W sobotę ma być deszcz i zimno :(

Zaczęty przez ellena, 16 Mar 2008, 19:53:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia


ellena

Kupiłam na allegro :) Link do aukcji: http://allegro.pl/item359030503_srebrne_kolczyki_zawieszka_twojabizuteria.html
To znaczy, że może być? :)
Acha piwko dla elizy, za linki do tych fryzur :)

elizapj

Cytat: ellena w 07 Maj 2008, 13:23:27
Acha piwko dla elizy, za linki do tych fryzur :)
mam nadzieje, ze to lomza;)

fryzury obie b. ladne. modelki akurat wyszly im troche starawo...wiec jak by Cie ktos madry miala czesac to moze popros by cos zdzialali, zeby ten efekt postarzajacy ominac;) tzn masz mloda buzie, wiec nie powinno grozic....ale jednak niech podejda do nich z mlodziezowym nastawieniem.

bizu tez mi sie bardzo podoba i uwazam, ze bedzi epasowac, oraz przyda Ci sie na wiele innych okazji potem. co do tego ze sama sobie nie potrafisz zrobic..haha nie dziw sie..szewc zawsze chodzi bez butow;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Łomża Export :)

Dzięki dziewczyny w końcu jestem pewna swoich wyborów! Eliza, jesteś niezastąpiona!

ellena

#54
Jutro odbieram suknię i mam ostatnią szansę coś do niej dopasować w salonie. Mama radzi, żebym wzięła długie rękawiczki - oczywiście z palcami. Co radzicie?

zuzia


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kathrines

Zdecydowanie bez rękawiczek!
Dla mnie długie rękawice z palcami to do bardziej przylegających do ciała sukienek pasują a Twoja już sama w sobie jest strojna :)

maroonbug

Jesli rekawiczki to juz bez welonu i z wlosami wysoko upietymi.  Rekawiczki to bardzo elegancki dodatek, trzeba sie z nimi obejsc jakby sie bylo ksiezniczka i szlo sie na bal
:)

dagi

Zgadzam się z maroonbug. Jeśli rękawiczki to bez welonu. Rękawiczki potrafią być pięknym dodatkiem ale trzeba z nimi uważać, żeby nie wyszło tandetnie ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

elizapj

w watku konwalii o gajerkach wlepialam link, w kt bylo napisane ze rekawiczek nie zciaga sie do jedzenia/picia..nie znalam tej zasady..mnie osobiscie rekawiczki nie interesowaly i na zadnym obowiazkowo rekawiczkowym przyjeciu nie bylam;) na filmach jakos nie zwrocilam na to uwagi...

wiec moze rozwaz czy Ci bedzie wygodnie:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Ja zamowilam rekawiczki z elastycznej satyny w kolorze ivory, dlugosc okolo 3-4 cm powyzej lokcia.
Zamowilam je bo kosztowaly 19 dolarow, a zamawialam z tej strony spinki do wlosow (www.weddingaccesories.net), a pomyslalm ze to fajan rzecz zeby miec na kilku zdjeciach moze...Tak w stylu lat 20 :)
I powiem szczerze, ze nie dalabym rady w nich jesc i pic, czy nawet dluzej posiedziec, bo bardzo sciskaja mi palce. To specyfika rekawiczek zapewne, ale jesli sie planuje rekawiczki jako istotny dodatek to lepiej poszukac takich ze zwyklej satyny, nie elastycznych , i takich troche szerszych, jak miala Marylin Monroe w Mezczyzni wola blondynki i Rita Hayworth w Gildzie. Wedlug mnie sa bardziej eleganckie i po prostu ladniejsze.

tachogti

Hmmm ja mialam rekawiczki za lokiec na studniowce i szczerze mowiac bylo mi  w nich diabelnie goraco a to przeciez luty... i potem sie szarpac  z nimi zeby to zdjac- malo ktora z nas portafi to chyba zrobic jak filmowa Gilda ;) i przyed oltarzem tez ciezko.
No i jak mowia dziewczyny delitanie z dodatkami i welon odpada..
Wklejam zdjecia z kilku z moich ulubionych filmow, z kobieta ktora chyba najnaturalniej nosila dlugie rekawiczki ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

