Gdyby któraś z Was miała ochotę i szansę skorzystać...

Zaczęty przez importerka2008, 13 Mar 2008, 13:16:14

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

importerka2008

Witajcie Dziewczyny,

Na początek zaznaczam, że to nie kryptoreklama!
Ostatnio na forum gazetowym nastąpił wysyp ofert darmowych sesji ślubnych. Przyznam, że wątki czytałam, czasami odpisywałam prosząc o próbki umiejętności, ale nic mnie nie powaliło... aż do niedawna...
Jakiś czas temu zupełnie bez echa przemkął po forum wątek P. Kariny z woj. śląskiego, która też jest początkującym fotografem (początkującym w ślubnej stylistyce zaznaczam), do tej pory zajmowała się fotografią "z brzuszkiem" i zaraz po narodzinach dziecka.
Osobiście uważam, że Pani Karina jest bardzo utalentowana i będzie kiedyś fotografem najwyższych lotów.
My poprosiliśmy ją, żeby wystąpiła w roli drugiego fotografa na naszym ślubie (zrobi to bezpłatnie). Jeśli któraś z Was chciałaby skorzystać, myślę, że warto.
Oto adres jej strony:
www.karinafalinska.com

Pozdrawiam

zuzia


importerka2008

Cytat: zuzia w 13 Mar 2008, 13:17:49
link się nie otwiera :)

Nie może sie otworzyć, bo go porypałam  :-[ Już powinno być dobrze

callja

Ojjj, a ja miałam z nią lekkie spięcie... Gdy opowiedziałam, jaka jest moja wizja (krótko, skromnie, zero "wyczesów i wypasów") - prawie się na mnie obraziła, że takiego przedsięwzięcia to jej się nie opłaca pstrykać, bo "za mało okazji do robienie ujęć reportażowych", i że za mało zdjęć będzie miała do portfolio etc.

Nie powiem - zrobiło mi się bbbbb przykro :-X

Aha - zaznaczam, że do jakości jej zdjęć jako samych nie mam żadnych zastrzeżeń!!! Moje, jakby to nazwać - rozczarowanie?? dotyczy jedynie faktu prezentacji przez fotografa "jedinasusznej" wersji sesji... Bez opcji "negocjujemy".
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

importerka2008

Cytat: callja w 13 Mar 2008, 17:36:52

Aha - zaznaczam, że do jakości jej zdjęć jako samych nie mam żadnych zastrzeżeń!!! Moje, jakby to nazwać - rozczarowanie?? dotyczy jedynie faktu prezentacji przez fotografa "jedinasusznej" wersji sesji... Bez opcji "negocjujemy".

Cieszę się, że założyłam ten wątek. O tym, że może być mało elastyczna w ogóle nie pomyślałam...
Nam bardzo się podoba styl prezentowany na stronie, więc mamy nadzieję, że zdjęcia będą piękne. A nawet jeśli nie do końca zgodne z naszymi wyobrażeniami, to trudno - przy darmowej sesji mniejsze jest pole manewru w kwestii egzekwowania warunków umowy.

marcheewka

No dobra, a gdzie jakieś zdjęcia, galeria tej pani??? Czy tylko ja nie widzę ( jakieś smętne cztery zdjecia)
Ja byłabym zainteresowana np. sesją narzeczenską ( jeśli za darmo) ale chcialabym najpierw jakieś zdjęcia zobaczyć.

marcheewka

AA, juz znalazłam :-)
Pełen fotoszop :-)
Nie, dziękuję

annka-cygannka

Ja uważam że zdjęcia bobasków są cudne, ale portrety już mniej. Mimo wszystko myślę, że jak za darmo to nie trzeba wybrzydzać :) Szkoda że nie mieszkam na Śląsku...

mary

Cytat: marcheewka w 13 Mar 2008, 20:24:11
AA, juz znalazłam :-)
Pełen fotoszop :-)
Nie, dziękuję

gdzie znalazłaś, bo ja nadal nie widzę :-\

importerka2008

Cytat: mary_popins w 14 Mar 2008, 07:28:35
Cytat: marcheewka w 13 Mar 2008, 20:24:11
AA, juz znalazłam :-)
Pełen fotoszop :-)
Nie, dziękuję

gdzie znalazłaś, bo ja nadal nie widzę :-\

Trzeba kliknąć na pierwsze zdjęcie z lewej. Otworzy się galeria.

marcheewka

Bobaski rozkoszne. Czytałam o fotografowaniu dzieci, podobno to dość trudne ze względu na "niemożność" utrzymania pozy fotografowanego :-)
Natomiast portrety mnie nie zachwyciły. Za dużo korekcji, widać, że dziewczyna dużo je obrabiał ( takie jest moje zdanie, jeśli sie mylę, to sorry)
Widzialam lepsze zdjęcia (wiadomo gdzie :-)), jeśli za darmo, to tylko jako dodatkowy fotograf. Nie podjęłabym ryzyka, zeby powierzyć tej pani wszystko, to dla mnie zbyt ważne.

syrenka

Brakuje tej Pani fotograf jeszcze sporo techniki. Nie zauważa czasem drobnych szczegółów jak ucięta stopa, kolano... poza tym robiąc zdjęcia studyjne trzeba bazować na ciekawym świetle, a na tych zdjęciach tego brakuje... no i ta obróbka graficzna :( Szczerze mówiąc nie przypadły mi do gustu te zdjęcia. Być może zapowiada się fajnie, ale dużo jej jeszcze brakuje.

Kasia

darowanemu koniowi w zęby sie nie zagląda

darmowa DODATKOWA sesja to nie ma co wybrzydzać

nie zdecydowałabym sie na początkujacego fotografa jako tego JEDYNEGO

wersja DRUGI FOTOGRAF też odpada, bo wiadomo ten drugi też bedzie chciał mieć dobre zdjęcia i nie bedzie ustępował, schodził z drogi temu pierwszemu

a bym sie wkur....ła jakby sie okazało że ten PIERWSZY nie mówgł zrobić zdjęcia bo ten drugi wszedł mu w obiektyw  >:(

sesja narzeczeńska, plener tak


REPORTAŻ absolutnie NIE


ja też sie skusiłam na taką darmową sesję narzeczeńską
i nie żałuję :)
chociaż foty wyszły KOSZMARNE  :P

nic nie straciłam
a te kiepskie foty jeszcsze w photoshopie sobie sama powyciągam :)




mika

Kasia pokazuj ale już te swoje koszmarne foty!!!!

Kasia

mika są naprawdę kiepskie

nie ma co pokazywać

głoupio napisać ale na naszych amatorskich lepiej wychodziliśmy ...



jak jakąś obrobię to wyślę :)

rubin04

A gdzie macie Galerie prac? Bo ja chyba ślepa jestem...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

rubin klikasz w pierwsze zdjecie i ci się brzuszki wyświetlą :)

nie spodziewaj sie za wiele ......

sierpniowajulka

Kasia, podeślesz zdjęcia z sesji narzeczeńskiej? Jestem ciekawa...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia


sierpniowajulka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


kathrines


jo_miekka


importerka2008

Cytat: jo_miekka w 19 Mar 2008, 09:23:53
Importerka, a Ciebie to hcyba dawno nie było :D

Zaglądam, zaglądam, ale nie mam czasu pisać. Sodoma i Gomora w pracy  :'( 
A co do wątku: Skorzystaliśmy z sugestii Kasi - umawiamy się tylko na plener, żeby nie wchodzić w paradę głównemu fotografowi. Zamieszłam tej babce okropnie, ale nie skomentowała.