fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie

Zaczęty przez nionczka, 11 Mar 2008, 20:36:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

Cytat: dragonfly w 09 Kwi 2009, 13:04:06
mysle, ze tak...


moją uwagę zwróciły dołeczki w policzkach małego
ten kochanek też takie miał ;)

nionczka, a jak Elegia? Podobała Ci się?!?

nionczka

Cytat: golinda w 09 Kwi 2009, 13:18:17
moją uwagę zwróciły dołeczki w policzkach małego
ten kochanek też takie miał ;)

nionczka, a jak Elegia? Podobała Ci się?!?

Nie obejrzalam bo dziecie postanowilo nie spac. zaczelam i spodobalo mi sie jak on mówi, ze postanowil nie sypiac ze studentkami kiedy powiesili przy jego gabinecie numer telefonu do zglaszania przypadków molestowania seksualnego i ze od tamtej porry czekal na zakonczenie roku, spryciarz z niego...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Cytat: nionczka w 09 Kwi 2009, 12:07:28
Jesli chodzi o promowanie miejsc w filmach to moim zdaniem Vicky, Cristina, Barcelona pobija wszystkich....
Mi sie ten o Brugii strasznie nie podobal, chyba nawet go nie skonczylam ogladac. Bo bylam wtedy w ciazy i bardzo zle znosilam przemoc i takie mroczne klimaty. I chyba nie zrozumialam do konca co autor mial na mysli.... Ale potem rozmawialam z kolega krytykiem filmowym i troche mnie oswiecil. Wiec moze kiedys dam mu jeszcze druga szanse.
A w Brugii bylam juz wiele razy i wroce w przyszlym tygodniu!
Po Vicky, Cristina, Barcelona prawie od razu sie pakowalam i pchalam tylek w samolot ;) Wizualnie bardzo, bardzo piekny film. I jeszcze Penelopa jest fantastyczna, taka narkotyczna. Ba, nawet Johanson mi sie pierwszy raz podobala.

Elegie zobaczylam bo Golindziocha tak namawiala ze nie sposob bylo sie oprzec. I musze zobaczyc ten film jeszcze raz, nie wiem czy mi sie podobal czy nie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

#153
Cytat: magdarynka w 09 Kwi 2009, 14:05:59


Elegie zobaczylam bo Golindziocha tak namawiala ze nie sposob bylo sie oprzec. I musze zobaczyc ten film jeszcze raz, nie wiem czy mi sie podobal czy nie.

Będę po dupie lała! ;)

Obejrzałam właśnie tą całą Brugię, chyba mnie nie wciągnął, bo zasnęłam lol

jo_miekka

"Elegia" super. Baaardzo mi się film podobał.

tachogti

Cytat: magdarynka w 09 Kwi 2009, 14:05:59
Po Vicky, Cristina, Barcelona prawie od razu sie pakowalam i pchalam tylek w samolot ;) Wizualnie bardzo, bardzo piekny film. I jeszcze Penelopa jest fantastyczna, taka narkotyczna. Ba, nawet Johanson mi sie pierwszy raz podobala.

Elegie zobaczylam bo Golindziocha tak namawiala ze nie sposob bylo sie oprzec. I musze zobaczyc ten film jeszcze raz, nie wiem czy mi sie podobal czy nie.


kurka musze ten film w koncu zobaczyc...
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mayagaramond

Poswiecilam sie wczoraj, nie wyspalam, zeby obejrzec "Maria laski pelna". I po co?

Sorry, ale taki film to sama moge nakrecic. Interesujacy temat, ale realizacja wg mnie do kitu. Nakrecony tak, jakby to byla telenowela ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magoo

W drugi dzień Świąt w tvp leciał film "Moja rodzina i inne zwierzęta" bardzo fajna, lekka komedia. Polecam :)

panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

jusia

a "Fanfan" z S. Marceau i V. Perezem oglądałyście?
kiedyś to oglądałam w TV raz i podobało mi się ogromnie i od czego jest youtube :)
dla tych co nie znaja:
http://www.youtube.com/watch?v=Vd0keHFfT84&feature=related
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

mati

a ja się zauroczyłam Gilmore Girls (Kochane kłopoty) :D
lubię takie poczucie humoru :D
jetem w trakcie 2 serii i jeszcze duuuużo przede mną :D

szelma

My ostatnio wbiliśmy się w West Wing - teraz 4. sezon lecimy :D. Pierwsze dwa sezony są absolutnie rewelacyjne :).

wrobelek0403

a ja ostatnio ogladałam uprowadzenie Agaty, :D w sumie nigdy nie ogladałam teego w całosci, no i muzyka super  :thumbup:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#163
Kupilismy wczoraj pierwsza serie "Osmiornicy", odcinki od 1-6 i zaraz dwa pierwsze obejrzelismy :) Ale ta jego zona jest wnerwiajaca ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

A co to ta Osmiornica? Bo w googlu wyskakuja osmiornice prawdziwe i pozycja na osmiornice lol.

mayagaramond

#165
Cytat: szelma w 24 Cze 2009, 12:01:39
A co to ta Osmiornica? Bo w googlu wyskakuja osmiornice prawdziwe i pozycja na osmiornice lol.

ech, ta dzisiejsza mlodziez ;)

http://pl.wikipedia.org/wiki/O%C5%9Bmiornica_(serial)

ten durny link nie dziala, wpisz w google osmiornica serial
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdarynka

Z przyjaciołka ogladalam ostatnio mase jakis dziwnych filmow, a jedyne co zapamietalam to Prestiz. Rozczarowalo mnie zakonczenie, takie przewidywalne, ale Hugh Jackman fajny :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

mayagaramond, a to nie znala zem byla :). Obczaje, bo my lubimy mafijne sprawy :D. Poki co Tony S. rzadzi :D.

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mayagaramond

obczaj, obczaj, tylko on nie jest z tych strzelajacych ;) I Patologa tez nie ma ;D (pewnie sikaja na klatce schodowej lol lol lol)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

szelma

Hugh byl de best w Kate i Leopoldzie - ach! :D

Dodany tekst: 24 Cze 2009, 13:34:18

A tu :P

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

a w van helsingu to moze nie? :>

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

Cytat: mayagaramond w 24 Cze 2009, 13:25:10
obczaj, obczaj, tylko on nie jest z tych strzelajacych ;) I Patologa tez nie ma ;D (pewnie sikaja na klatce schodowej lol lol lol)


cokolwiek masz na mysli  :rotfl:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

magdarynka, ze w Osmiornicy tyle nie strzelaja co w Rodzinie Soprano - chyba :D.

magdarynka

Cytat: szelma w 24 Cze 2009, 13:39:34
magdarynka, ze w Osmiornicy tyle nie strzelaja co w Rodzinie Soprano - chyba :D.
ja pomyslalam o czyms innym oczywiscie lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login