Druhny i ich rola ;))

Zaczęty przez Ami, 26 Mar 2008, 00:30:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

siog

Cytat: golinda w 27 Mar 2008, 12:36:41
no dlatego napisałam, że nie chciałabym być taką druhną - nie dość, że prezent przynoszę to jeszcze za służącą robię

ale może u nich jest inaczej

moje druhny prezentu nie przyniesli

zwierzatko_mojej_mamy

siog - przepraszam, ze tutaj - ale czy to nie Ty bylas fanka herculesa poirot? wlasnie trafilam na gry!!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond



Roznica miedzy "pomagac mlodym" a lista siog jest taka, ze jedno jest baaaardzo ogolne i moze obejmowac wszystko, a drugie jest szczegolowe. Naprawde nie widze problemu w rozdawaniu kwiatow, pomaganiu gosciom zajac miejsca czy tez pilnowanie godzin serwowania posilkow.

W koncu ktos to musi zrobic (wedding planner albo matka mlodej ;))

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: Kasia w 27 Mar 2008, 12:32:42
no własnie :)

lepiej pisać co gdzie i w jakim kraju ;)


bo Ami jeszcze sie zasugeruje wypowiedzia siog i stwierdzi ze szykuje jej sie niezła zaszczytna charóweczka ;)

w Stanach za to jest tradycyja że druhny i owszem maja obowiązki ale w podziekowaniu dostają od młodej prezent (nie byle pierdółkę tylko porzadny upominek )

moje druhny tez prezenty dostaly i tez nie pierdolki:)


charóweczka ;) ???? ???

co jest harowka w tym co napisalam? rozdanie platkow roz i oddanie bukietow dla dzieci???

mayagaramond

Cytat: siog w 27 Mar 2008, 12:48:25

co jest harowka w tym co napisalam? rozdanie platkow roz i oddanie bukietow dla dzieci???


po prostu przyznaj sie, ze musialy tez ogrod przed zamkiem przekopac i zagrabic :D ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

mika

Cytat: mayagaramond w 27 Mar 2008, 12:50:36
Cytat: siog w 27 Mar 2008, 12:48:25

co jest harowka w tym co napisalam? rozdanie platkow roz i oddanie bukietow dla dzieci???


po prostu przyznaj sie, ze musialy tez ogrod przed zamkiem przekopac i zagrabic :D ;)

i zasiać nową trawę żeby ładnie na zdjęciach było zielono hehehe

siog

#31
Cytat: golinda w 27 Mar 2008, 12:36:41
to jeszcze za służącą robię


co z tego co napisalam jest sluzeniem??????????

wiekszosc rzeczy zalatwiala wedding planner w hotelu. rola druhen polegala tylko na drobnych/przyjemnych rzczach. druhny pakowaly platki w czasie gdy ja robilam plan stolow. podniesienie sluchawki i poproszenie o przyniesienie szampana do pokoju przez kelnera jest SLUZBA i HAROWKA?

siog

Cytat: mika9983 w 27 Mar 2008, 12:52:23
Cytat: mayagaramond w 27 Mar 2008, 12:50:36
Cytat: siog w 27 Mar 2008, 12:48:25

co jest harowka w tym co napisalam? rozdanie platkow roz i oddanie bukietow dla dzieci???


po prostu przyznaj sie, ze musialy tez ogrod przed zamkiem przekopac i zagrabic :D ;)

i zasiać nową trawę żeby ładnie na zdjęciach było zielono hehehe


ha ha! i jeszcze rowy wokol zamku woda napelnic :P

siog

Cytat: dodaa84 w 27 Mar 2008, 12:59:28
ojej bez przesady.

nie wiem o co chodzi...

no wlasnie ja tez nie wiem

siog

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2008, 12:46:29
siog - przepraszam, ze tutaj - ale czy to nie Ty bylas fanka herculesa poirot? wlasnie trafilam na gry!!!

jestem jestem:) mam bzika na punkcie Poirot:) i jak gry? kupilas?

zwierzatko_mojej_mamy

no nie - ale sie dowiedzialam, ze sa :D zaraz poszukam - a Ty nie chcesz tych filmow? :> na pewno ?:>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

siog

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Mar 2008, 13:18:46
no nie - ale sie dowiedzialam, ze sa :D zaraz poszukam - a Ty nie chcesz tych filmow? :> na pewno ?:>

zwierzaku na razie czekam bo urodziny zblizaja sie:) jak nie dostane to bede chciec:) od ciebie:)

Kasia

Cytat: siog w 27 Mar 2008, 12:45:27

moje druhny prezentu nie przyniesli

siog ty mi tu haróweczki nie wypominaj ;) hehe
każdemu trafia sie byczek :)
mi ostatnio niestety często ;)

Ami

załozylam temat i całkiem o nim zapomniałam;)
dziekuje za wyczerpujące odpowiedzi:-)
Myślę, ze zgadam sie z drugą druhną i obie sie poprostu przebierzemy, bo na weselu juz raczej nie bedziemy potrzebne pannie młodej w tych samych strojach, a co do roli druhen, to drobna pomoc to nie problem ale lista obowiazkow Siog lekko by mnie przeraziła;) no ale na szczescie ślub bedzie w Polsce :P

Patulkaa13

ja mam 13 lat i bede druhną u mojej kuzynki w lipcu jest wesele i ja sie rozglądam nad sukienka butami i wogóle i bardzo sie ciesze ze bede druhnować ale troszke sie stresuje , że bede śpiewać przyśpiewki :)

szelma

Na przykład:
Dostaniesz krowę, dostaniesz i ciele
A Żebyś się nie martwił w to twoje wesele!
Z dużą ilością "łoooj" i "ole!" :P

magdalinska


dragonfly

#42
albo:
Co tak młody myślisz, coś tak spuścił głowę
Chyba se rozmyślasz, czy dostaniesz krowę
;D

vobi


szelma

Albo:
Wesele, wesele,
Po weselu smutek,
Bo panu młodemu
Nie chciał stanąć fiutek lol lol lol

justynaaaa2

Cytat: szelma w 04 Maj 2009, 23:16:43
Albo:
Wesele, wesele,
Po weselu smutek,
Bo panu młodemu
Nie chciał stanąć fiutek lol lol lol
:rotfl: :rotfl: :rotfl:
łoooojdiridi łoooooojdiridi łojdi

szelma


vobi

dziewczyny, nie mozna pozwolic zeby tak celne przyspiewki poniewieraly sie luzem po jakichs watkach dziwacznych - uwazam ze niezwlocznie nalezy otworzyc osobny watek ze stosownym tytulem, np. skarbnica przyspiewek weselnych, zeby uratowac te PM ktore jeszcze mozna przed katastrofa w postaci braku przyspiewek podczas wesela!!!

nionczka

nie rozmieszajcie mnie bo dziecko sobie obudze!!!! skad Wy to wszystko znacie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

nionczka, to masz jeszcze taką:
szla tesciowa przez las
pogryzly ja zmije
zmije wyzdychaly
a tesciowa zyje
lol lol lol