a ja jeszcze nie wybrałam sukni-ratunku!!!

Zaczęty przez ewdomaga, 14 Mar 2008, 20:14:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

spragnienie

ewadomaga
nie przejmuj się napewno zdążysz, ja też przełom sierpnia/września i przygtowania trwały tydzień w styczniu (sala, dj, foto,kosciól) teraz nic się nie dzieje
sukienka? jeszcze żadnej nawet nei mierzyłam, a przez najbliższe 2 tyg. nie mam czasu iść , w sumie to nawet mi się jakoś nie chce :) coś innego niż spodnie to chyba ostatnio miałam na komunii  (a nie sorki na studniówce byłam w długiej sukience), także nie kręci mnie wybieranie sukni.. gdyby nie to, że trzeba zamawiać z 4 m-ce wcześńiej to pewnie tydzień przed bym szukała ;)
do tej pory podobały mi się jakieś z white one, nawet chcialam isc zmierzyć, ale podobno szyją tylko na 175cm, więc mi się odechciało i teraz czekam na wenę..

inkageo

Moja przyjaciółka ma 180 cm i z ciekawości pytałam chyba we Flossmannie co z tak wysokimi pannami. Okazało się, że bez problemu można zamówić dłuższą suknię :)
Imagine there is no hate

spragnienie

szkoda, że nie wiedziałam zanim mi się odechciało iść mierzyć :)

ewdomaga

#28
Witam po świętach. wracam do tematu mojej sukni. Załączam link do zdjęć sukni, które mi się podobały, zdjęcia tej pierwszej znalazłam w internecie, mam nadzieję, że kobieta która ją sprzedaje nie będzie miała nic przeciwko zamieszczeniu tego linka tutaj przeze mnie. suknia w rzeczywistości prezentuje się lepiej niż na zdjęciu. druga suknia to Papilio 721, to są zdjęcia sandstorm.

http://www.we-dwoje.pl/bajeczna;suknia;slubna;;dodatki,ogloszenie,5914.html

http://picasaweb.google.pl/SandraDarek/LubIWeseleSandryIDarka?authkey=vpxy1ihY70E

Do tej pierwszej miałabym inne bolerko, to mi się nie podoba.

ewdomaga

Tak w ogóle, to ostatnio bardzo spodobała mi się suknia Demetrios 887, ta którą miała golinda, ale... chciałabym taką ale w bieli, po drugie już jej chyba nie mają, a po trzecie cena. jak dla mnie dużo za duża.

mika

To może demetrios 887 używany?? Na forum Damka ma tą suknie może się dogadacie

ewdomaga

no tak, tylko chodzi o kolor. wolałabym jednak białą suknię, bez dodatków w innym kolorze.

Kasia

i na Allegro ją widziałam :) (tą złotą)

nie jest chyba opisana że to ten model tylko że suknia z Ameryki czy jakoś tak :)

ewdomaga

dzięki dziewczyny. tak właściwie to ja jej nie mierzyłam. gdybym chciała to i tak w salonie jej nie mają, a ta na allegro to w Warszawie, a ja jestem z Podkarpacie, więc trochę daleko, jak dla mnie.

mika


inkageo

Ta z pierwszego linku mi się nie podoba, a Papilio fajna :)
Imagine there is no hate

ewdomaga

mierzyłam wiele sukni, Papilio mi się spodobała, ale nie jest super biała, a ta druga na tych zdjęciach nie wygląda rewelacyjnie, ale jak ją mierzyłam to mi się spodobała, wyglądała o wiele lepiej. wiadomo, że na zdjęcie nie zawsze odda urok sukni, a poza tym na każdym suknia wygląda inaczej.

miracle8512

Nie martw się nie jesteś sama. Mnie ten post też podtrzymał na duchu. Pierwszy raz oglądałam suknie w zeszły poniedziałek a ślub mam 30.08, więc też już najwyższa pora. Najgorsze jest to że nawet nie mam nic upatrzonego, co sklep to inny krój od prostej aż po strojną tiulową suknię z kilku metrowym trenem. Założyłam sobie że albo kupię do końca przyszłego tygodnia albo nie mam co liczyc na to że znajdę wymarzoną suknie, bo do końca kwietnia jednocześnie muszę napisać pracę inżynierską(niby nic wielkiego ale...)W czwartek jadę do salonów Warszawskich a w piątek do Łodźi(nawet pytałm się tu na forum dziewczyn o jakieś adresy sklepów łódzkich.)Jakoś damy radę:)

zuzia

Dziewcznyny, czym wy się przejmujecie.
Ja ślub miałam 8 września a za sukienką zaczęłam się rozglądać w połowie kwietnia :)

ewdomaga

no tak, tylko zamówić trzeba minimum trzy miesiące wcześniej, czyli wcale tak dużo czasu nie zostało. poza tym praca, studia, więc czasu na poszukiwania sukni nie jest wiele. gdyby tak można było siedzieć przed komputerem i mierzyć...  ;)

Louve

Nie martw się ewdomaga - ja zamawiałam suknię na niecały miesiąc przed ślubem ;D
Większość sukien była do sprowadzenia - oprócz salonu Madonny nie usłyszłam "to niemożliwe". Co prawda u mnie nerwowo było, ale Ty masz ponad 4 miesiące, więc się nie denerwuj!

ewdomaga

#41
Byłam dziś na wyprawie po suknię i poszukiwania zakończyły się tak samo jak poprzednie - zastanawiam się nad sukniami, które kiedyś zamieściłam. niestety nie mogłam zrobić zdjęć, większość z was zamieszcza swoje zdjęcia w mierzonych sukniach i zastanawiam się czemu wy mogłyście zrobić a ja nie.  ;) szkoda, ze nie mam zdjęc, to wrzuciłabym je i byście porównały.
nie mam wiele czasu, bo każdą z tych sukni musiałabym zamówić na początku kwietnia, żeby zdążyli uszyć.

Kasia

my robiłyśmy zdjęcia z tajniaka ;)
lub ktoś nam je z tajniaka robił ;)

ewdomaga

myślałam o tym, ale kobieta mnie zostawiała na kilka sekund i wracała, więc nawet nie zdążyłam aparatu wyciągnąć a w drugim salonie była ze mną w przymierzalni a jak wychodziła to rozsuwała kotarę i widać mnie było z każdego końca salonu. a tak "na hama" (zrobię, przecież mi aparatu nie zabiorą) nie chciałam robić. przecież zamierzam tam wrócić.

Kasia

musisz pójść z kimś odważnym i sprytnym

wtedy ta osoba ma już wszystko przygotowane i cyka foty albo telefonem albo gdy przymierzalnia jest na uboczu aparatem z flashem