Winietki na stół- prosba

Zaczęty przez butterfly.pl, 14 Sie 2007, 21:33:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

butterfly.pl

Dziewczyny ratujcie. W tym calym rozgardiaszu slubnoweseelnym na smierc zapomnialam o winietkach. Prosba do dziewczyn, ktore korzystaly z gotowych wzorow, a maja takowe na kompie- bardzo, bardzo prosze o przeslanie wzorow , ktore posiadacie. podaje maila: butterfly.pl@gazeta.pl      Bede wdzieczna! Z gory dzieki.

kamelia04.08.2007

powinno cos juz siedziec mailu
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

butterfly.pl

Winietki sa :). Wielkie dzieki Kamelio, na 100% wykorzystamy, jutro bedzie chwila czasu, wiec podrukujemy. Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam!

aja


gatta26

Dziewczyny, czy ja też bym mogła prosić na maila? gatta26@gazeta.pl Z góry dziękuję!

jaghooda

a czy ja też mogłabym się dołączyć do prośby o przesłanie na maila: jagoda.mrzyglocka@op.pl

Bardzo będę wdzięczna

feeling.good

ja również poproszę:)

buszka71@o2.pl

martucha55


inkageo

Dziewczyny jestem mile zaskoczona. W sobotę wysłałam do Printko maila z listą gości i zamówieniem winietek, w niedzielę dostalam wiadomość, że w poniedziałek będą wysłane, a we wtorek przyniósł je listonosz :) 50 gr sztuka :) Gdybym wiedziała, że to tak szybko, to nie spieszyłabym się aż tak i dała gościom więcej czasu do namysłu czy przyjadą ;)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Dziewczyny jestem mile zaskoczona. W sobotę wysłałam do Printko maila z listą gości i zamówieniem winietek, w niedzielę dostalam wiadomość, że w poniedziałek będą wysłane, a we wtorek przyniósł je listonosz :) 50 gr sztuka :) Gdybym wiedziała, że to tak szybko, to nie spieszyłabym się aż tak i dała gościom więcej czasu do namysłu czy przyjadą ;)

a mogabyś wkleić zdjęcie winietki z printko?

feeling.good

Kamelia, bardzo dziękuję:)

inkageo

Cytat: "zuzia"
Cytat: "inkageo"Dziewczyny jestem mile zaskoczona. W sobotę wysłałam do Printko maila z listą gości i zamówieniem winietek, w niedzielę dostalam wiadomość, że w poniedziałek będą wysłane, a we wtorek przyniósł je listonosz :) 50 gr sztuka :) Gdybym wiedziała, że to tak szybko, to nie spieszyłabym się aż tak i dała gościom więcej czasu do namysłu czy przyjadą ;)

a mogabyś wkleić zdjęcie winietki z printko?

Proszę :)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Shot at 2007-08-16
Imagine there is no hate

mary

Inka, ile płacicie za jedną winietkę z nadrukiem? (chcę się zorientować jakie to są koszty)

trik26

Bardzo mi sie podobają te winietki z  Printko

inkageo

Cytat: "mary_popins"Inka, ile płacicie za jedną winietkę z nadrukiem? (chcę się zorientować jakie to są koszty)
50 groszy :)
Imagine there is no hate

Nefrea


asanaba

cześć dziewczyny, jarównież bardzo proszę o wzory winietek do wydrukowania... ania.b5@onet.eu

effik

a ci "goście" podający maile do wysyłania winietek i zawieszek to jakaś nowa moda?  :hmm: :hmm:

zwierzatko_mojej_mamy

effik goscie nie moga pisac ;)  gosc to osoba, ktora zalozyla konto, po czym byla na forum i cos pisala badz nie,  po czym usunela konto ;) nie wszystkie tutaj beda siedziec do poznej starosci jak my lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 12 Maj 2009, 09:19:42
effik goscie nie moga pisac ;)  gosc to osoba, ktora zalozyla konto, po czym byla na forum i cos pisala badz nie,  po czym usunela konto ;) nie wszystkie tutaj beda siedziec do poznej starosci jak my lol lol lol

zwierzak, jaka ja durna jestem - na daty nie popatrzyłam lol lol

twinnie77

Cytat: effik w 12 Maj 2009, 08:50:00
a ci "goście" podający maile do wysyłania winietek i zawieszek to jakaś nowa moda?  :hmm: :hmm:

Ja nie rozumiem tego proszenia o wzory   :hmm: :hmm: Wątek niżej w tym samym dziale jest mój wątek z wzorami  :stupid: :stupid: :stupid:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

Cytat: twinnie77 w 12 Maj 2009, 12:57:18
Ja nie rozumiem tego proszenia o wzory   :hmm: :hmm: Wątek niżej w tym samym dziale jest mój wątek z wzorami  :stupid: :stupid: :stupid:

no ja też nie. no ale cóż, internetu nawet wystarczyłoby użyć...

zwierzatko_mojej_mamy

#22
no wlasnie - a ja tak mysle i mysle gdzie ten watek z zalacznikami lol lol

to zamykam ten - poczekamy az asanaba to znajdzie i wywale ten watek calkiem ;)

WZORY WINIETEK DO SCIAGNIECIA DZIEKI UPRZEJMOSCI TWINNIE TUTAJ:

http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,186.0.html
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl