Kosmetyczny kit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:36:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

latkosia

a najlepszy szampon jaki w zyciu mialam to ice shine pantene pro v, extra wlosy sie po nim blyszcza i sa mieciutkie i nie suche, bo ja mam z natury wlosy bardzo suche, a on mi fajnie nawilza, natomiast mysle ze dla osob z wlosami praetluszczajacymi sie latwo moze byc zbyt ciezki
fructis tez jest dobry

rilla

hm w ogóle nic dobrego l'oreal nie miałam... nie lubie szamponów dove. w ogóle nie miałam jeszcze idealnego szamponu.

A hm inne kosmetyki... szminki nivea - mam mega uczulenie. Pianka vit (jakoś inaczej się pisze)- jedyny kosmetyk, który wywaliłam od razu

mayagaramond

#27
sorry, pomylilam watki :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Deremere

A jak wyglada Wasza poranna pielęgnacja?

Gornika

#29
U mnie się to dosyć często zmienia, w kategorii demakijaż, czy mycie zwłaszcza, ale aktualnie, cera sucha: 1. Mycie pastą z białą glinką z Bielendy Proffesional. 2. Tonizacja esencją w mgiełce Hyalu Minerals z Bielendy Proffesional. 3. Pod oko serum natural secrets z peptydami 8% 4. Aktywny krem pod oczy KOI. 5. Emużel 4% z Basiclab. 6. Miejscowo na przebarwienia Eucerin dual serum anti-pigment. 7. Lynia pro krem z peptydami i ceramidami lub jeśli wychodzę to krem spf od Selvert ( https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-twarzy-155.html Do zamówienia tutaj )

Nikkolino

Podkład i puder Falicea  sklad naturalny a trzyma się czasem mam wrażenie lepiej niż double Wear. Ale dużą robotę robi puder. Kiedyś nawet kosmetyczka mnie pytała co mam na twarzy bo po całym dniu wygląda dobrze.
Woda różana Make me bio, serum z basiclab z ceramidami, krem z basiclab żółty o lekkiej formułę, oraz sztos nad sztosy po prostu czysty kwas hialuronowy  daje pod krem i nawilżenie gwarantowane.
I codziennie spf 50 u mnie akurat holika holika bo ma lekką formułę i nie zapycha