Kosmetyczny kit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:36:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

wpisujcie swoje kosmetyczne kity, czyli kosmetyki wypróbowane a nadające się do wyrzucenia... wpisujcie tez czemu się nie sprawdziły
krem do rąk sally hansen - jak dla mnie zapach mocno witaminowy, pachnie jak witamina C co mnie strasznie odrzuca, ponadto ręce się bardzo mocno kleją po nim
cała seria kosmetyków l'oreal pure zone - wysuszyły mi jedynie mocno skórę i nic nie pomogły

golinda

clinique all about eyes - tak mi oczy po tym puchły, że ledwo je owtorzyć mogłam - pewnie niektórym służy, ale ja mam na to uczulenie

zuzia

Cytat: golinda w 31 Mar 2008, 09:16:16
clinique all about eyes - tak mi oczy po tym puchły, że ledwo je owtorzyć mogłam - pewnie niektórym służy, ale ja mam na to uczulenie
żartujesz????? to cudo????

mika

o widzę Golinda też masz uczulenie po clinique tak jak ja :D

golinda

Cytat: zuzia w 31 Mar 2008, 09:26:14
żartujesz????? to cudo????

ja myślę, Zuza, że to był sabotaż z Twojej strony :-DDD

tak, Mika, jakoś mi te kosmetyki nie podchodzą, uczulają mnie

zuzia

Cytat: golinda w 31 Mar 2008, 09:35:20
ja myślę, Zuza, że to był sabotaż z Twojej strony :-DDD
taaaa............. ;D zamiast kremu dostałaś maść na grzybice ;D ;D ;D

golinda

dobrze, że nie domestos :-)

mika

Golinda kto wie kto wie... kto wie  co z tego wyszło jak Zuzia zmieszała ten krem z maścią na grzybice, może od tego nie jedna bakteria by padła ;)

zuzia

Cytat: golinda w 31 Mar 2008, 09:38:41
dobrze, że nie domestos :-)
zapach zbyt charakterystyczny ;D ;D ;D
a tak w ogóle to przykro mi, że tak się na tym zawiodłaś :(

golinda

Zuzia, no trudno, trzeba próbować dalej :-)
ale oczy przestały mi puchnąć

malutenka

Reklamowany strasznie podkład Dream Matt Mousse, który wygląda na twarzy jak tapeta i w dodatku się wałkuje :(

zwierzatko_mojej_mamy

malutenka5 max factor czy cos takiego? pianka - sranka, walkuje sie juz po 3 sekundach, wywalilam do kosza z przeklenstwem
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

nigdy nie eksperymentowalam z kosmetykami:) i nie mialam problemow:) no moze krem do rak Neutrogeny troche rozczrowal

malutenka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 31 Mar 2008, 15:41:19
malutenka5 max factor czy cos takiego? pianka - sranka, walkuje sie juz po 3 sekundach, wywalilam do kosza z przeklenstwem
Zwierzaku, to był mejbelin :P Dziadostwo takie, że mało mnie nie trafiło, jeszcze przez chwilę poczułam się winna, że może tego za dużo nałozyłam i wyszło jak wyszło, a to choćbym wykałaczką nabierała i tak się paprało.

foszek

Mnie uczulaly wszystkie kosmetyki do oczu z oriflame: kredki, tuszce, mleczka do demakijazu.... lzy lecialy jak szalone :)

salsa

wszystko AVON

tusze do rzęs L'oreal
fluidy matujące z tzw pudrowym wykończeniem
kremy ZAJA
balsamy brązujące (poza tym z garniera, reszta smierdzi)
pasty do zębów typu blendamed, colgate itp
szampony do włosów NIVEA
odżywki do włosów fructis

lakiery do paznokci INGLOT i Revlon
marka ASTOR - wszytsko

krem nawilżający na dzień NIVEA

KWASY OWOCOWE :P

kremy soraya (wyprobowałam dwa kremu do twarzy nawilżające)

kosmetyki do demakijażu AA seria nawilżająca

jak pomyślę to trochę tego jeszcze jest:P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

I jeszcze...
farba do włosów Palette (u mnie skończyło się obcięciem zniszczonych włosów)
krem do rąk Garnier (czerwony)
pianka do włosów z Nivei
Tusz do rzęs Revlon
krem nawilżający AA
Takie cudo 2 w 1 podkład+krem z Nivei ;P


nionczka

Napewno szampony i odzywki Fructis. Trzeba po nich hektolitry wody wylac na glowe, zeby je splukac. Inaczej wlosy wygladaja jak przetluszczone po wyjsciu spod prysznica.

Tusz do rzes Heleny Rubistein.

Plus kilka aptecznych kremów naiwlzajacych, ktore wydaly mi sie strasznie lepkie, o srednio przyjemnym zapachu i bardzo drogie. Cale szczescie ja mialam probki co uchronilo mnie od popelnienia bledu.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: nionczka w 31 Mar 2008, 19:57:38
Tusz do rzes Heleny Rubistein.

a ja właśnie dostałam od teściowej i muszę powiedzieć, że jest lepszy niż Lancome (tzn. nie lepszy niż Lancome Fatale, bo od tego nie ma lepszego :-) )

mayagaramond

Dziewczyny, piszcie jaka macie skore, o jaki krem/szampon/tusz konkretnie itp. , inaczej taka lista nie ma sensu.

Kit - szampony do wlosow z suchymi koncowkami i przetluszczajacymi sie u nasady firm: Garnier, Herbal Essence, Guhl i Gliss Kur. Mam wlasnie takie wlosy, ale te szampony to jakas sciema. (i nie wiem na razie czym je myc, bo nie ma juz wella vitality...)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Maya mi wszyscy fryzjerzy mówią, że jak suche końcówki to szampon do suchych włosów niezależnie od tego, że się przetłuszczają. Mniej się puszą po tych do suchych i są gładsze.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: inkageo w 31 Mar 2008, 21:16:35
Maya mi wszyscy fryzjerzy mówią, że jak suche końcówki to szampon do suchych włosów niezależnie od tego, że się przetłuszczają. Mniej się puszą po tych do suchych i są gładsze.

hm, nigdy nie probowalam, ale moze powinnam, wydaje mi sie, ze beda zaraz tluste przy skorze glowy...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: nionczka w 31 Mar 2008, 19:57:38
Napewno szampony i odzywki Fructis. Trzeba po nich hektolitry wody wylac na glowe, zeby je splukac. Inaczej wlosy wygladaja jak przetluszczone po wyjsciu spod prysznica.





no wąłsnie a myslałam ze to Tylko ja tak mam z tymi szamponami (i odżywkami) miałam juz przeróżne odmiany i każdy jest do kitu - za to moj chłop bardzo lubi fresh fructisa i świetnie mu służy:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

POdkłady mineralne i kompakty-niezależnie od firmy na twarzy tapeta....

latkosia

dzieki za ostrzezenie bo juz maialam zamiar kupic dream mat maybelline!!!!!!!natomiast zadowolona jestem i to od x czasu z infaillibla l'oreala, moze nie trzyma sie tych 16 godzin ale caly dzien bez zadnej korekty przetrwa i dobrze sie naklada i kryje i matuje, polecam