kremy ujędrniające, przeciw rozstępom itd.itp.

Zaczęty przez jusia, 06 Kwi 2008, 21:34:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

foszek


aniak1211

dzidzia101
Nalezy zapobiegac roztepom,PALMERS zapobiega a roztepow nie da sie zlikwidowac tak do konca,mozna je zmniejszyc ale nie zlikwidowac.
Zacznij jak najszybciej stosowac kremy,a widze ze w Londynie jestes wiec palmers wszedzie dostaniesz,ja najtaniej jak do tej pory znalazlam w ASDA.

konwalia
ma racje,smarowac,smarowac i masowac

dzidzia101

Dziewczyny, ja w ciazy jeszcze nie jestem wiec teoretycznie na razie nie jestem zagrozona.  ;) Ale rozstepy to "pozostalosc z czasow mlodosci"- chyba dlatego ze szybko roslam. Wiem ze nie da sie ich calkiem zlikwidowac ale moze troche znikna  :D(zanim pojawia sie nastepne  ;)). Ostatnio zaczelam uzywac kremu na cellulit i dlatego pomyslalam tez o rozstepach. Na razie smaruje uda systematycznie chociaz nie wiem jak dlugo  :hammer: :hammer: (slomiany zapal  :-[ :-[)  Dlatego pytam doswiadczonych jak sie ich choc troche pozbyc... :hammer: :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

Cytat: aniak1211 w 27 Kwi 2008, 23:06:56
dzidzia101
Nalezy zapobiegac roztepom,PALMERS zapobiega a roztepow nie da sie zlikwidowac tak do konca,mozna je zmniejszyc ale nie zlikwidowac.
Zacznij jak najszybciej stosowac kremy,a widze ze w Londynie jestes wiec palmers wszedzie dostaniesz,ja najtaniej jak do tej pory znalazlam w ASDA.

konwalia
ma racje,smarowac,smarowac i masowac

nie moge uwierzyc ze ta dziewczyna sprzedaje palmers za 50 zlotych... to jest rozboj w bialy dzien.. w stanach ten krem jest za $6.25. skandal!!!!!!!!!

adrianna79

#29
a tu jest dowod!
http://www.cvs.com/CVSApp/cvs/gateway/search?ActiveCat=499&Query=palmers

wlasnie wrocialam z zakupow i zakupilam lotion za $5.50. Zauwazylam ze jest jeszcze krem ktory jest w tej samej cenie - nawet taniej niz w cvs. dzisiaj zaaplikuje go pierwszy raz.. sobie tak mysle ze jezeli dobry on jest na roztepy to moze i na zmarszczki tez bedzie dobry. pamietam kiedys mojej mamie kupilam jeden preparat przeznaczony na roztepy a ona go uzywala na zmarszczki...

mika

Tak jak dziewczyny powiedziały nie da rady do końca zlikwidować rozstępów, można je spłycić. Mi Fissan i No-scar pomogły tak spłycić rozstępy że ich prawie nie widać jedynie jak się przyglądam to widzę, a jak się opale to w ogóle nie widać.

aja

czy te kremy stosuję się od samego początku czy są jakieś inne zalecenia?
czy dopiero od 3 miesiąca - jak to jest? a może czym wcześniej tym lepiej?

vobi


nionczka

Chyba zakupie sobie jakis krem czy balsam, moze ten Palmers? Bo zaczynam sie przejmowac moim cialem. Nie mam i nigdy nie mialam rozstepów, moja mam, ktora urodzila bliznieta tez nie, ale nigdy nic nie wiadomo. Lepiej zapobiegac niz leczyc!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

ja chociaz w ciazy nie jestem i nie zamierzam byc (jak na razie) zawsze uzywalam tego typu kremy oliwki... bo tyje sie nie tylko w czasie ciazy... tak wiec zawsze lepiej zapobiegac niz leczyc... takie jest moje zdanie.

aniak1211

Cytat: aja w 30 Kwi 2008, 17:33:54
czy te kremy stosuję się od samego początku czy są jakieś inne zalecenia?
czy dopiero od 3 miesiąca - jak to jest? a może czym wcześniej tym lepiej?

Niektore stosuje sie do 3 miesiaca ale sa tez od samego poczatku.
Ja stosuje palmers od poczatku,a przed ciaza codziennie wcieralam balsam w brzuch i miejsca zagrozone rozstepami podczas ciazy.

Balsamy PALMERS maja intensywny zapach!!!
Jedynie ten dla ciezarnych pachna delikatnie.

vobi

Cytat: aja w 30 Kwi 2008, 17:33:54
czy te kremy stosuję się od samego początku czy są jakieś inne zalecenia?
czy dopiero od 3 miesiąca - jak to jest? a może czym wcześniej tym lepiej?

