buty Arte di Roma nowa kolekcja

Zaczęty przez Basia, 28 Mar 2008, 22:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jowita

Cytat: ze_nitka w 13 Kwi 2008, 22:45:23
ja generalnie rozróżniam trzy kolory sukienek: bialy, kremowy (i inne jego nazwy) i ecru... ;)



Z tej kwalifikacji to moja chyba taka kremowa ma być.


ze_nitka

Z tą taśmą jest ładnie wykończona, bo ta Twoja właśnie jak ciachnięta nożyczkami :) (musialam sie przyjzec zeby to zauwazyc, taka ze mnie specjalistka :P )

Basia

Jowita, ja jakoś nie widze do tej sukienki butów w kolorze ecru... sa dość ciemne
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Basia

Jejku...
jak to się stało że dodałam odpowiedź nie na tej stronie....?

Sorki
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

jowita

No zdecydowałam sie na tę białą perłę jednak, choć dziś w jednym z salonów do którego dzwoniłam pani powiedziałam ze jest jakiś kolor pośredni :o i jutro moja koleżanka ma pojechać i zobaczyć i zamówić mi.
W Warszawie najtaniej znalazłam te buty na ul. Targowej salon Biały Raj, cena 280 zł.

Basia

a w którym salonie dali Ci taka informację o kolorze pośrednim?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................


kama

Dziewczyny tak czytam co piszecie o doborze koloru butów i tak się składa że ja tez mam buty arte di roma z kolekcji sofia i wzięłam te ciemniejsze ( czyli ecru) choć suknia jest znacznie jaśniejsza ale we wszystkich salonach mówiono mi że lepiej żeby buty były ciemniejsze niż jaśniejsze bo nie ma nic gorszego jak jasniejsze buty. Chyba wiedzą co mówią. Ale to fakt że jak przyłożyłam materiał do butów jasnych ( biała perła) i ciemnych ( ecru) tych z arte di roma to stanowczo lepiej bylo przy ciemniejszych.

ze_nitka

Mi też mówiono że buty nie mogą być jaśniejsze, ale do mojej kiecki w kolorze kości słoniowej zdecydowanie lepiej wyglądały te białe niż te ecru. I w salonie w ktorym kupowałam babka powiedziała że bardzo dobrze że nie wzielam ecru bo bardzo by sie odznaczały od sukienki.
A jakie jest to ecru w twojej sukience?

kama

No wiesz co moja sukienka jest taka bardzo jasna ecru ale jak wzięłam te buty jaśniejsze i przyłożyłam do materiału to jednak były one faktycznie białe w stosunku do materiału. Te ciemniejsze są trochę ciemniejsze od sukienki ale bynajmniej jest zachowana tonacja ciepła całości bo przy tych jasnych to wygladało jakby połaczyć zimny odcien z ciepłym.

kama

A poza tym ja kupiłam swoje buty okazyjnie za 160 zł wiec nie miałam za bardzo wyboru i wzięłam to co było. Ale w salonie też wzięłabym ten odcien bo specjalnie poszłam właśnie do salonu żeby sobie te odcienie porównać i doradzić się tych babeczek w salonie. Poza tym mierzyłam je już też w salonie zamawiając suknie więc odrazu powiedziay mi że do mojej sukni jasne nie wchodzą w gre.

ze_nitka

Aha, ja mam Madonnową kieckę... i w salonie jasne doradzali, więc nie wiem... Pewnie mamy sukienki w innym kolorze ;) ALbo może są za jasne ;) pal sześć już za późno ;)

kama

Napewno będzie dobrze skoro Tobie też babka powiedziała że wzięłaś odpowiedni odcień.

xbozenkax

Buty powinno sie mieć ciemniejsze niż suknia jeśli nie ma identycznych oczywiście!
Jaśniejsze sprawią, że suknia bedzie się wydawała brudna.

kama

No dokladnie tak bylo jak ja przylozyłam te jaśniejsze do sukni. Dlatego wzięłam ciemniejsze.

Basia

Ja  wzięłam jasne do madonnowej sukienki.
ecru wydawało mi się duzo za ciemne
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

ze_nitka

Cytat: xbozenkax w 15 Kwi 2008, 11:28:30
Buty powinno sie mieć ciemniejsze niż suknia jeśli nie ma identycznych oczywiście!
Jaśniejsze sprawią, że suknia bedzie się wydawała brudna.
Ale ja ma się do wyboru 5 tonów za ciemne, albo ton jaśniejsze... to raczej nie wybiera się na siłę ciemniejszych bo jest taka zasada... Trzeba wyważyć, które będą się lepiej komponowały z sukienką.

kama

ze_nitka nie martw sie Twoje są idealne. Znalazłam sobie Ciebie w sukni i widać kawałek buta i myślę że jest idealnie.

ze_nitka

kama ;) na zdjęciu jest dobrze... bo spodnia część sukienki odbija światło :) na żywo jak się przyjrzeć to widać różnice. Ale po latach już tylko zdjęcia zostaną, więc no problem :D

kama

No pewnie że tak dlatego bym się nie przejmowała. Nigdy nie będzie idealnie - u Ciebie za jasne u mnie za ciemne ale jakie to ma znaczenie. Tak jak mówisz potem zostaną zdjęcia a na zdjęciach jest ok więc nie ma się co przejmować. Zresztą kto tam bedzie patrzył na nogi. Myśłę że bardziej góra przyciaga uwagę niz stopy.Pozdrawiam.