I jeszcze raz ja , kwiaty na stronie 6, plizzzzzzzzzzzzz

Zaczęty przez importerka2008, 10 Mar 2008, 11:37:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

twinnie77

Mnie też bardzo się podoba ten zestaw. Z niecierpliwością będę czekać na efekt finalny.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

zestaw jest super, nie nakładałabym naszyjnika (w ogóle nie podoba mi się jak PM ma coś na szyi) za to opaska to ekstra pomysł

siog

bardzo ladny zestaw!
bordowe paznokcie, opaska (tam zaden naszyjniek nie pasuje do tej sukienki) - done!

importerka2008

Wygrałyście. Będzie z opaską, bez naszyjnika i z bordowymi paznokciami, a co!!

twinnie77

importerka2008, postawiłam ci piwko za rewelacyjną sentencję z podpisu :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

importerka2008

Cytat: twinnie77 w 12 Mar 2008, 18:13:56
importerka2008, postawiłam ci piwko za rewelacyjną sentencję z podpisu :D

Nie sposób się nie zgodzić, prawda?  ;D

Stabilo

Cytat: importerka2008 w 12 Mar 2008, 18:12:44
Wygrałyście. Będzie z opaską, bez naszyjnika i z bordowymi paznokciami, a co!!

Importerko, a kupiłaś już tą opaskę? Czy ona jest z Allegro? Wydaje mi się, że widziałam tam coś podobnego.
Sama również rozważam opcję opaski z perłami, ale dopóki nie będę pewna, nie chcę wydawać zbyt dużej kasy. Póki co do fryzurowych rozważań i prób kupiłam taki perłopodobny wyrób ze Świata Spinek (8 zł). Może natknęłyście się dziewczyny na coś porządniejszego? 

importerka2008

Wyszło, jak wyszło...
A wyszło tak, że nie wyszło  :'(

Znalazłam bukiet, który składa się z 4 gatunków kwiatów - wizyta w kwiaciarni i okazuje się, że trzech z nich nie ma w sierpniu.
Fryzjerka zaproponowała mi trochę zmodyfikowaną wersję fryzury (bo tamta była bardziej "klapnięta").
itd...
Anyway - kompozycja została zmodyfikowana, poniżej wersja updated.

Pytanie: najbardziej boję się przedobrzyć, więc powiedzcie szczerze, czy taki wachlarz w ogóle pasuje? Nawet nie chodzi o to, że wachlarze już powoli zanikają, bo sukienka nie jest z tych najmodniejszych i najnowszych trendów, ale kwiaty muszą do niej pasować (układ mniej więcej taki, ale kolorystyka bordowa).

Dzięki wielkie za pomoc  :hammer:


importerka2008


mika

wachlarz ma być z bordowych róż?? ja bym zostawiła taki jak na fotce!!!stylizacja jest wyjątkowa, wyjątkowo piękna

mika


importerka2008

Cytat: mika9983 w 07 Maj 2008, 14:45:38
wachlarz ma być z bordowych róż?? ja bym zostawiła taki jak na fotce!!!stylizacja jest wyjątkowa, wyjątkowo piękna

Fakt, ten na zdjęciu jest śliczny, ale wtedy bordowe będą tylko paznokcie, żadnego innego mocnego akcentu, a N będzie miał bordową koszulę przy jasnym garniturze i chciałam trochę do tego nawiązać, sama nie wiem...
Boję się zamieszania w całości - jeśli sukienkę i włosy robię w retro, to nie wiem, czy wachlarz (taki trochę hiszpański) nie będzie pasował jak pięść do oka  :hammer:

importerka2008

Cytat: mika9983 w 07 Maj 2008, 14:46:24
a bransoletke będziesz miała  taką jak ja miałam :D

To akurat opaska na włosy, ale bransoletka bedzie podobna  :D

mika

a no w takim razie jestem za bordowym jak najbardziej, a opaska genialna!!

maroonbug

Importerka jest cudownie!
Masz ode mnie piwo za retro inspiracje.
Fryzjerka powiedziala, ze da rade taka fryzure uwic? Bo ja sie troche balam ze fingerwaves to tylko w holywoodzie wychodza ;)
A tak to wspaniale wiadomosc :)
Wachlarz zostawiabym jak jest a tylko uzyla bordowej wstazki wplecionej w podstawe wachlarza. Tak bedzie lepiej :)
Nie moge sie doczekac :D

mika

ooooooo tak jak mówi maroon o tak tylko wstążka będzie cudnie!!

importerka2008

Cytat: maroonbug w 07 Maj 2008, 14:57:27
Importerka jest cudownie!
Masz ode mnie piwo za retro inspiracje.
Fryzjerka powiedziala, ze da rade taka fryzure uwic? Bo ja sie troche balam ze fingerwaves to tylko w holywoodzie wychodza ;)
A tak to wspaniale wiadomosc :)
Wachlarz zostawiabym jak jest a tylko uzyla bordowej wstazki wplecionej w podstawe wachlarza. Tak bedzie lepiej :)
Nie moge sie doczekac :D

Oddaję piwo za avatara  :D
Pierwsza fryzjerka sobie nie poradziła, ale to była taka fryzjerna na wiosce, gdzie będzie ślub, chciałam sobie sprawę ułatwić i spróbować tam, ale...
Trudno, nie wyszło, więc mam pretekst, żeby czesać się i malować w Bielsku (tutaj na pewno znajdzie się ktoś, kto sobie z tym poradzi, a ja nie zamierzam oszczędzać na fryzjerze, bo to dla mnie bardzo ważne).
Ze wstążką nie pomyślałam... ale pomysł jest dobry. Muszę się nad tym zastanowić.

