kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Bo ja rozumiem ze wieczorem demakijaz, mycie, tonik, serum i krem.

A rano tonik, serum i krem?

To kiedy ten hydralat? Myslalam ze do demakijazu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, ok. W sumie na noc mam swietny krem.do mycia. Po nocy nie mam tego problemu przesuszenia. Tylko w dzien.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Angie

Nie wiem dokładnie,  ale tonik i hydrolat,  to produkty o podobnych właściwościach. To nie służy do demakijażu.
Ja sobie hydrolatem spryskuje twarz..

Angie

Czyli tonik/hydrolat serum krem, ja tak robię.

Ordinary możesz zamówić przez net..

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, ja się nie demakijażuję ;) w sensie kosmetycznym ;D nie cierpię uczucia mleczka na twarzy ;) no i w ogóle - jak mam na makijaż nalać kolejne coś i tylko zetrzeć szmatką, to od samego pomysłu czuję się brudna ;D ja w wannie siedząc odmakam, myję włosy i kapie mi na twarz zmywając, potem normalnym mydłem myję, jak mam ciśnienie na wielką pielęgnację, to po mydle (bo przecież najpierw trzeba umyć) dorzucam przemycie jakimś łagodniejszym czymś. A potem uznaję, że mam czysty ryj i maziam tonikami ;)

zośka to wytłumaczyła dość prosto - cokolwiek jest w kremie, czy z 30 pln czy za 300 pln - najlepiej skóra to zasysa po stonizowaniu - bez toniku zasysa 10% ;) nie doktoryzowałam się z tego, zastosowałam i efekty były zadziwiające - że też człowiek tego nie wiedział 20 lat temu ;D i się bujał z problemami ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Angie w 13 Lut 2020, 22:24:56Ja sobie hydrolatem spryskuje twarz..
no - ja nalewam tonik na dłonie i wmasowywuje w twarz ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Angie, tak powoli doczytuje ze tonik albo hydrolat do wyboru. Ten co kupilam jest w sprayu wlasnie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Tak, tonik i hydrolat to ta sama warstwa. A do demakijażu to coś w olejku, a potem w piance - żeby porządnie zmyć wszystko. Potem tonik (można więcej niż raz), a potem serum albo esencja i krem.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

cumberland

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Lut 2020, 22:27:27zośka to wytłumaczyła dość prosto - cokolwiek jest w kremie, czy z 30 pln czy za 300 pln - najlepiej skóra to zasysa po stonizowaniu - bez toniku zasysa 10%  nie doktoryzowałam się z tego, zastosowałam i efekty były zadziwiające - że też człowiek tego nie wiedział 20 lat temu  i się bujał z problemami

zwierzu, powaga? nie wiedziałaś, że najpierw tonik, a później krem? ja to chyba w "Nastolatkach pielęgnują urodę" 30 lat temu wyczytałam i takie to oczywiste dość mi się wydaje ;)

zwierzatko_mojej_mamy

cumberland, w życiu ;) ja czytałam tylko ,,nastolatka szyje sama" lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Ja wiedziałam, że tonik, ale póki nie zaczęłam regularnie używać to nie wiedziałam, że to robi aż taką różnicę. Kupuję taki co ma spray bo po umyciu psikam, robię coś innego przez moment, twarz jest sucha nakładam resztę.
Demakijaż robię mleczkiem, a później myję żelem.

wrobelek0403

cumberland, ja tez czytalam i nawet w liceum uzywalam. A potem uzywalam innych rzeczy i tonik poszedl w odstawke na lata.

Przyznam, ze tez wole uczucie umycia po wodzie z jakims myidłem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Mam akurat Hebe pod praca, to sobie wejde po poludniu.

Hydrolat Douglasa na wodzie kokosowej mam do wydania jakby ktoras chciala. Dzis psiknelam i musialam zmyc, bo mnoe cala twarz piekla.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

wrobelek0403, tu niestety musisz patrzeć na składy, ja kupilam raz hydrolat różany w Naturze, na pierwszym miejscu była gliceryna i się okazało, że po glicerynie mam twarz w wągrach i pryszczach. Teraz mam Fitomed, jest spoko, z bardziej dostępnych słyszałam dobre opinie o Bielenda Fresh Juice, napisane na stronie, że to esencja, ale mnie wygląda jak coś co może być tonikiem.

cumberland

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lut 2020, 08:54:20Mam akurat Hebe pod praca, to sobie wejde po poludniu.


wróbel, ja tego używałam jako kremu 2x dziennie, a w weekend 4x dziennie, nie jako maseczki, nakładałam grubą warstwę, mimo, że jest "rich" szybko się wchłania
także spróbuj sobie to jako krem normalnie potraktować
teraz jak już doprowadziłam się do ładu, to stosuje na noc tylko

zuzia

wrobelek0403,
wrzucisz linka?

to który hydrolat dobry? czy lepszy tonik?

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#517
Kupilam taki zestaw i wlasnie siedze z tym koktajlem Nacomi. Alez on pieknie pachnie!

Wieczorem zaliczylam demakijaz, mycie, peeling, tonik, koktajl i platki kolagenowe pod oczy 🤣🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lut 2020, 22:19:54Wieczorem zaliczylam demakijaz, mycie, peeling, tonik, koktajl i platki kolagenowe pod oczy 🤣
ja to jeszcze lubię sobie walnąć maskę w płachcie :D

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 14 Lut 2020, 23:00:44
ja to jeszcze lubię sobie walnąć maskę w płachcie :D
Na to wszystko????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 14 Lut 2020, 23:22:01Na to wszystko????
no nie, robie oczyszczanie, peeling, maska w płachcie i krem wtedy :) Czasami z płatkami pod oczy, ale ja nie lubię tego uczucia jak mam cos pod oczami.

wrobelek0403

Aaa. Ok. Maski w plachcie tez stosuje 😊
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

wrobelek0403,
ja chętnie przejmę ten kokos :) najwyżej puszczę dalej.

i gdzie kupiłaś nacomi? w hebe?

wrobelek0403

zuzia, nacomi w Hebe. Maja cala polke.

Jak sie umawiamy z przekazaniem?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja z lenistwa tylko żel do mycia biodermy(sebium), teraz mam serum aqualia i krem neovadiol magistral,  pod oczy używam tego co do twarzy. Peeling regularnie, maseczki częściej Daga sobie robi :D