Nasze kochane dzieciaki

Zaczęty przez nerinea, 07 Sie 2007, 23:38:49

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

zuzia

moonlight,
witamy serdecznie. Zajrzyj na nasze ploty. Czasami odjechane, ale z otwartymi lapkami witamy tam każdego.

A to ostatnie zdjęcie - no po prostu odjechalam. Szkoda, że mi nikt takich zdjęć nie robil.

pati986

do zuzi
Nie, to moja Natalka:)

nerinea

:mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zęby  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

prawie raczkuję ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

nerinea, ta pierwsza fotka to mistrzostwo świata - wczoraj się naoglądałam się zdjęć bliźniaków i już chce bobasa!!!!!

sierpniowajulka

nerinea, przepraszam, że się tak niemiło wtrącę, ale... czy wiesz, że zdjęcia Twojego szkraba wyświetlają się bez logowania? Czyli dosłownie każdy może je sobie obejrzeć i ściągnąć na swojego kompa...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

dlatego popierałam salse w zahasłowaniu

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka,  no bo zdjecia nerinea wkleila jako linki - czekam na modyfikacje, ktora to ukryje - jak tylko dostane to ani linki, ani zdjecia wklejone jako linki nie beda widoczne bez zalogowania ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nerinea

sierpniowajulka, trudno, nawet, jakby nie było ich widać, to każdy się może zalogować ;)
teraz mnóstwo osób pokazuje zdjęcia swoich pociech w internecie, wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum ciążowo-dziecięce... internet ma taką wadę-zaletę, że jest ogólnodostępny...
Misiek to ma nawet swoją stronkę ;) tak łatwiej pokazywać zdjęcia babciom, ciociom, które mieszkają daleko od nas niestety ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

julka

nerinea - uściskaj Miśka ode mnie, on ma dziś miesięcznicę  :-D

Słodki jest  :)

zwierzatko_mojej_mamy

no dzieki nerinea, bo juz mialam pisac odzew ;)
sierpniowajulka,  ja Cie bardzo przepraszam z gory, jak Cie uraze, ma ostatnio dni ironizujace - ale ani nerinei bobas to nie dziecko z michaelem jacksonem, naprawde nie sa to najbardziej poszukiwane zdjecia w necie - internet nie cierpi na brak zdjec brzuszkow ciazowych, oslinionych dzieciochow biegajacych po dywanach (nerinea, wiesz, ze sie nabijam - bardzo lubie miska, chyba, ze mi sie drze do ucha, a mamy nigdzie w poblizu ;) )

poza tym wydawalo mi sie, ze wyjasnilam - zdjecia ladowane z dysku sa ukrywane, linki i zdjecia wstawiane jako linki na razie nie - dostane modyfikacje gotowa, to nawet avatary beda sie ukrywac dla niezalogowanych ;) i wydaje mi sie, ze chwilowo sie zgodzilysmy na takie rozwiazanie ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nerinea

Cytat: "julka"nerinea - uściskaj Miśka ode mnie, on ma dziś miesięcznicę  :-D

Słodki jest  :)
Dostał buziaka w czółko od Ciebie, bo śpi (10 minut temu padł) Dzięki!!
A 8 miesięcy skończył 5 dni temu, coś mi się suwak zaciął :/

[ Dodano: 29-11-2007, 21:59 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"to nie dziecko z michaelem jacksonem
no wiesz!! już nie miałaś kogo wymyślić ;P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

zwierzatko_mojej_mamy,
nie denerwuj się kochana :mrgreen:  ja na przykład trochę tępa jestem w takich temach i czasem trzeba mi 2 razy powtarzać, ale juz zapamiętam i Maja na 100% galerię zaszczyci

zwierzatko_mojej_mamy

brawurka132,  nie denerwuje sie, bo juz jestem od wczoraj wpieniona ;D i mam lekki slowotok od reklamacji, tlumacznia dziwnym ludziom, ze o godzini 12.00 to ja pracuje, a o 08.00 rano w srode nie wyrwe sobie zeba i nie pojde do pracy, boo moge tam pasc - najprawdopodobniej nie padne, ale glupia baba z recepcji chyba nie miala nic wyrywane nigdy i niech mi nie wmawia ze to tylko 15 minut - to jest 15 minut, ale moge miec zszywane dziaslo, zapalenie okostnej i inne powiklania i samochodem po 3 persenach i znieczuleniu nie bede jezdzic, tlumaczenia w jezyku angielskim francuzom, ktorzy go nie opanowali, a myslec to chyba w zadnym jezyku nie potrafia, ze NIE zrobie czagos co zajmuje 7 dni w 2 i w ogole :D dlatego tak emocjonalnie zareagowalam ;D za co z gory przeprosilam ;)
nerinea,  no tak pojechalam z majkelem, bo to on nakladal dzieciom maski do fotografii ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"poza tym wydawalo mi sie, ze wyjasnilam - zdjecia ladowane z dysku sa ukrywane, linki i zdjecia wstawiane jako linki na razie nie - dostane modyfikacje gotowa, to nawet avatary beda sie ukrywac dla niezalogowanych ;) i wydaje mi sie, ze chwilowo sie zgodzilysmy na takie rozwiazanie ;D
zwierzatko, wybacz... widocznie przegapiłam. nie śledzę aż tak forum.  :oops:
nerinea, spox... po prostu nie wiedziałam o tym, co wyjaśniła mi teraz zwierzatko... będąc przekonaną, że zwierzatko poukrywała wszelkie wklejone zdjęcia, trochę się zdziwiłam widząc Twoją pociechę nieukrytą... i  nie byłam pewna, czy masz świadomość, że zdjęcia widać...  :->  
Ale teraz już łapię o co chodzi i przepraszam za zamieszanie.  :oops:  :oops:  :oops:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Ja jeszcze sie nie moge swoim chwalic... ale jeszcze troche i bede ;-)

Poki co pochwale sie moim kochanym siostrzencem i bratanica :-D

julka

Proszę Państwa, oto Maja.
I jeszcze raz

mika

ojej jaka piękna Majunia :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Monika

słodka jest - cóż więcej dodać  :mrgreen:

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamu2

Super zdjęcia wreszcie zobaczyłyśmy Majunie :)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aniak1211

Ale piekna lala :!:  :!:  :!:
Z daleka widac ze to mala dama :-D

foszek


goga

Duża dziewczynka :->  śliczna i zdrowa czegóż chcieć więcej....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

gioseppe

julka, to brawurkowa Maja?:)  :mrgreen:  przekochana!!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

riannka

Cudna, na pierwszym zdjęciu widzę podobieństwo do mamy  :mrgreen: