W sobotę ma być deszcz i zimno :(

Zaczęty przez ellena, 16 Mar 2008, 19:53:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

mi się bardziej podoba druga :D

Majeczka

Ellena nic nie martw to takie lekkie zalamanie przedslubne , wszytsko bedzie dobrze  przytul ja tez miewam takie dni ze moje wybory zupelnie przestaja mi sie podobac. Dopiero zauwazylam ze jestes z Bialegostoku, ja wiekszosc zakupow slubnych tam robie :) powiedz w ktorym salonie zamowilas suknie, a jak reszta dodatkow idzie??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

madolka

Ellena, ja sie zgadzam z Twoja opinią dot. butów tanecznych. Dla mnie z bliska wyglądają jak dosyć tania robota domorosłego rzemieślnika. Jasne, że na turniej taneczny co innego jest ważne, ale jako buty- buty, dla mnie tandetne. Dobrze zrobiłaś z tymi z kokardką- są piękne.

ellena

Majeczka - witam niemal krajankę, piwko dla Ciebie! :)
Suknię (czekałam na nią 3 miesiące) i welon z kryształkami, mam z Lisy Ferrery na Kalinowskiego. Biżuterię robię sama - na pewno bardzo długie kolczyki i bransoletkę z kryształów Swarovskiego, ale nie mogę zdecydować się jak ostatecznie ma to wyglądać :) Kwiaty zamówiłam w Łomży (bo tam będzie ślub i wesele). Mój narzeczony kupił wszystkie potrzebne rzeczy w Vistuli (w galerii Auchan)

anawar

dawno mnie tu nie było a tu taka niespodzianka.. grono północno-wschodnie się powiększa ;)
ellena koniecznie zamieść fotki biżuterii.. długie kolczyki to jest to, co ja również muszę mieć :D

Majeczka

ellena anawar piwka dla krajanek ;D
Ellena powiedz troche wiecej o garniturze, nas to czeka za trzy tyg bo przyjezdzamy na urlop. Jak tam z wyborem, maja duzo rozmiarow czy dlugo czekaliscie na odbior?? Najlepiej by bylo gdybys wrzucila fotke gajerka :D my wciaz nie mamy inspiracji jak ma wygladac stroj Pana Mlodego. Aha i jakie maja ceny??
anawar a ciebie to znam z bialostockiego forum slubnego :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Fotki niestety nie mam, ale to jest po prostu czarny garnitur z delikatnym szarym (srebrnym?) prążkiem, biała koszula, spinki i ciemno różowy krawat (pasujący do moich kwiatów):) Nie chcieliśmy żadnych fularów, ślubnych kamizelek itd. Buty kupiliśmy w Bacie, bo mają tam proste, skórzane bez wszechobecnych teraz przedłużanych czubów (!). Za garnitur i dodatki zapłaciliśmy ponad 1000 zł ale nie pamiętam dokładnie ceny, buty około 200 zł. Mam nadzieję, że troszkę pomogłam :)

anawar

mejeczka, ellena ode mnie również się napijcie :drunk:

ellena


Majeczka

ellena bardzo dobre wiesci mi tu sprzedajesz :) napewno za trzy tygodnie tam zajzymy.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: ellena w 27 Kwi 2008, 16:22:46
Dziewczyny, jak sądzicie która fryzura byłaby lepsza (bez Dody:))? (mam okrągłą twarz), nie mogę się zdecydować na biżuterię, wiadomo - szewc bez butów chodzi :-) Może doradzicie?

Ellena nie wiem czy bylo gdzies twoje zdjecie, wiec trudno powiedziec co do Ciebie by pasowalo..bo fryz jednak trzeba do buzi..a nie na pods obiektywnego piekna fryzyry:)
ale tak abstrachujac od tego co Ci moze najlepiej lezec, najb pasujaca do slubu wg mnie to nr 2:)

niezle mialas przejscia z tym kolorem sukni..mam nadzieje, ze juz sie tym nei martwisz i polubilas ten nowy odcien:)

ja w waszych stronach spedzilam wiele wakacji :P wiec sie czuje polowicznie krajanka;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

