za mc ślub a przysłali suknię z inną koronką:(

Zaczęty przez katjaaa, 03 Kwi 2008, 10:54:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katjaaa

jej KAsiu nic nie rozumiem z tego co napisałas

jestem za opcją 3zamiast 1 i odwrotnie


a to, co mi przysłali to chyba z kosmosu wzięli

katjaaa

dzwoniłam do Wrocławia-tam suknia jest  jeszcze droższa niż w Katowicach a model  w salonie dostępny to ivory/silver  i tyle z tego wiem


zastanawiam się, czy nie dzwonic do Warszawy na Nowolipie

magdalinska

dziewczyny, siedze tu od poczatku tego forum, i normalnie teraz to mnie bardzo, ale to bardzo zaskoczylyscie.... oprocz rad, bo to tu norma ;) łapiecie za słuchawke, dzownicie, pytacie, pomagacie jak mozecie...
wielkie brawa dla was!! i szacuneczek :P  :thx:

katjaaa

ja także jestem bardzo wdzięczna-naprawdę serdecznie Wam dzięuję za pomoc-i za te telefony--

odbierające osoby pytają mnie, czy ja wczoraj czasem nie dzwoniłam do nich :)


katjaaa

aa i jeszcze jedno Kasiu- Ty pisałas ze w Twoim zamówieniu było napisane silver


z tego co wiem ta koronka, którą mierzyłam w salonie też była silver-zastanawia mnie więc dlaczego na zamówieniu napisali( z relacji salonu) light gold??

zuzia

Cytat: katjaaa w 04 Kwi 2008, 12:29:39
-rozmiar 38 -suknia od 2 tyg wisi w salonie -do kupienia od ręki--dobrze,z e chociaż taka opcja jest  (chociaż nadal mam nadzieję, ze uda się załatwic pomyślnie sprawę w moim salonie)

co do kombinacji : mozliwe są 3
1-kolor spodu jasny złoty, aplikacje migdałowe, koronka srebrna nić
2-biel-biel-srebro
3-ecru-ecru-srebro

hm..ten jasny złoty zaskoczył mnie( penie to cappuccino).Jeszcze bardziej zaskoczyły mnie aplikacje w kolorze migdałowym  ?

Suknia w salonie jest jest w trzeciej kombinacji( czyli takiej, jaką chciałam).Pani opisała mi, ze z bliska nić jest srebrna a patrząc na suknię z daleka wydaje się być lekko złotawa-czyli opisała ją pani identycznie tak, jak widziałam suknię w swoim salonie. ( Lekko złotawa a nie żółto-złota -tak jak kolor sukni przysłanej dla mnie do salonu)   
aaa

moje uwagi:
1. wisząca 2 tygodnie w salonie suknia to nic strasznego. Ile osób mogło ją przymierzyć?
2. ja bym pojechała do katowic, obejrzała suknię, upewniła się, że to ta i umówiła na tel.
3. tupnęłabym nogą w salonie, który nawalił, że albo sprowadzają właściwą suknię na "już" albo zwracają podwójny zadatek i wtedy kupiłabym suknię w Katowicach.
Przerobienie rozmiaru to nic strasznego.

katjaaa

zuzia  wstępnie umówiłam się, ze jeśli mój salon nawali to jadę do nich po suknię z salonu-mówili, ze nie będzie z tym problemu...

żeby przysłali dobrą suknię....żeby przysłali dobrą suknię... żeby przysłali dobrą suknię...

Kasia

to silver to takie delikatne hafty w środku tych kwiatów na koronce

ten silver jest w KAŻDEJ wersji Liporio


w moim wątku pisałaś że
mierzyłaś kieckę capucino

czyli spód capucino/ koronka i koronkowy wzór capucino ze srebrnym haftem na koronce

i że zamówiłaś sukienkę ze
spodem ecru z taką samą koronką jak w tej mierzonej
czyli spód ecru, koronka capucino + to srebro


aa takiej wersji wogóle nie ma !!!!!!!!!

są tylko trzy wersje kolorystyczne

capucino czyli spód i koronka capucino + te srebrne hafty
ecru czyli spód i koronka ecru + te srebrne hafty
biała czyli spód i koronka białe + te srebrne hafty

nie ma możliwości zamówienia pomieszania z poplątaniem
takiego jak tobie pozwolili zamówić !!!

podsumowując
przymierzałaś capucino
przysłali ecru
a zamówiłaś pomieszanie z poplątaniem

w Katowicach albo jest
suknia ecru czyli ta zółta
albo
capucino czyli ta co ją mierzyłaś

wątpię abyś dostała tą którą zamawiałaś bo taka sukienka raczej nie istnieje !!!

