zabawa w styliste:)

Zaczęty przez siog, 18 Mar 2008, 14:20:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 15 Sie 2009, 16:13:33

wrobelek - musisz zalozyc konto na polyvore.com. I pozniej ukladasz sobie zestawy i mozesz je publikowac (zachowywac).

do tego juz doszłam ;) ale jak wrzucasz na strefe te obrazki z zestawami ??
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#26
Cytat: wrobelek0403 w 15 Sie 2009, 17:48:20
do tego juz doszłam ;) ale jak wrzucasz na strefe te obrazki z zestawami ??

aha, wybieram zestaw to klikam prawym przyciskiem i pojawiaja sie linki (jeden na bloga, drugi na forum) i ten na forum zaznaczam i wklejam tutaj.

Dodany tekst: 15 Sie 2009, 21:47:01

dragonfly

diane von fürstenberg:
http://www.polyvore.com/pink/set?.mid=embed&id=11269769

jak klikniecie na obrazek to otworzy sie strona, na ktorej widzicie poszczegolne ciuchy :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

#27
a mnie się zamarzył taki zestawik do pracy :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Dodany tekst: pon 17 sie 2009 11:17:08 GMT-1

tylko coś chyba skopałam we wstawianiu, więc jest tu:

http://www.polyvore.com/bez_tytu%C5%82u/set?id=11354557


vobi


golinda

Cytat: vobi w 17 Sie 2009, 12:18:41
golinda no taniocha! ;D

no..., ciekawe jaką bym musiała pracę dostać, żeby mnie było na to stać :dreaming:

vobi

zawsze mozna kupic na raty... z Zagla na przyklad :rotfl:

golinda

Cytat: vobi w 17 Sie 2009, 12:20:57
zawsze mozna kupic na raty... z Zagla na przyklad :rotfl:

żagla już nie ma :crying:

nionczka

Tez chce sie pobawic z Wami!!! Ale czasu nie mam za bardzo!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

golinda sliczna ta kiecucha  :dreaming:

ja się pobawie po egzaminie, zrobiłam sobie jeden zestawik i to jest jednak pozeracza czasu ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 17 Sie 2009, 13:55:08
golinda sliczna ta kiecucha  :dreaming:



cena też śliczna :D

zastanawiam się, czy krawcowa mogłaby mi coś takiego uszyć, bo w sumie wygląda bardzo prosto, a widziałam, że o wiele bardziej wymyślne rzeczy szyła...

mayagaramond

#35
Cytat: golinda w 17 Sie 2009, 16:06:36
cena też śliczna :D

zastanawiam się, czy krawcowa mogłaby mi coś takiego uszyć, bo w sumie wygląda bardzo prosto, a widziałam, że o wiele bardziej wymyślne rzeczy szyła...

nie wiem jaka masz krawcowa, ale moja babcia by taka sukienke z zamknietymi oczami uszyla, a moja mama z otwartymi ;) Niestety nie przekazana mi w genach tego talentu...


Ile bys musiala zarabiac, zeby to kupic? W zaleznosc od tego jaki masz wydatki stale, ale mysle, ze przy 40 000€ rocznie mozna by sie spokojnie zastanowic nad zakupami ;)




"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

#36
Cytat: mayagaramond w 17 Sie 2009, 16:35:29
nie wiem jaka masz krawcowa, ale moja babcia by taka sukienke z zamknietymi oczami uszyla, a moja mama z otwartymi ;) Niestety nie przekazana mi w genach tego talentu...


oj szkoda, mogłabyś sobie za małą kasę niezłą garderobę stworzyć. ja mam do szycia dwie lewe... nawet nogi, a nie ręce :blush:
krawcowa, u której czasem coś robię (głównie poprawki) chyba jest całkiem zdolna, bo jak u niej jestem, to pokazuje mi swoje prace i muszę przyznać, że są niezłe i bardzo dobrze odszyte
tylko jest jeszcze problem materiału, ktoś by mi musiał doradzić, bo na tym też się średnio znam... - wiem tylko, do jakiego sklepu iść, żeby kupić gotowe ubrania z mat. dobrej jakości - na tym koniec ;)

Dodany tekst: 17 Sie 2009, 16:42:00

Cytat: mayagaramond w 17 Sie 2009, 16:35:29


Ile bys musiala zarabiac, zeby to kupic? W zaleznosc od tego jaki masz wydatki stale, ale mysle, ze przy 40 000€ rocznie mozna by sie spokojnie zastanowic nad zakupami ;)


myślę, że może mi kiedyś grozić praca za max. 10.000 netto/mc i to jak naprawdę będę na to mocno i ciężko pracować
no chyba, że mój mąż zrobi interes życia ;D

szelma

Z materialem to krawcowa musi doradzic co, a Ty idziesz i wybierasz wzor :). Ja bylam ciezko przerazona kupowaniem materialu na slubna kiece, ale wiedzialam co i ile, mialam adresy sklepow i jakos dalo rade :).

mayagaramond

Cytat: golinda w 17 Sie 2009, 16:39:53
oj szkoda, mogłabyś sobie za małą kasę niezłą garderobę stworzyć. ja mam do szycia dwie lewe... nawet nogi, a nie ręce :blush:
krawcowa, u której czasem coś robię (głównie poprawki) chyba jest całkiem zdolna, bo jak u niej jestem, to pokazuje mi swoje prace i muszę przyznać, że są niezłe i bardzo dobrze odszyte

oj wiem, ale nie umiem szyc, nigdy tez nie mialam cierpliwosci. A moje babcia byla perfekcjonistka, zostalo mi po niej tylko to, ze przez zakupem ciucha odwracam go na druga strone i patrze jak jest obszyty ;)

Material - to jest pewnie welna.

Sprawdzilam na stronie:
http://www.matchesfashion.com/fcp/product/Matches-Fashion/LookBook---Womens/alexander-mcqueen-am-w-224506-qu064-dresses/11016?colour=grey&source=UK&siteid=61259

welna (taka jak na dobre garnitury) z dodatkiem kaszmiru.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda

no to się wiosną przejdę do tej krawcowej, coby mi odszyła to coś

jeszcze taka mi się podoba:

http://www.polyvore.com/bez_tytu%C5%82u/set?id=11357664

mayagaramond

Cytat: golinda w 17 Sie 2009, 16:48:24
no to się wiosną przejdę do tej krawcowej, coby mi odszyła to coś

jeszcze taka mi się podoba:

http://www.polyvore.com/bez_tytu%C5%82u/set?id=11357664

podobna byla kiedys w New Yorkerze. Elve ma chyba fioletowa.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

golinda


suegro

Cytat: mayagaramond w 18 Sie 2009, 09:52:56
podobna byla kiedys w New Yorkerze. Elve ma chyba fioletowa.

Goga też ma fioletową.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: golinda w 18 Sie 2009, 10:13:31
dzięki! :beer: polałam szatańsko! ;)

dzieki, ale juz ktos popsul ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

ale bestie pamięć mają
tak, mamy z gogą fioletowe, tylko wzrór drobniejszy

chocoladette

Podobna strona jak Polyvore, ale na zywym czlowieku ;)

looklet.com

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)