Nasze kochane dzieciaki

Zaczęty przez nerinea, 07 Sie 2007, 23:38:49

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

brawurka


kasiad

Dorotka śliczną masz córcię, a jakie miny robi  :daisy: cud miód  :bravo:

gatka2804

Dorotka1981, ale fajowa dziewuszka. A jaka grzywa. Nie mogę sie nadziwic, a wydawało mi sie ze to nasza Ania ma dlugie wloski. Ale Wiktoria przebija ja dwukrotnie.

Wiktoria siedzi na takim foteliku, ktory Ania b.lubi jak jezdzimy do mojej siostry. Ona zakupila go synkowi.

Czy Wiktoria ma kolczyki? Czy one sa prawdziwe?

Lwica

#628
Cytat: gatka2804 w 18 Lut 2009, 10:58:21

Czy Wiktoria ma kolczyki? Czy one sa prawdziwe?

Gatka tak ma kolczyki
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

aniak1211

Ja tez slyszalam ze im wczesniej tym lepiej,
dziecko jeszcze nie rozumie co sie dzieje.
Niestety ja dopiero na roczek przekuje Dominice uszka,jak pojade do polski
tu gdzie mieszkam nie ma porzadnego gabinetu a sklepowym kaciku napewno nie,
higiena nie jest najlepsza.

ishka82

Nie obraźcie się, ale jestem przeciwna przekłuwaniu uszu takim maluszkom. To taka frajda dla dziewczynki jak już sama chce przekłuć i sama zadecyduje. Poza tym czasem jednak uszy bolą po przekłuciu, czasem nawet potrafi się coś zacząć troszkę paprać i wcale nie zależy to wyłącznie od profesjonalizmu kosmetyczki. No i mnie mega denerwuje spanie w kolczykach, niewygodnie mi i już ;D A jak by dziecku się nie spodobało spanie w kolczykach, to jednak codzienne ściąganie i zakładanie pewnie nie byłoby niczym przyjemnym...Takie moje zdanie, ale róbcie jak uważacie :)
Ja przekułam uszy dopiero dzień przed rozpoczęciem studiów ;) Jakoś wcześniej nie czułam takiej potrzeby ;D 

sonja

No proszę Was! Co to za teksty im wcześniej niż lepiej! po kiego diabła takiemu małemu dziecku kolczyki?! żadna to ozdoba w tym wieku. Wygląda raczej śmieszno-żałośnie (moim zdaniem)... a jak podrosną? wiecie jak łatwo o przerwanie ucha przy zabawie? to powinna być decyzja każdej kobiety/dziewczynki a nie zachcianka matki...

aniak1211

#632
Teraz sa kolczyki dla dzieci i nie kuja w czasie snu,
preciki sa krociutkie,dziecko nie ma jak zlapac zeby przerwac ucho.

Jak dla mnie dziewczynka z kolczykami wyglada slodka a nie zalosnie czy smiesznie.

A im wczesniej nie znaczy tez ze zaraz po urodzeniu tylko po kilku miesiacach.

Chermelle

kiedys znajoma ( ma synka wiec moze dlatego ;)) powiedziala ze przekluwanie uszu malym, nieswiadomym dzieciom to gwałt na ich wolnej woli i wyborze co do posiadania dodatkowych dziur  ;) w ciele


moze i cos w tym jest, ale szczerze mowiac nie wiem co ja bym zrobila majac corke ;D

sonja

Kiedy był przesąd że to dobrze robi na wzrok  :P moim zdaniem to jest zbyteczna ingerencja i tyle.

Chermelle

Cytat: sonja w 18 Lut 2009, 13:24:44
Kiedy był przesąd że to dobrze robi na wzrok  :P moim zdaniem to jest zbyteczna ingerencja i tyle.

na wzrok mowisz  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

sonja


aniak1211

Tez kiedys myslalam ze malej coreczce nie przekuje uszu,ale zmienilam zdanie:)

gatka2804

Zapytałam o te kolczyki bo rzeczywiscie ylam zaskoczona ze taka malutka i juz ma. Wlasnie najbardziej nad tym spaniem w kolczykach sie zastanawialam. Bo ja sobie zawsze sciagam.
Ja o kolczykach raczej poczekam az Ania ktoregos dnia przyjdzie po szkole  ;) do domu i zamarudzi: chce miec przebite uszy. Wczesniej sie nie zdecyduje. Rzeczywiscie wyglada dziewczynka b.ladnie i uroczo, ale nam tymczasem do fajnego dziewczecego wygladu beda musialy wystarczyc sukieneczki...

zwierzatko_mojej_mamy

gatka2804 a Ty juz na wygnaniu biedulo ? :( i nie zdazylismy wpasc do Was.. wrrr
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

#640
Cytat: aniak1211 w 18 Lut 2009, 11:53:11
Ja tez slyszalam ze im wczesniej tym lepiej,
dziecko jeszcze nie rozumie co sie dzieje.
Niestety ja dopiero na roczek przekuje Dominice uszka,jak pojade do polski
tu gdzie mieszkam nie ma porzadnego gabinetu a sklepowym kaciku napewno nie,
higiena nie jest najlepsza.

W Hiszpanii, gdzie jak wiecie wiekszosc dziewczynek ma przeklute uszy w niemowlecym wieku, mozna to zrobic w aptece.
Moja to jedyna, ktora nie ma przeklutych uszu dlatego na ulicach mnie zaczepiaja i mowia: "o jaki sliczny chlopczyl, o jaki malenki, etc". W glowie im sie nie miesci, ze bez kolczyków i w niebieskim to moze byc dziewczynka...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Chermelle zgadzam sie w 100% z twoja znajomą.

Beata

Dziewczyny, bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa. Nie gniewajcie sie, ze dopiero teraz - od kilku dni walczymy z paskudnymi choróbskami u chłopaków, które niby odchodzą, ale za chwilę wracają, niemniej kilkudniowa gorączka w okolicy 39 daje nam się już wszystkim we znaki :crying:

Cytat: giga w 14 Lut 2009, 21:27:37
BeataMój syn też ma na imię Raduś i ma 20 nie msc tylko lat. :jupi: 

no to mnie zastrzeliłaś kompletnie!!!!

ze_nitka

#643
Wiktoria jest śliczna i robi świetne miny   :bravo:
Ale mnie niestety też rażą kolczyki u tak małych dziewczynek. Nie rozumiem czemu lepiej aż tak wcześnie.

justynaaaa2

Cytat: sonja w 18 Lut 2009, 12:50:00
No proszę Was! Co to za teksty im wcześniej niż lepiej! po kiego diabła takiemu małemu dziecku kolczyki?! żadna to ozdoba w tym wieku. Wygląda raczej śmieszno-żałośnie (moim zdaniem)... a jak podrosną? wiecie jak łatwo o przerwanie ucha przy zabawie? to powinna być decyzja każdej kobiety/dziewczynki a nie zachcianka matki...
sonja duuuuuże  :beer:
ja sobie przekułam uszy w liceum i teraz żałuję jak cholera, ale że była to moja decyzja to nie mam do kogo mieć pretensji ;D
i tak kolczyków nie noszę, bo mnie uszy bolą, zakładam od wielkiego dzwonu i ściągam po 10 minutach bo wytrzymać nie mogę  :crazy:
ale myślę, że gdyby mi mama w dzieciństwie przekuła to wcale bym nie była zadowolona  :foch:

sonatina

#645
Dorotka1981
Ale Wiktoria już duża :),i jakie długie włoski już ma!!! Przesłodka :)

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 12:20:26

gatka2804 Ania strasznie podobna do Ciebie, zdjęcie przed telewizorem genialne :), a czupryna bujna że ho ho- rewelacja, czy wszystkim dziewczynkom tak szybko rosną włosy:)?

Dodany tekst: 27 Lut 2009, 12:22:32

Beatawow!!!jaki przystojniak :)

zwierzatko_mojej_mamy

sonatina na pewno nie wszystkim - ja bylam lysa 10 miesiecy :P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

gatka2804

sonatina
Podobna do mnie? Rzadko slysze takie stwierdzenia. Zreszta mi samej ciezko stwierdzic do kogo jest podobna.
Przez te jej dlugie wlosy mam problem z pozbyciem sie ciemieniuchy. Ciezko mi jej smarowac glowke oliwka bo sie wlosy przy tym placza i koltuny robia....

dragonfly

Cytat: Chermelle w 18 Lut 2009, 13:22:25
kiedys znajoma ( ma synka wiec moze dlatego ;)) powiedziala ze przekluwanie uszu malym, nieswiadomym dzieciom to gwałt na ich wolnej woli i wyborze co do posiadania dodatkowych dziur  ;) w ciele


moze i cos w tym jest, ale szczerze mowiac nie wiem co ja bym zrobila majac corke ;D
ja wiem ;D tzn, wiem co zrobie z moja corka  :point_lol: - kolczykow niet, az sama bedzie chciala (ja wiem, jak bedzie miala z 13 lat, moze wczesniej) - zreszta nie za bardzo wyobrazam sobe mojego zwirza w kolczykach szczerze mowiac  :mocking: szczegolnie, ze wylysiala teraz, i ma tylko taka koronke ruda, pomierzwiona  :mocking:

eva_luna

#649
a propos szybkosci przyrostu owlosienia ;D - Toska ma juz za soba pierwsze podstrzyzenie- tak jej czupryna szybko rosnie, ze do ciemieniuchy dostac sie nie moglam wiec podcielam 1 cm :)

Dodany tekst: pią 06 mar 2009 19:51:42 GMT-1

i moja fryzjerka powiedziala, ze do 3 roku zycia dziewczynkom obcinac, obcinac, obcinac a nie zapuszczac wlosy zeby byly pozniej mocne. Do pierwszego roku spokojnie w domu, pozniej warto zaczsc chodzic do fryzjera.

a ja mialam uszy przebite na poczatku podstawowki, byla to dla mnie wielka radocha i mialam fisia na punkcie kolczykow (byl czas, gdy ciuchy dobieralam do kolczykow.......)
Najlepsze jest to, ze wtedy nie wkladali odrazu kolczykow, tylko najpierw chodzilo sie ze sznureczkami :D Bosko to wygladalo!