Przygotowania dlugoterminowe

Zaczęty przez asko8, 23 Mar 2008, 20:23:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asko8

witajcie
jakiś czas temu na forum gazety ił sie jak dla mnie dośc ciekawy wątek -
- dotyczący przygotowań przedślubnych. niesety szybko wygasł. Może tu sięrozwinie?
Pozdrawiam świątecznie:)

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=619&w=75340035&a=75340035

adres wkleilam raz jeszcze teraz powinien dzialac;)

syrenka

#1
Hm, nie działa mi ten link - pisze, że forum już nie istnieje...

O, faktycznie - już działa :)

Ja już teraz zapisałam się na aerobic (2 razy w tyg), ale to nie ze względu na ślub, ale dla kondycji i dobrego samopoczucia. Nie ukrywam jednak, że zmiany do dnia ślubu są mile widziane - głównie chodzi mi o ramiona.
Przed samym ślubem pewnie powygrzewam się na słoneczku, a jak pogoda nie dopisze, to pewnie skorzystam z solarium. Moooże pójdę do kosmetyczki, choć wydaje mi się, że cerę mam ładną, a i w domu co jakiś czas traktuje ją maseczką (kupną) i peelingiem (również ze sklepu).
O paznokcie nie mam co specjalnie dbać, bo zawsze miałam je zdrowia, bardzo rzadko mi się rozdwajają.
Najbardziej zastanawiają mnie włosy, ale też nie ich stan, a uczesanie. Zaczyna mnie denerwować ich długość i na razie pewnie je podetnę, w końcu do ślubu ponad rok, ale nie wiem co będzie jak ten dzień będzie się zbliżał, a one znowu zaczną mnie denerwować - obciąć czy wytrzymać? Myślę, że to wszystko będzie uzależnione od wyboru fryzury jaką będę chciała mieć w ten dzień.
Jak widzicie, u mnie żadne poważne zmiany się nie zapowiadają :)
Przyszły mężuś też chyba nic nie planuje, z brzuszkiem walczy od dawna, a na tańce na pewno nie da się namówić :( No szkoda, ale może sama pomęczę go jakimś układem  :D

asko8

ja właściwe nie zamierzam jakos specjalnie zmieniac swych nawyków - prowadze raczej zdrowy tryb życia ;) mam tylko zamiar wrocic do systematycznych cwiczen - tk dla ogolnej kondycji;) zima nie sprzyja motywacji.
co do kosmetyczki- planuje zrobic minimum trzy mikrodermabrazje - nie mam problemow z cera- ale robilam juz ten zabieg i jets naprawde rewelacyjny! cera jets po nim idealnie gladka.
solarium nie dla mnie - panicznie boje sie niszczacego promieniowania;) wole air brush - moje kolezanki byly bardzo zadowolone, no i nie niszczy skory;)