Chermelle

wachlarz piekny jesli sie da to zostaw taki jasny a domontuj cos bordowego - jak radzily dziewczyny wstazke czy jakies bordowe i jasne perłki

elizapj

Cytat: maroonbug w 07 Maj 2008, 14:57:27
Importerka jest cudownie!
Masz ode mnie piwo za retro inspiracje.
Fryzjerka powiedziala, ze da rade taka fryzure uwic? Bo ja sie troche balam ze fingerwaves to tylko w holywoodzie wychodza ;)
A tak to wspaniale wiadomosc :)
Wachlarz zostawiabym jak jest a tylko uzyla bordowej wstazki wplecionej w podstawe wachlarza. Tak bedzie lepiej :)
Nie moge sie doczekac :D
fingerwaves mam nadzieje, ze wychodza!!! fruzjerowi sierpniowejjuli wyszlo, a ja do niego ide na probne, wiec licze, ze jest tak dobry jak w hollywood;)

importerka zalaczam CI kilka linkow do slubow z epoki fingerwavowej, moze Cie cos jeszcze zainspiruje; jest mase przepasek; a co do kwiatow widze, ze epoke bardziej charakteryzowaly wiachy niz wachalrze...rozumiem jednak ze wiachy nie sa w Twpim guscie;)
http://www.fashion-era.com/Weddings/1931_old_wedding_photos.htm
(...)
http://www.fashion-era.com/Weddings/1927-old-wedding-photos.htm
http://www.fashion-era.com/Weddings/1926-old-wedding-photos.htm
http://www.fashion-era.com/Weddings/1925_old_wedding_photos.htm
(...)
http://www.fashion-era.com/Weddings/1922-old-wedding-photos.htm
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Eee, Julka to miala delikatniejsza wersje :)
Bardzej puszyste i inaczej ulozone. Wspolczesnie potraktowane fale mozna powiedziec.
Zebym ja miala wlosy nadajace sie na takie cudo!
A ten fryzjer to Wawie nie? Szkoda ze ja na zadupiu sie za maz wydaje...I ze o 15, bo do Wawy nie zdaze chocbym nie wiem jak sie starala ;)

importerka2008

Cytat: elizapj w 07 Maj 2008, 15:48:00
a co do kwiatow widze, ze epoke bardziej charakteryzowaly wiachy niz wachalrze...rozumiem jednak ze wiachy nie sa w Twpim guscie;)


Chyba bym się bała, że mnie przeważy  :D

importerka2008

Cytat: maroonbug w 07 Maj 2008, 15:54:00
A ten fryzjer to Wawie nie? Szkoda ze ja na zadupiu sie za maz wydaje...I ze o 15, bo do Wawy nie zdaze chocbym nie wiem jak sie starala ;)

Mój fryzjer?
Bo jeśli mój, to nie z Wawy, tylko z Bielska. I nawet jeszcze nie wiem konkretnie kto, ale mam kilka poleconych salonów, gdzie takie coś zrobią (wprawdze nie tanio, ale chyba gra jest warta świeczki).

maroonbug

Ten Elizy chyba z Wawy bo Sierpniowajulka warszawianka.
Bede czekac niecierpliwie na Twoje fotki, na pewno bedzie pieknie :)

elizapj

Cytat: maroonbug w 07 Maj 2008, 15:54:00
Eee, Julka to miala delikatniejsza wersje :)
Bardzej puszyste i inaczej ulozone. Wspolczesnie potraktowane fale mozna powiedziec.
Zebym ja miala wlosy nadajace sie na takie cudo!
A ten fryzjer to Wawie nie? Szkoda ze ja na zadupiu sie za maz wydaje...I ze o 15, bo do Wawy nie zdaze chocbym nie wiem jak sie starala ;)
no moze miala delikatniejsza wersje, bo taka mu wyszla haha. w sumei jej slub byl tez stulizowany na tamta epoke...meza kapelusz, pluz stroje gosci...plus samochod..

Maroon, tak, fryzjer w wawie:(
a Twoje zadupie gdzie?  ci fryzjerzy czesto z Wawy przeciez nie sa...np. glowny mistrz salonu, do kt sie wybieram jest z zakopanego...czy z okolic..juz nie wiem...w sumie, oni moga miec kolegow po fachu po calej polsce...albo np byc na w-end w domu etc..
jak studiowalam na podyplomowych w krakowie, w dniu ostatniego egzaminu bylam swiadowa w wawie...i akurat czesalam sie w krakowie pomiedzy egzaminami, i do wawy dotarlam z krakowska fryzura:)

co do wiachy to nie namawialam;) tylko tak zwroclam akurat uwage, ze wszystkei fotki z tej epoki maja dosc jednorony styl bukietu. z reszt jak sobei przypominam fotke babci, to tez miala taki czepko wianek i wiache;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

importerka2008

Cytat: elizapj link=topic=1482.msg117258#msg117258 date=1210169884
b]co do wiachy to nie namawialam;)[/b] tylko tak zwroclam akurat uwage, ze wszystkei fotki z tej epoki maja dosc jednorony styl bukietu. z reszt jak sobei przypominam fotke babci, to tez miala taki czepko wianek i wiache;)

Swoją drogą, taki krzew musiał nieźle ważyć... I jak to trzymać, bez mikrofonu  :o