brwi

Zaczęty przez elizapj, 01 Kwi 2008, 05:25:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

podzielcie sie drogie warszawianki mistrzem/mistrzynia od brwi

moze ktos na kogos takiego trafil:)

ja w sumie swoim nie mam wiele do zarzucenia, ale jesli dzieki czyims talentom moga byc lepsze ...to czemu nie :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Przylaczam sie do apelu Elizy. Niby jestem zadowolona z mojej wizazystki, ale czemu nie sporbowac czegos innego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

to ja mogę polecić tylko dr Jolantę Hołowczyc z Zielonej Góry, zawsze mi robiła piękne brwi - i wydepilowane miałam super i robiła mi do tego super hennę
teraz chciałabym sobie zrobić makijaż permanentny, żeby były bardziej widoczne, o lepszym kształcie i żebym ich nie musiała codziennie kredką podkreślać

Chermelle

#3
 ;)

golinda

Chermelle,

napisz gdzie robiłaś, bo też się przymierzam.

Chermelle

#5
 ;)

golinda

trochę możesz, mamy rodzinę w Bielsku, może się wybiorę
ale tak naprawdę to chyba w Zielonej Górze u p. Hołowczyc zrobię

p.s. ile płaciłaś?

abkasia

elizapj a co chcesz miec najpiekniejsze spojrzenie na strefie???, i tak masz!!! brawo

Chermelle

golinda masz pw - chyba doszło ;)

elizapj

Cytat: abkasia w 01 Kwi 2008, 15:50:31
elizapj a co chcesz miec najpiekniejsze spojrzenie na strefie???, i tak masz!!! brawo
abkasia odkryla moja, widzocznie slabo skrywana, nature lasa i chciwa na komplementy ;)  ploty
na strefie interesuje mnie mniej ;)  za to na slubie i ever after chce miec najlepsze jakie moge miec

moje sa wiecznie rozczochrane...i na to musi byc jakis sposob haha
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

Cytat: elizapj w 01 Kwi 2008, 16:19:19
Cytat: abkasia w 01 Kwi 2008, 15:50:31
elizapj a co chcesz miec najpiekniejsze spojrzenie na strefie???, i tak masz!!! brawo
abkasia odkryla moja, widzocznie slabo skrywana, nature lasa i chciwa na komplementy ;)  ploty
na strefie interesuje mnie mniej ;)  za to na slubie i ever after chce miec najlepsze jakie moge miec

moje sa wiecznie rozczochrane...i na to musi byc jakis sposob haha

to sobie je podetnij. przy kazdej depilacji (waxing) brwi kobieta mi je podcina; rowniez mozesz stosowac gel do brwi. 

elizapj

Cytat: adrianna79 w 06 Kwi 2008, 16:27:03



to sobie je podetnij. przy kazdej depilacji (waxing) brwi kobieta mi je podcina; rowniez mozesz stosowac gel do brwi. 

ale wlasnie w tym rzecz, ja nigdy u kosmetyczki w spr brwi nie bylam. :-\ mam generalnie dobra linie, i malo kt 'wycohdzi z szeregu', wiec pinceta w domu raz na ruski rok starcza;)
wosku nie byloby gdzie polozyc u mnie;)

a poza tym, zawsze slyszalam ze wosk jest nie zdrowy na okolice oczu i by koniecznie robic tylko pinceta...bo skora wokol oczu za bardzo wrazliwa i przy depilacji za bardzo podlega naciaganiu:((

moj estetyczny bol to dlugosc brwi.. i o podcieciu owszem myslalam - szczerze mowiac myslalam ze to robia tylko faceci :-[ i dlatego od razu o to nie spytalam  :-[ :-[ :-[ ale niewiedza wynika widac wlasnie z niechodzenia do specy w tej sprawie.

stad prosba o namiar na specy w promienie 25 km (w sensie, do piaseczna pojade jesli tam ktos mocno polecany, do gdanska juz nie za bardzo)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

aha, widze adrianna, ze Ty z tymi NKOTB to na powaznie hahah ,
i na FB i tu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

pooglądałam sobie zdjęcia w necie i przeszła mi ochota na makijaż permenentny...

zuzia

Cytat: golinda w 08 Kwi 2008, 09:18:10
pooglądałam sobie zdjęcia w necie i przeszła mi ochota na makijaż permenentny...

czemu?