doszłam do tego dzisiaj jak przeczytałam Twoją wypowiedz w moim wątku sukienkowym



maadzia28

WoW..to bylo dobre Kasiu ;) Czytalam z napieciem :)

katjaaa

Kasiu teraz to ja juz zamotałam się

zamawiałam spód ecru a koronkę identyczną jak w wersji cappucino(czyli faktycznie inną kombinację pozwolili mi wybrać)-na pewno masz rację, ze to koronka cappuccino



ale

miała być ze srebrnym wypełnieniem( tak jak ta koronka z sukni cappuccino) a przyszła ze złoto-żółtym wypełnieniem-wnioskuję, ze przyszła z wypełnieniem, którego nie ma  w ofercie sklepu-dobrze myślę?( tak zrozumiałam po rozmowei z Katowicami)


-co do Katowic-jak pisałam wczesniej-wypełnieni jest srebrne( z bliska widać srebrną nić)  a nie zółte jak napisałaś ( z daleka srebrny daje efekt lekko złocisty)


jakby nie było-


-zamówiłam suknię w kombinacji, która nie istnieje
a przysłali suknię jeszcze w innej kombinacji( z rozmowy z moim salonem-takeij koronki nie ma w ofercie producent)

zgłupiałam już---miałam pecha? nastąpiła pomyłka?

sama nie wiem

ciekawa jestem jaka kombinacja przyjdzie za 2 tygodnie

a do Warszawy już nie dzwonię, bo dzwoniłam tam już wczoraj i panie niechętnie udzielały mi informacji...


zuzia


Kasia

no zobaczymy

może miałaś pecha i zamówiłaś niestandardową kieckę
a producent chcąc spełnić twoeje oczekiwania zrobił bubla

bo ja słyszałam że każda liporio ma te srebrne wypełnienie

więc jak ta co przyszła tego nie ma to ja juz jestem skołowana


mam nadzieję że wszystko bedzie ok :)
i tego Ci życzę :)

katjaaa

dziewczyny dodzwoniłam się " do samej góry"



katjaaa

okazało się, że suknia , która miała być dla mnie  nie istnieje:)

Kasiu-miałaś rację-takie połączenie jest niemożliwe-pani powiedziała, ze błąd przy przyjęciu zamówienia nastąpił-ale


za tydzień przychodzi do wawy suknia cappuccino z koronką srebrną (czyli z koronką, jaką chciałam) i tam na miejscu przerobią mi spód sukni-wymienią cappuccino na ecru 


oby wszystko poszło zgodnie z planem...


i czy to przerobienie będzie ok? koronka się nie uszkodzi? jestem baaaardzo ciekawa

zuzia

katjaaa,
widzisz? będzie ok. głowa do góry!
trzeba było po prostu powalczyć :)

zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa - no to teraz juz bedzie w porzasiu mam nadzieje  przytul

wydaje mi sie, ze przerobka robiona przez ich krawcowa powinna byc jak najbardziej w porzadku ;)

mysle, ze to dobre miejsce na okrzyk "hurra + strefa rzadzi, strefa radi, strefa nigdy Cie nie zdradzi" hihi :D i na wszyslki wypadek spluniecie przez lewe ramie, ale ja juz wierze, ze bedzie dobrze ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

katjaaa

dzięi zuzia:)


ale to Wy wszystkie tak mnie nastawiłysci-gdyby nie to, pewnie płakałabym jeszcze kilka dni:)


teraz z niecierpliwoscią oczekuję końca  przyszłego tygodnia-zobaczymy jak się sprawy ułozą

uff...

KAMIEŃ z serca...

katjaaa

zwierzątko-super jesteś:)  na wszelki wypadek splunęłam przez lewe ramię:)

katjaaa

chcecie zobaczyć kawałek sukni jak miała wyglądać?

zuzia

Cytat: katjaaa w 04 Kwi 2008, 14:30:37
ale to Wy wszystkie tak mnie nastawiłysci-gdyby nie to, pewnie płakałabym jeszcze kilka dni:)

bo grunt to wsparcie. Nikt inny cie tak nie zrozumie jak inne PM :D


katjaaa

to kawałek spodu sukni, która przyszła( sód ecru) podłożony pod koronkę sukni ze sklepu

szczerze-to za efektownie ten kawałek nie wygląda, ale za to będzie mój , wywalczony!

dagi

W końcu jakaś dobra wiadomość. Trzymam kciuki żeby do końca wszystko się udało!
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

SUPER :)

czyli bedziesz miała suknie jakiej nikt inny w PL nie ma i nie bedzie miała :)

magdalinska

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 04 Kwi 2008, 14:29:09
"hurra + strefa rzadzi, strefa radi, strefa nigdy Cie nie zdradzi"
hahahahaha DOBRE!!!!!!!  brawo  :drunk: