Nasze kochane dzieciaki

Zaczęty przez nerinea, 07 Sie 2007, 23:38:49

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Kata

nasze pierwsze forumowe dziecko :-) i w dodatku śpi jak Aniołek :-)
Pozdrawiam

Kata

sweedee

Kochany mikroludź...! ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Alina

Śliczna !! Jescze raz gratuluję córci!

kate.zet1

Śliczna niunia - gratuluje z całego serca :)

julka

Na zdjęciu rzeczywiście sama słodycz i jak była ciotka z aparatem, to Majunia też była spokojna i wyglądała cudnie. Za to w nocy... podobno cała słodycz gdzieś się ulatnia i daje popalić mamusi  :mrgreen:

brawurka

Majeczka z prezentem od cudownych ciotek:)

Kasia

widać że dobrze im razem :)

zuzia

brawurka132,
przejrzalas instrukcje obslugi? to serducho to naprawde serduchowo bije. wylacza sie samoczynnie po 5 minutach ciszy (kiedy dziecko spi) a wlacza automatycznie przy dzwieku (ale mozna wylaczyc na stale  :-D )

nie chcialam pisac wczesniej zeby nie popsuc niespodzianki wiec napisze teraz: na pierwszej stronie albumu wpisalam dedykacje dla Majki i podpisalam wszystkie ciotki (kolejnosc alfabetyczna).

czyli wszystko dotarlo? bardzo sie ciesze, szczegolnie przy tych wszystkich aferach z poczta polska.
Dla wyjasnienia: uparlam sie na poczcie i wyslalam poleconym nie paczka. Okazalo sie ze mozna i dodatku list nadany w srode w nocy (ok. polnocy) dotarl do adresatki juz w piatek a moja paczka nadana w ub. czwartek przez tydzien dotrzec nie mogla (po poruszeniu nieba i ziemi odebralismy ja z sortowni w piatek przed odlotem o 3.30)

kamu2

Brawurka ale śliczne zdjęcia,w żyviu bym nie pomyślała że ta owieczka jest taka duża :) Super że jesteście zadowoleni z prezentu
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mika

ale bosko wygląda z tą owcą :mrgreen:  i jak spokojnie śpi. Bardzo się cieszymy że prezent dotarł i że się podoba :mrgreen:

zuzia

Cytat: "kamu2"w żyviu bym nie pomyślała że ta owieczka jest taka duża
owieczka wcale nie jest taka duza - to Maja jest taka malutka :)

sierpniowajulka

brawurka, jeszcze raz gratuluję córeczki! słodziutka jest!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

Maja właśnie zasnęła więc mogę wrzucić jeszcze jakieś zdjęcie. zmienia sie kruszyna z dnia na dzień, mówili że do mnie podobna, a teraz juz pojawiaja sie opinie ze do Tomka

foszek

Zakochalam sie...  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
 Ciekawe co na to powie maz :-D

mobka

I jak już urosła :) ... a może owieczka się skurczyła  :roll:

brawurka

najslodsza jest jak śpi:) ale jak śpi ok 2 h to juz bym ją budzila, żby poprzytulać;)

foszek

bO MI SIE INSTYNK MACIERZYNSKI PRZEZ wAS ODZYWA....

brawurka


aniak1211

brawurka132, ale rosnie ta dama :-D
Sliczna :->

riannka

Cudna Majunia,
rośnie jak na drożdżach  ;-)  brawurko może ją dokarmiasz tym specyfikiem  :?:  :mrgreen:
rozczulają mnie takie aniołki.

Monika

Śliczna dziewuszka, nie ma co :)

mika

brawurka132, jaki z niej cudny aniołek

sweedee

brawurka132, Maja jest słodziutka i jak sobie śpi!!! 8-)  Strasznie do Ciebie podobna! Jaka matka, taka natka ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

brawurka

może to dziwne, ale na nią patrze to widze siebie:), ale to samo jest z Twoją córeczką, strasznie do Ciebie podobna!!!

vobi

brawurka132, ale Ci coreczka urosla! Kochana jest  :)