Znalazlam ostatnio w drogerii Fissan i Foliacti (seria Eris dla ciezarnych, polecana bodajze na forum GW) - moge wiec potwierdzic, ze sa polecane od 4-go miesiaca (czyli w II trymestrze ciazy). Mustella chyba nie ma ograniczen, przynajmniej nie znalazlam zadnej informacji na ten temat.

aniak1211

Jako ze ja juz po ciazy moge stwierdzic i polecic kremy PALMERS przeciw roztepom,
stosowalam od samego poczatku do konca,nawet kilka razy dziennie,
w czasie kapieli masowalam brzuch szczota do masazu i czasami uzylam oliwke,
efekt-zero roztepow :D :D :D

dominika

a ako zjuz estes po ciazy:) co na celulit?ngdynie mialam le teraz jak hwce skore w alc to tkiezgrubienia i nieownoci zehj..c na ???:

dominika

klawiatura nie styka:) do aniak: jako ze jestes po to co radzisz na cellulit ktorego nigdy nie bylo a teraz zaczyna wylazic???

aniak1211

Celulitu nie mam jak narazie,ale masaz pod prysznicem szczota,na przemian ciepla i zimna woda i kremy antycelulitowe,
ale je trzeba wmasowywac.

foszek

Ja uzywam od jakiegos czasu Ölbalsam z Penatenu a wieczorami po kapieli Hipp Massage-Öl http://www.hipp-babysanft.de/mainnav/produkte/mamasanft_massage-öl.htm

eva_luna

ja kupilam najpierw balsam na rozstepy i do piersi perfecta mama ale ostatnio dostalam probke oliwki dla dzieci wlasnie Hippa i jestem zachwycona. balsamy poszly w ostawke i od stop do glow smaruje sie oliwka, uczucie nawilzenia utrzymuje sie duzo dluzej.

marax

a tak na serio to jakie jest dzialanie tych wszytkich preparatow na rozstepy?? maja one jakas substancje czynna czy co?? ja zanim wydam kase lubie wiedzec naukowo dlaczego place tak duzo za takie nic lol lol lol

jusia

marax prawda jest tak, ze jesli masz predyspozycje genetyczne do rozstepow to nic nie wskorasz :( ja sie teraz tylko oliwka J&J natłuszczam i styka ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

eva_luna

ja czytalam gdzies, ze te kremy tak naprawde niewiele pomagaja i to taka studnia bez dna na kase. Mam jednak nadzieje, ze skora dobrze nawilzona da sobie rade..

twinnie77

Ja też się nawilżam i natłuszczam...

Dzisiaj rano mąż wrócił z pracy z nocnej zmiany i zaczął liczyć moje rozstępy na brzuchu... No cóż, akurat to (brak rozstępów) nie jest dla mnie najważniejsze w ciąży :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Podobno jak masz miec roztepy to bedziesz miec,mozna zapobiegac-zmniejszyc ilosc poprzez nawilzanie i masowanie skory,
ja przed ciaza masowalam,nawilzalam i "podszczypywalam" zeby uelastycznic.

rozanamama

Używałam Musteli przez 8 miesięcy ciąży, zużyłam 8 tubek kremu przeciw rozstępom i mam rozstępy na pośladkach i udach...
Mnie się wydaje, że kluczowe znaczenie ma skóra. Jedna będzie miała rozstępy, inna nie.
A, i zawsze rano w trakcie prysznica smarowałam się oliwą z oliwek, spłukiwałam, wychodziłam, smarowałam Mustelą.
Polecam za to Elacyl, taki krem w kształcie tubki zakończonej długą "rurkę" do dokładnego smarowania- na istniejące rozstępy. Działa, naprawdę, zorientowałam się po tym, że rozstępy, których nim nie smarowałam, były dlaej czerwone, a smarowane różowe, słabo widoczne.

dragonfly

mi maz przytachal jakies cosik z Clarinsa (Strech Mark Control - krem i Body Treatment Oil). Byl na bezclowce i spytal sie pani sprzedawczyni co w ciazy, na rozstepy, no to mu baby wcisnely, nawiazl cala walizke (6 kremow i 4 olejki) bo mu powiedzialy, ze jedno opakowanie na miesiac starcza i jakims sobie tylko znanym sposobem wymyslil, ze tyle mi trzeba:) Kremik fajnie pachnie, nie wiem jakie efekty da, bo i tak stosuje go na przemian  z Palmersem :) Olejek jest tez ok.