

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

Cytat: damka w 09 Gru 2016, 15:12:41
pewnie tak jest, ale dla spokojnego ducha czym sie muszę smarować :)

olejek migdałowy
ewentualnie Bio oil

zosia2007

damka, polecam oliwkę dla kobiet w ciąży z rossmana. Ekstra skład. Ja do tej pory ja uwielbiam i kupuje. Chociaż ja nie mam tendencji do rozstępów i po dwóch ciążach nie mam ich nadal

damka

Mam tą oliwke, super pachnie 😀

Tak Mayu, jestem