nasze ślubne plenery: miejsca+stylizacje

Zaczęty przez cumberland, 13 Mar 2008, 15:35:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

drogie PM! gdzie miałyście, będziecie miały, chciałybyście mieć Wasze ślubne plenery czyli miejsce na pomysły lub gotowce  ;)

piszmy nie tylko o miejscach ale i wymarzonych stylizacjach pleneru - wątek zbiorczy ;)

na początek to co przychodzi od razu do głowy - MIEJSCA

1. PARKI, OGRODY, SADY, ŁĄKI
2. ZAMKI, ZAMECZKI, PAŁACYKI
3. ULICE STAREGO MIASTA
4. ULICE NOWEGO MIASTA
5. DZIELNICE ROBOTNICZE



zuzia

nad morzem - na plaży. Żałuję trochę, że nie zrobiliśmy też kilku zdjęć na dworcu w Łebie, ale sesja nad morzem była cudowna :)

kwiaty-aga

my mieliśmy w starej parowozownii (ruiny), na plaży nad Wisłą, na starej Warszawskiej pradze, na metalowym moście kolejowym i dla spokoju wszystkich cioć i wójków starej daty w parku przy fontannach :)

inkageo

My mieliśmy mieć na statku wycieczkowym pływającym po Odrze we Wrocławiu, ale tego dnia był krytyczny i powodziowy stan wód.. Rejsy odwołano..
Imagine there is no hate

cumberland

dorzucam kolejne:

- SKANSEN
- WESOŁE MIASTECZKO
- WNĘTRZA PRZERÓŻNE, zamkowe, pałacowe, hotelowe

Louve

to dorzucę pomysł, kóry mieliśmy, gdyby pogoda nas zaskoczyła (zdjecia plenerowe 2 listopada ;) - to miał byc ostatni ladny i ceply dzien ubiegłego roku i się nie rozczarowaliśmy):
- z serii wnętrz: Politechnika Warszawska, Teatr Narodowy lub inny teatr

nionczka

Moj kolega mial w teatrze i zdjecia sa boskie!

My mielismy miejska sesje z nowoczena architektura i bardziej przemyslowo-portowymi klimatami. Tak dla kontrastu bo slub i przyjecie byl w zameczku w gorach.
Sesja miejska byla dzienna i nocna :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

my mieliśmy w Łazienkach, może mało odkrywcze, ale lubię wśród zieleni. Druga sesja była w studiu z różnymi śmiesznymi akcesoriami, np. na skuterze.

Podobałoby mi sie w Operze...
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sunflowerka

Moje propozycje plenerów
1. Stare opuszczone fabryki, cementownie, kopalnie
2. Fontanna - najlepiej wskoczyć do środka:)
3. Pole maków, pole ze snopami skoszonego zboża - w zależności od pory roku
4. Pustynia Błędowska - zdjęcia wychodzą jakby były robione na Saharze;)
5. W dzielnicy familoków na Ślasku:) bardzo klimatyczne regionalne zdjęcia:)

mati

a mi się marzy plener koński, jakaś stadnina czy coś w tym stylu :D

elve


mati

no oczywiście :D
częstotliwość jest co prawda mocno zależna od bieżących okoliczności życiowych,
ale tego się nie zapomina, to jak z jazdą na rowerze :D

takim moim osobistym skrytym i zapewne nigdy niespełnionym marzeniem jest
własna kobyłka wychowana od maleńkości  :dreaming:

syrenka

Góry :)
Trochę się trzeba natrudzić, ale jest to jak najbardziej do zrobienia :)

mati

Cytat: doda w 01 Kwi 2009, 16:36:26
ishka miała

właśnie się dogrzebałam do jej galerii :)
MIODZIO   :thumbup:

ka-milka

#14
A ja proponuje w starym kinie... Co prawda to jest film, ale można z niego wyciągnąć niezły pomysł na dobrą sesję...  ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ka-milka przykro mi - fajnie, ze sie udzielasz w roznych watkach oprocz kryptoreklamy, ale przeginasz - kasuje wszystkie linki polecajace.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

ishka82

Cytat: mati w 31 Mar 2009, 20:49:56
a mi się marzy plener koński, jakaś stadnina czy coś w tym stylu :D
Ja miałam sporą część sesji plenerowej na stadninie i polecam dla lubiących konie :) Ja uwielbiam swoje końskie zdjęcia, pomimo, że nie jeżdżę od lat ;)

renata

moja siostra miała w muzeum inżynierii miejskiej w krakowie. super wyszło. wed się spisał.

supersluby.pl

Ciekawy pomysł z tym muzeum. Musze zapamiętać :)
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

yoy

my mielismy na polu golfowym... Ale jak wyszło to jeszcze nie wiem... :D

didi_loczek

My mieliśmy w Zamku Grodziec czyli tam gdzie było wesele,

a drugą część w starym teatrze :)

golinda

my mieliśmy w ogrodzie pałacu, w którym było później wesele, w jego wnętrzach i w pobliskim parku (nic szczególnego, zwłaszcza, że mieliśmy na to 2-3h i w międzyczasie kupę spraw do załatwienia, stąd wiele zdjęć to ja albo mąż z komórką przy uchu ;) )

zauważyłam jednak, że fotograficy zajmujący się głównie zdjęciami ślubnymi mają zwykle parę tych samych standardowych miejsc i ujęć: tory kolejowe, para na walizce, para przy samochodzie, gdzie on niby naprawia samochód, a ona się wścieka, falujący na wietrze welon, skrzydełka anioła ( :D ), ona z uwodzicielsko podniesioną nogą pod murem jakiejś starej kamienicy, on zbliżony do niej etc.

potem jest szereg zdjęć w okolicach wody, gdzie w rezultacie panna młoda ląduje w kiecce w wodzie

nie widziałam jeszcze sesji zdjęciowej, która byłaby efektem super oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu fotografa

elve

golinda a widziała moją sesję w straży pożarnej  :rotfl:

golinda

Cytat: elvelve w 22 Lip 2009, 10:37:57
golinda a widziała moją sesję w straży pożarnej  :rotfl:

nie pamięta, niech przypomni ;)

elve

golinda ojjjj to muszę zdjęcia odgrzebać, nawet nie wiem gdzie są