Pinesskowa suknia

Zaczęty przez pinesska, 26 Mar 2008, 20:05:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

pinesska

Suknia już zamówiona teraz tylko dodatki. No właśnie niby tylko a jednak mam problem :) Nie mam pomysłu ani na welon, (ma być długi, czy krótki, kilkuwarstwowy, czy mgiełka), ani na biżuterię i bukiet (bo raczej na bukiet-kulę jak na załączonym zdjęciu się nie zdecyduję:)) No i co zrobic z włosami ???
Kochane Forumki liczę na Waszą pomoc i kreatywność :)!!!

inkageo

Ładna suknia, ale trochę słabo widać materiał. To koronka czy jakaś satyna? A może mi już wzrok wysiada ;)
Imagine there is no hate

zuzia

a suknia jest koronkowa, czy satynowa? bo na moim laptopku i malym monitorze to slepne ale nie widze :)

pinesska

Ten materiał to plisowana organdyna  :) a z tyłu wszyte są pasy tiulu, które tworza tren. Niestety lepszego zdjęcia nie posiadam tylko to z pokazu :), a stronka Gali też nie jest uaktualniona:(

inkageo

Ciekawa, ciekawa... A kiedy będą zdjęcia przymiarkowe? Dziewczyny Ci tu pięknie doradzą do typu urody, jak tylko wkleisz :)
Imagine there is no hate

pinesska

Zdjęcia przymiarkowe już wkrótce :), ale i tak pewnie nie oddadzą jej rzeczywistego uroku...

kathrines

Tu lepiej widać materiał sukni :-)

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

suknia super!!! czekamy na fotki z przymiarki

annka-cygannka

ta suknia jest piękna! mierzyłam ją na ul Jana Pawła w wawie. tylko pani nie umiała mi wytłumaczyć jak się podpina ten trzyczęściowy tren...

pinesska

Dziękuję bardzo kathrines za wklejenie zdjęcia :) może to choć troszkę lepiej odda wygląd tej sukni
Annka-cygannka ja właśnie na Jana Pawła ją wypatrzyłam, choć trudno nie było jej nie dostrzec bo wisiała na wystawie ;)

kathrines

Sama mierzylam tą suknię. Mozna do niej przyczepic takie fajne trójkątne ramiączka. Fason nie do mojej figury...a suknia  ładna :)

Kata

Pinesska, napisz coś więcej o swoim wyglądzie, albo zamieść jakąś fotkę to łatwiej nam będzie sobie Ciebie do sukienki dopasować bez zdjęć z przymiarki.

W jakim kolorze jest ta sukienka, jakie chcesz mieć dodatki?

A tak pierwsze skojarzenie, to raczej welon mgiełka i długi - bo wydaje mi się, że krótki by do tego fasonu nie pasował.
Pozdrawiam

Kata

rilla

hm super suknia i ten materiał... kurcze skzoda, że na Śląsku nie ma takiego wyboru. Sama marzyłam o sukni z organtyny...

a dodatki... dla mnie mega delikatne jednak. Jaki kolor lubisz? bo najlepiej byłoby w jednym kolroze wszystko

niewiemjaka

suknia przepiękna, mierzyłam ją w Krakowie - mojej siostrze bardzo sie w niej podobałam:)  http://cymbeline.krakow.pl/kolekcje/gala_mendel/13.htm
tylko tam na Długiej 24 pani mowila o jakims kreszu? rodzaj materialu/czy to marszczenie.. nie znam się.. no i dla mnie była ciut za ciężka
ale wrażenie robi !!!

pinesska

#15
Mam suknię, a szczerze to nie wiem już sama co to za materiał  ??? W jednym salonie mówili że to organdyna albo jeszcze lepiej organtyna( bądź tu mądry i znajdź różnicę ::)) a w drugim że to właśnie kresz, ale niezależnie od rodzaju materiału bardzo mi się podoba :D

A co do dodatków, to chyba stawiam na coś delikatnego, może same srebrne kolczyki pasujące do tych kamyków na aplikacji pod biustem i do tego bransoletka, bo sama aplikacja jest bardzo ozdobna a nie chciałabym przedobrzyć...
Jeżeli chodzi o kolor to zamówiłam ecru, ale powiem wam szczerze, że jak na moje oko to jest kolor perłowy z domieszką srebra  ::)

niewiemjaka

w sumie duzo zalezy od tego pasa - bo jest bardzo ozdobny, jezeli go zostawiasz to bizuteria chyba srebrna/biale zloto by do niego pasowala, on chyba jakies krysztalki jeszcze mial prawda? wiec moze srebro/białe zloto z jakimis krysztalkami/cyrkoniami/brylantami ;)

pinesska

#17
Tak, pas zostawiam obowiązkowo nawet mi przez główkę- makówkę nie przeszło, żeby go zmieniać, wręcz odwrotnie- na tyle sukni w miejscu, gdzie wchodzi tren będzie dołożone trochę kryształków, żeby było bardziej ozdobnie- proporcjonalnie do przodu ;)

errata

piękna suknia, GRATULUJE wyboru :)

annka-cygannka

pinesska no i przez Ciebie kobito będę musiała jeszcze raz przymierzyć tą suknię, bo zrodziły się we mnie wątpliwości, czy dobrze wybrałam, że jej nie kupiłam, a czas mam jeszcze do środy :) Uważam ,że ona jest absolutnie piękna z przodu, ale nie jestem przekonana do tego trenu... czy on nie wygląda jak trzy ogony? Cholera już sama nie wiem...

pinesska

#20
annka-cygannka jakie tam ogony ??? ten tiul jest tak delikatny i zwiewny, że nie ma mowy o ogonach, a poza tym zlewa się w jedną całość i razem ładnie komponuje- chyba ??? teraz ja przez Ciebie kobito będę musiała jechać do salonu i to sprawdzić :D, bo już sama nie wiem, może mój pierwszy zachwyt nad nią trwa do dziś i przesłonił mi kompletnie gały, a fakt kameleonem nie jestem to i tyłu za bardzo zobaczyć w 100% nie mogłam :)

annka-cygannka

pinesska broń Boże nie chodziło mi o to żeby jakieś Twoje wątpliwości wzbudzić!!! Ta kiecka, którą ja mierzyłam była trochę za długa i tren w przymierzalni się nie mieścił i też go w sumie zbyt dokładnie nie widziałam bo byłam za bardzo przodem zachwycona :) wiem że pani w salonie mówiła ,ze można go skrócić jeśli bym chciała. Nie martw się, masz piękną kieckę!!! Idę ją przymierzyć w przyszłym tyg. jeszcze raz to obejrzę ten tren dokładnie:)

pinesska

to w takim razie obejrzyj go z każdej strony za nas dwie :) i zdaj relację, a swoją drogą ja też niedługo pewnie zajrzę do salonu i spojrzę na niego może tym razem trzeźwym okiem ;)

annka-cygannka

Oki - zdam relację w środę:)

annka-cygannka

Melduję posłusznie, że suknię przymierzyłam :) Nadal twierdzę, że jest piękna, ale niestety nie dla mnie. Chciałam zrobić zdjęcie tego trenu, żebyś miała na co popatrzeć, ale nie udało się niestety. Tren rzeczywiście jest leciutki, delikatny i nie wygląda jak trzy ogony :):) (moja wina, moja wina). Jeszcze raz gratuluję wyboru :)