suknia już moja :) zamykam wątek o bezach i proszę o dalsze rady :)

Zaczęty przez kffiatek, 15 Mar 2008, 19:20:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: adrianna79 w 16 Mar 2008, 01:12:34
jezeli chodzi o welon z malym diadenem, to niczego sobie... wygladasz tak amerykansko.. :-)

no właśnie!
a to chyba nie jest komplement ;-)

Kasia


kffiatek

Siog, widziałam twój bukiet i w ogóle zdjęcia ze ślubu, przepiękne.... Kościół, zamek, jeszcze mi owieczek brakowało ;) Cudne zdjęcia :) Ale do swojego bukietu chciałabym jakieś inne kwiatki niż kantedeski (tak się to nazywa?) bo jakoś tak mi średnio podchodzą  :(

Eliza- w pracy mam paletę pantonów, to jakoś pokombinuję (czytaj- koleżanka pokombinuje;)) w poniedziałek, jeśli będę mieć chwilkę. I na tej drugiej stronie- mam znacznie więcej zdjęć przy innym świetle, może wyrzuci coś innego :) Tak czy inaczej piwko dla ciebie :)

"Amerykańskiego" wyglądu postarm się mimo całego sentymentu do kraju uniknąć  :D :D Zacznę od zrzucenia kilku kilogramów.... Niestety właśnie przed dwa pobyty w Stanach wyglądam jak wyglądam  :( Tam to chyba nawet woda z kranu tuczy  >:(

mayagaramond

Cytat: golinda w 16 Mar 2008, 19:06:38
wrzosow do bukietow slubnych sie nie wklada - podobno jest przesad ze przynosza nieszczescie
nie powinno sie ich miec tez w domu


tak jak perly i fakt, ze pan mlody zobaczy mloda w sukience przed slubem ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

kffiatek

Heh, no właśnie- ja w żadne przesądy nie wierzę. Perły uwielbiam, niebieskich podwiązek nie znoszę, a całe życie czarny kot przebiegał mi przez drogę  ;)


golinda

ja też mam gdzies przesady, ale te wrzosy to mi jakos srednio do bukiery ślubnego pasują

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

Cytuj
Cytat: golinda w 16 Mar 2008, 20:24:45
ja też mam gdzies przesady, ale te wrzosy to mi jakos srednio do bukiery ślubnego pasują

No i masz rację, szukałam długo, ale nie znalazłam żadnego ładnego połączenia wrzosów z innymi kwiatami :( Ładnie wyglądają same wrzosy + wstążka, taki duży wiecheć, ale już z innymi kwiatkami tak sobie  :(