#36
Eliza, skoro jesteś prawie krajanką, to piwko jak najbardziej się należy :)
Jeśli chodzi o fryzurę, to ja po prostu mam podobną długość włosów do tych pań, których zdjęcia wkleiłam. Fryzjerka mimo mojej okrągłej buzi zaproponowała mi okropnego irokeza i wyglądałam jak księżyc w pełni. Szukam czegoś, co odpowiadałoby mojej normalnej, codziennej fryzurze tylko po prostu bardziej "ułożonego". Muszę coś postanowić na własną rękę, bo fryzjerka do której pójdę jest pozbawiona daru "wizażu", za to fryzjerką jest świetną. Na pewno zrobi, to co będę chciała ale nie doradzi :(
Najbardziej przemawia do mnie ta fryzura Górniak i Foremniak.
Nie wiem czy to cokolwiek pomoże, wkleję zdjęcie z przymiarki. Jest niewyraźne, bokiem, ale widać trochę suknię, welon i mnie odrobinę :)

ellena

Zrobiłam biżuterię, nie wiem sama co sądzić, pasuje?

ellena

Biżu po modyfikacji w poście wyżej :)

konwalia

Bransoletka tak, kolczyki jak dla mnie zbyt etniczne, ale ja ogólnie takich nie lubię. Wolałabym zwisające sopelki.

elizapj

Cytat: ellena w 01 Maj 2008, 14:35:51
Eliza, skoro jesteś prawie krajanką, to piwko jak najbardziej się należy :)
Jeśli chodzi o fryzurę, to ja po prostu mam podobną długość włosów do tych pań, których zdjęcia wkleiłam. Fryzjerka mimo mojej okrągłej buzi zaproponowała mi okropnego irokeza i wyglądałam jak księżyc w pełni. Szukam czegoś, co odpowiadałoby mojej normalnej, codziennej fryzurze tylko po prostu bardziej "ułożonego".
Najbardziej przemawia do mnie ta fryzura Górniak i Foremniak.

ok, to po zobaczeniu zdjecia, tez jestem za gorniak. w ogole masz do niej bardzo podoban urode i stad chyba tej fryzura najb pasuje:)
to ja Ci stawiam Lomze;) , nawet nie wiem czy nadal jest to piwo hahah

co do bizu. do mnie tez stylem bardziej przemawia bransoletka. ale ja zawsze uwazam ze taki rzeczy trzeba oceniac zalozone...bo jak suknia na wieszaku, tak i kolczyki luzem, moga dawac inne wrazenie niz na osobie:) moze wrzuc je na sibie i zobacz ile je bedzie widac? w sensie ile ponizej linii wlosow, bo jesli chcesz miec rozpuszczone a masz loki, to choc czesciowo beda zakryte...i przez to beda sie wydawaly mniejsze..i ich efekt moze byc po  prostu inny.

jeszcze o wlosach. moze juz ogladalas, ale jesli nie to odsylam do http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,93.0.html
tam mase pomyslow z zeszlego roku:)
oraz na strone http://justjared.buzznet.com/
plotkarska stronka i ma najwieksza ilosc zdjec gwiazd pod jednym url z jaka sie spotkalam:) moze tam znajdziesz inspiracje:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ellena

Piwo Łomża jest, a jakże! To oprócz Żubrówki, hit eksportowy Podlasia :)
Kolczyki mają 9 cm i kończą się na równo z moimi "normalnymi"- lekko kręconymi włosami, ale fryzjerka podniesie mi je, więc myślę, że będzie dobrze. Jeden bok włosów chcę mieć włożony za ucho i tam kwiat, więc jeden kolczyk widać będzie na 100% :)

ellena


ellena


konwalia

Jak dla mnie nr 3, ewentualnie 2.
Na 500% nie nr 1!!!

ze_nitka

Drugi komplet podoba mi się najbardziej, bo jest delikatny. Z pierwszego nie przemawiają do mnie te koła.

inspiracja

jak dla mnie 2 wersja biżu jest najlepsza  :D

sama nadal poszukuję czegoś dla siebie, a czasu robi sie coraz mniej  :-\

ellena, wysłałam ci pw  :)

inspiracja


ellena

Dzięki za piwo! brawo
Słuchajcie, może to jakaś paranoja, ale ja nie umiem dla siebie zrobić biżuterii! Po prostu nie mogę się zdecydować. :o Narzeczony przekonuje mnie do kupienia gotowego kompletu i chyba tak właśnie zrobię. Wklejam najnowsze propozycje upięcia włosów (mix dwóch fryzur: fale jak na nr 1 i jeden bok podpięty z różą tak jak na 2) oraz ten komplet.

mika