nionczka

Eliza ja tez musze przycinac brwi, ba nawet rzesy. Jakbym Wam pokazala moje rzesy po probnym makijazu, byscie ze smiechu padly. Mam potwornie dlugie rzesy, za dlugie  bo nosze okulary a jak je umaluje wygladam jak jakis arlekin.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: zuzia w 08 Kwi 2008, 09:19:21
Cytat: golinda w 08 Kwi 2008, 09:18:10
pooglądałam sobie zdjęcia w necie i przeszła mi ochota na makijaż permenentny...

czemu?

bo te zdjęcia na stronach salonów to są zdjęcia kobiet, które mają naturalne brwi, a nie poprawiane
za to na wizażu dziewczyny pokazują swoje brwi/oczy/usta po zrobieniu - wyglądają ohydnie nienaturalnie, jak jakieś tanie.....
w życiu sobie tego nie zrobię!

elizapj

#17
ok, to skoro sie przycina brwi, to w takim razie, czy moge z tym sie wybrac do obojetnie jakiego salonu, kt z zew wyglada godny zaufania?
czy jest sznasa ze mi to ktos spie...y?
i jesli tak, to czy mi odrosna przez 2m - poszlabym w maju i najwyzej przez 2m chodzila w okolurach haha, ale na lsub chcialabym muz miec odrosniete swoje -- o ile by bylo spie...ne
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Mi wizazystka naprawiala brwi od lutego do lipca bo robilam sobie sama przez dlugi czas i jednej nadalam zupelnie inny kierunek niz drugiej :-(
Dobrze zrobione brwi utrzymuja sie dlugo i wystarczy je tylko od czasu do czasu podskubac. Ja robie je tak co 3-4 miesiace a reszta sama.

Jest szansa, ze Ci to ktos spieprzy jesli nie powiesz czego chcesz. Ale jak dokladnie wytulmaczysz jaka chcesz grubosc, dlugosc i ze nie chcesz wyjsc ze zdziwiona twarza, wszytsko powinno byc OK.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka hehehe - wlasnie mialam wizualizacje - uwielbiam zdziwione twarze typu "eh joooj " :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: nionczka w 08 Kwi 2008, 18:23:45
Mi wizazystka naprawiala brwi od lutego do lipca bo robilam sobie sama przez dlugi czas i jednej nadalam zupelnie inny kierunek niz drugiej :-(
Dobrze zrobione brwi utrzymuja sie dlugo i wystarczy je tylko od czasu do czasu podskubac. Ja robie je tak co 3-4 miesiace a reszta sama.

Jest szansa, ze Ci to ktos spieprzy jesli nie powiesz czego chcesz. Ale jak dokladnie wytulmaczysz jaka chcesz grubosc, dlugosc i ze nie chcesz wyjsc ze zdziwiona twarza, wszytsko powinno byc OK.
czyli ta wizazystka o kt mowisz, domyslam sie, ze w Bilbao, bo nie dajesz namiaru:(

ja jak najbardziej wiem jakie chce, wrzucam 2 przyklady:

2gi, owszem, mocno przymalowany i nie wiem jak wyglada naturalnie...ale taka wlasnie grubsza brew lubie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Ja tez mam grubsze brwi :-) I ciemne. Wizazystka w Bilbao, naprzeciwko biura. Chodzi do niej jeszcze kilka moich kolezanek, czesto w przerwie na kawe. Malowala mnie tez na slub. Sliczne te drugie, tez bym takie chciala. Chociaz w sumie ksztalt mam podobny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#22
nionczka jeszcze skoro tu jestes, to Cie zagadam innym watkiem, na kt chyba nie bylas ostatnio - potrzebny mi hiszp punkt widzenia http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1463.360.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

gdziezby

Grubsze brwi to hit w NYC od minimum 2 sezonow. Sa do tego nawet oddzielne studia brwi, a ich stylisci zaraiaja krocie! :-)
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

elizapj

Cytat: gdziezby w 08 Kwi 2008, 19:56:55
Grubsze brwi to hit w NYC od minimum 2 sezonow. Sa do tego nawet oddzielne studia brwi, a ich stylisci zaraiaja krocie! :-)
gdziezby ja szukalam w NY..ale wlasnie z powodu duzej ilosci nie potrafilam zdecydowac kto dobry, kto najlepszy:( jesli znasz konkretnie to bede wdzieczna - bede tam co najmniej raz przed slubem, wiec byloby cudownie sie umowic:)

jedyna konretna mistrzynie od brwi w ameryce o jakiej slyszalam, to taka, kt byla kiedys 'u Opry' http://www2.oprah.com/omagazine/200302/omag_200302_brow.jhtml
ale ma salon tylko w Beverly Hills:((( http://www.anastasia.net/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login