A ja wlasnie mialam telefon ze moje sa do odebrania  jupi Bede w domu cwiczyc zdejmowanie ich bo chce je miec zalozone w drodze do kosciola, a potem wiadomo trzeba bedzie sie ich pozbyc zeby zalozyc obraczki ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Uff, suknia odebrana :) Wygląda pięknie! Kupiłam jednak rękawiczki, tak na wszelki wypadek - krótkie, za nadgarstek. Są wykonane z materiału, jak to pani z salonu nazwała - "kryształka", czyli takie prześwitujące lekko błyszczące. Nie jestem do nich przekonana, ale wydaje mi się, że mogą pasować do retro stylizacji.

elizapj

Cytat: ellena w 16 Maj 2008, 21:00:59
Uff, suknia odebrana :) Wygląda pięknie! Kupiłam jednak rękawiczki, tak na wszelki wypadek - krótkie, za nadgarstek. Są wykonane z materiału, jak to pani z salonu nazwała - "kryształka", czyli takie prześwitujące lekko błyszczące. Nie jestem do nich przekonana, ale wydaje mi się, że mogą pasować do retro stylizacji.
to kodak moment!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Niestety wszystko pojechało już do mamy, tam gdzie będziemy się ubierać :)
Wklejam link do "mojego" makijażu
http://www.wedding.w8w.pl/MAKIJA%C5%BB/slides/nikk104web.html

mona_liza

świetny makijaż! bardzo mi się podoba

importerka2008

Makijaż super, ale rękawiczki bym odpuściła. Fajnie wyglądają na sesjach, stylowo, itd, ale na samym ślubie...
Idąc do kościoła je masz, przed przysięgą musisz zdjąć, później znowu założyć, więc trzeba zdjąć obrączkę...
Za dużo zamieszania jak dla mnie  :-\.
Nawet na naukach ksiądz nam powiedział, że odradza rękawiczki, bo PM strasznie się przy nich "szamoczą"  ;D

martullek

nam też ksiądz mówił, że nie poleca rękawiczek

wrobelek0403

zdaje się, ze aja miala rekawiczki na slubie. Ciekawe jak to rozwiazała, bo ja też zastanawiam się nad tym dodatkiem :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Dziewczyny, mam problem na sobotę zapowiadają deszcz i zimno :( Nie mam żadnego szala, bolerka etc. bo nie chciałam wyglądać jak choinka, szczególnie że bardzo chcę mieć welon. Co robić? Emocje mnie ogrzeją, czy szukać czegoś do okrycia ?

Kasia

ja też sie zastanawiam w co się ubrać bo podobno przez najbliżesze 2 tygodnie ma być taka paskudna pogoda

elizapj

Cytat: ellena w 22 Maj 2008, 12:53:54
Dziewczyny, mam problem na sobotę zapowiadają deszcz i zimno :( Nie mam żadnego szala, bolerka etc. bo nie chciałam wyglądać jak choinka, szczególnie że bardzo chcę mieć welon. Co robić? Emocje mnie ogrzeją, czy szukać czegoś do okrycia ?
mowia ze pannom mlodym nigdy nie jest zimno! wiec sie nie martw!!!:) ale jesli juz to moze miej awaryjnie jakis szal...moze zyczenia zamiast pod kosciolem przeniescie do wnetrza -?
w sumie dlugo na powietrzu tak na prawde nie musisz byc:)

z reszta zawsze moze sie ocieplic specjalnie dal Was na ten moment!

powodzenia...!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

Cytat: Kasia w 22 Maj 2008, 13:02:18
ja też sie zastanawiam w co się ubrać bo podobno przez najbliżesze 2 tygodnie ma być taka paskudna pogoda

Kasia nie zartuj! na weather.com pokazuja sei si ema przejasnic kolo 28 maja
i ja w to wierze mocno