to i ja się ujawnię:) Suknia + dodatki

Zaczęty przez marta.pio, 24 Mar 2008, 17:21:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marta.pio

Witam,
w końcu i ja się ujawnię - bardzo lubię oglądać suknie innych więc nie będę świnią i też pokażę swoją:) Biżuteria już kupiona, buty też (dokładnie takie jak ma PH na tym zdjęciu-niestety inną fotką nie dysponuję:) Sugestie mile widziane. ps- to, że jest i bolerko i pełna biżuteria nie znaczy, że chcę mieć to wszystko na sobie tego dnia:) Właśnie jestem na etapie wymyślania kombinacji.
http://picasaweb.google.pl/21.06.2008.MK/Suknia


pozdrawiam
Marta

inkageo

Ale śliczna panna młoda! Suknia bardzo mi się podoba, podobnie jak biżuteria :) Z bolerkiem rzeczywiście jest trochę za dużo, ale brzydkie nie jest :) Gratuluję super figury :)
Imagine there is no hate

marta.pio

Dziękuję bardzo:)
Wypożyczenie bolerka to tylko 100 zł więc wzięłam, żeby później w razie czego nie żałować.

Kata

Suknia piękna, biżuteria też mi się podoba, bardzo pasuje do reszty, natomiast bolerko mnie jakoś nie przekonuje. A co do welonu to czy koniecznie chcesz warstwowy? Wydaje mi się, że lepszy będzie delikatny welon jednowarstwowy - taka mgiełka.
Pozdrawiam

Kata

marta.pio

Witam,
na zdjęciu mam 2 welony, długi 1-warstwowy i krótki też 1-warstw.
1 welon wygląda niestety żałośnie.. Także muszą być 2:)

zuzia

Cytat: marta.pio w 24 Mar 2008, 17:46:29
1 welon wygląda niestety żałośnie.. Także muszą być 2:)
tutaj się nie zgodzę. Dwuwarstwowy welon robi cie taką "napuszoną" na głowie. 1-warstwowy byłby lepszy.

Kasia

najbardziej podobasz mi sie na tym zdjeciu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



tzn podoba mi sie welon i bolerko z wyjątkiem tych kloszowatych rękawów

tylko nie widze bolerka i naszyjnika razem - to już za dużo na raz


asko8

hej,
sukienka bardzo mi sie podoba - ach te treny, sa naprawde widowiskowe;)
mam bardzo podobne kolczyki do twoich - tylko troche mniejsze - tez z perlami z kolekcji slubnej kruka (http://www.wkruk.pl/slub; model 024). masz zmaiar zalozyc tez bransoletke? wedlug mnie to troche za duzo - ja kupilam sobie do kompletu zawieszke i pewnei dokupie perlowa bransoletke (ale ich raczej nie zaloze w dniu slubu-komplet jest dosc uniwersalny, n a inne okazje).
sukienka sama w sobie jest bardzo dekoracyjna - nie mozna przesadzac z bizuteria.
co do welonu - zdecydowanie mgielka- przemysl to raz jeszcze;) ten model dodaje calosci delikatnosci- i jest bardziej subtelny a przy takiej sukience mozna przedobrzyc;)
widze, ze nie tylko ja mam manie zbierania zdjec do inspiracji wszelakich;)
teraz zbieram ulubione ujecie jako inspiracje dla fotografa;) pozdrawiam
asko8


mika

pięknie wyglądasz
pierwszy raz w życiu podoba mi się zestawienie koronkowego bolerka z suknią i panną młodą oczywiście, nawet te rozkloszowane rękawy mi się podobają - naprawdę!!!! sama nie wierzę że to mówię. Moim zdaniem masz bardzo odpowiedni typ urody do takiej stylizacji. Biżu to strał w dziesiątke - ja bym zrezygnowała z naszyjnika jeśli będzie to bolerko i nałożyła tak jak radzi zuzia jednowarstwowy welon. Co do kwiatów ja bym proponowała bukiet typu berło z amarylisów.

marta.pio

Już odpowiadam:)
Przymierzałam i 2 welony i tylko jeden. Źle się czułam w tym jednym, miałam taką przyklapniętą głowę, ale oczywiście wszystko może się zmienić jak już będę po próbnej fryzurze i zobaczę jak to wszystko będzie razem wyglądało.
Co do biżuterii to cały komplet kosztował mnie 79 zł:) więc grzechem byłoby nie wziąć. A czy założę cały komplet to nie wiem:) Jest piękny więc na pewno wykorzystam go na inne okazje.
Jeżeli założę bolerko to na pewno nie 2 welony i nie naszyjnik:) Co za dużo to nie zdrowo. Będę kombinować jak już będę miała suknię w domu, poprzymierzam i zobaczę co pasuje. Na pewno nie chcę się obwiesić jak choinka:) Ale dziękuję za wszystkie rady i sugestie.
Może pomożecie mi teraz w doborze bukietu? Myślałam o herbacianych różach. Bukiet na pewno w kształcie kulki bo inne mi się nie podobają.

Aha, biżuterię od kilku lat kupuję tylko u jednej Pani - na allegro, ona też robiła mi ten komplet.
Nick: cafe64

Pozdrawiam

marta.pio

Aha, co do bolerka to było jedyne jakie mogłam wypozyczyć. Nie było takiego z prostymi rękawami.

marta.pio

Cytat: mika9983 w 25 Mar 2008, 08:03:50
Co do kwiatów ja bym proponowała bukiet typu berło z amarylisów.

A jak ten bukiet wygląda? Dysponujesz jakimś zdjęciem?

mika

amarylis to są takie kwiatki, z tym że do berła powinny być oczywiście z długimi łodygami, ale jeśli chcesz kulke to też oczywiście mogą być
do kulki polecałabym np. goździki

mika

Amarylisy są także w innych kolorach - widziałam białe i czerwone

marta.pio

Piękne są:) I właśnie w tym kolorze.

mika

jeśli chcesz kulke to można je bardzo ładnie połączyć np. z goździkami

marta.pio

Cytat: mika9983 w 25 Mar 2008, 09:17:42
jeśli chcesz kulke to można je bardzo ładnie połączyć np. z goździkami

Jak masz zdjęcia takich bukietów to bardzo poproszę:)

Kasia

ostatnio widziałam Amarylis w kwiaciarni po 20 zł sztuka

byłam w szoku że tak tanio bo ten kwiat praktycznie sam w sobie może być "bukietem" - wystarczy lekka dekoracja :)

mika

Kasiu a ty się nie zdecydujesz na amarylis??

Kasia

mika jeszcze nie wiem

muszę zobaczyć kieckę :)

chciałabym te storczyki zielone z cantadeskami

amarylis też mnie kusi

ale jeszcze sie zobaczy

na razie stoję z dodatkami w miejscu :(

nie mam koncepcji

teraz kombinuje z butami - w moim wątku wkleiłam te nad którymi się zastanawiam ...

evelka

marta.pio sliczna suknia zdradz prosze firme, model oraz przybliżoną cenę  :)

marta.pio

Dziękuję bardzo, ale mi miło:)
Naprawdę nie spodziewałam się tak miłego odbioru bo na początku nic mi się nie podobało i byłam załamana też tą sukienką. Ale widzę, że nie jest tak źle:)
Suknia jest z salonu Carmen na Jana Pawła w Wawie. Model ERCILLA, kosztuje 3100 zł, kolekcja 2008.
Dziewczyny proszę o propozycje bukietów. Niektóre z Was umieją je doklejać do sukni, byłabym wdzięczna za taką prezentację:))

magdarynka

#24
poprawiona wersja ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login