I jeszcze raz ja , kwiaty na stronie 6, plizzzzzzzzzzzzz

Zaczęty przez importerka2008, 10 Mar 2008, 11:37:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

importerka2008

Witajcie Dziewczyny,

Chyba udało mi się "skompletować" siebie i chciałabym zapytać, co myślicie o tej mglistej całości, która się wyłania.
Najpierw trochę o mnie:
Mam 175cm wzrostu, bardzo jasną karnację (jak modelka na zdjęciu), włosy jasnobrązowe z rudymi (miedzianymi) refleksami, niebieskie oczy.
Z biżuterii (nie mam jej zdjęć, więc nie wklejam)- pojedynczy krótki naszyjnik z pereł w identycznym kolorze, jak te wyszywane na sukni, krótkie kolczyki (z czterech perełek) i bransoletka. Zastanawiam się, czy do tej fryzury dodawać opaskę (propozycja w załączeniu), czy zrezygnować z jakichkolwiek ozdób we włosach (nie będę miała welonu).
Staramy się utrzymać kolorystykę kremowo-bordową (bardzo lubimy to połączenie, przez chwilę myślałam nawet o bordowych paznokciach  ;), ale to raczej nie przejdzie) - dlatego myślę o kontrastowym kolorze bukietu, N będzie miał garnitur w kolorze zbliżonym do koloru sukienki, i kontrastową bordową koszulę lub kamizelkę - to ustalimy kupując ostatecznie garnitur dla niego.

Liczę na Was w podjęciu ostatecznej decyzji.

Pozdrawiam serdecznie,

Importerka :)

inkageo

Imagine there is no hate

Kasia

no no całkiem nieźle się zapowiada

ja bym wybrała ALBO opaskę ALBO naszyjnik

kamelia04.08.2007

na włosy proponuje diadem (niewielki) albo opaskę.

A dlaczego bordowe paznokcie nie mogą być, bo ja uważam, że mogą?

Reszta mi się podoba
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

importerka2008

Wiedziałam, że będziesz obstawać przy bordowych  :D Mnie też się bardzo podobają i strasznie mnie kręcą... N się trochę krzywi (straszna z niego konserwa), ale moze jeszcze uda mi się go przekonać.
Jeśli dobrze pamiętam ze zdjęć sama miałaś bordowe (lub czerwone) paznokcie, prawda? To właśnie u Ciebie tak bardzo mi się spodobały  :D

mary


Kasia

no jak to nie widzisz

importerka napisała że zdjęć naszyjnika nie wkleja bo nie ma

więc te perełi na fotce to ta opaska


przymajniej ja to tak zrozumiałam


dagi

Fajna stylizacja ale diadem to mi do takiej fryzury nie pasuje. Acha ja tez nie widzę opaski.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Kasia

dagi opaska to te perełki na tasiemce, które wygladają jak naszyjnik (ale to nie naszyjnik bo importerka napisała że zdjęc naszyjnika nie ma)


importerka2008

Cytat: Kasia w 10 Mar 2008, 13:06:35
dagi opaska to te perełki na tasiemce, które wygladają jak naszyjnik (ale to nie naszyjnik bo importerka napisała że zdjęc naszyjnika nie ma)



Dziękuję za objaśnienie oglądającym kwestii opaski  ;D

Kasia

ach
udało mi sie przeczytać tekst ze zrozumieniem, chociaż raz ;)

aniak1211


Bardzo ladnie skompletowalas wszystko,ja obstawiam za opaska na wlosach zamiast naszyjnika.
A jak paznokcie pomalujesz wieczorem to postawisz N przed faktem dokonanym i juz :)
a pewnie nie zauwazy na poczatku,moze pozniej ;)

Kasia

kiedyś moja koleżanka bawiła się koralami i przez przypadek założyła je na głowę jako opaskę


wyglądała bosko :)

maroonbug

Pieknie :) Zrezygnowalabym z naszyjnika na korzysc opaski. Zdecydowanie ciekawiej bedzie to wygladac.
Ja sama stawiam na razie na czerwone paznokcie i nie podejrzewam, zebym do dnia slubu zmienila zdanie na korzysc neutralnego manicure. Nie boj sie koloru, jesli jestes przyzwyczajona do ciemnych paznokci, to nie bedzie Cie to razic, a inni sie przyzwyczaja. W koncu to Ty jestes PM w tym dniu, a to ze bedziesz troche odbiegac od stereotypu przestanie miec znaczenie w ciagu pierwszych 10 minut.
Poza tym krotkie czerwone paznokcie sa duzo skromniejsze i bardziej eleganckie od dlugasnych sztucznych szponow ozdobionych frenchem, brokatem i cyrkoniami- czyli takiego standardowego slubnego manicure:)

importerka2008

Cytat: Kasia w 10 Mar 2008, 13:14:39
kiedyś moja koleżanka bawiła się koralami i przez przypadek założyła je na głowę jako opaskę


wyglądała bosko :)

Moja siostra berbeciem będąc założyła na głowę różaniec i tańczyła przed lustrem udając skrzyżowanie księżniczki z Anną Jantar. Wzrok babci wchodzącej do pokoju - bezcenny  ::)

aniak1211

A moja sobie perelki przykleila super glue!!!!!!!!!!!!!
Do glowy :)

dagi

a to już rozumiem...
Podoba mi się pomysł z tą opaską tylko wtedy to już bez naszyjnika bo będzie przesyt.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

importerka2008

Cytat: dagi81 w 10 Mar 2008, 13:24:12
a to już rozumiem...
Podoba mi się pomysł z tą opaską tylko wtedy to już bez naszyjnika bo będzie przesyt.

Czytając Wasze wypowiedzi dochodzę do tego samego wniosku. Nie chcę całości przeciążyć, więc wypróbuję jeszcze wersję bez naszyjnika, z opaską i może z odrobinę dłuższymi kolczykami (zawsze to powód, żeby znowu pogapić się na biżuterię w necie  ;)).

importerka2008

Cytat: maroonbug w 10 Mar 2008, 13:18:12
Poza tym krotkie czerwone paznokcie sa duzo skromniejsze i bardziej eleganckie od dlugasnych sztucznych szponow ozdobionych frenchem, brokatem i cyrkoniami- czyli takiego standardowego slubnego manicure:)

Zgadzam się w 100%  ::)

kamelia04.08.2007

#19
a co facet ma do powiedzenia w temacie twoich paznokci, jeśli mogę wiedzieć?


jakby to były jego paznokcie, to jeszcze rozumiem, może wyrazić opinię, ale ma ci nie pozwalać na kolor paznokci jaki ci się podoba ?
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

importerka2008

Cytat: kamelia04.08.2007 w 10 Mar 2008, 14:29:41
a co facet ma do powiedzenia w temacie twoich paznokci, jeśli mogę wiedzieć?


jakby to były jego paznokcie, to jeszcze rozumiem, może wyrazić opinię, ale ma ci nie pozwalać na kolor paznokci jaki ci się podoba ?

Nie konsultuję się z nim na codzień w kwestii paznokci, ale wiem, że nie lubi takich ekstrawagancji (w jego rozumieniu). Nie zabroni mi i nie będzie przekonywał, żebym zmieniła decyzję, ale będę miała świadomość, że nie do końca mu się to podoba, a przede wszystkim chodzi mi o to, żeby to jemu się podobać (zaraz po zaspokojeniu miłości własnej  ;)). Ale bez problemu mogę spróbować, sukienka wisi w szafie, więc mam możliwość testowania różnych konfiguracji do sierpnia.

kamelia04.08.2007

Cytat: maroonbug w 10 Mar 2008, 13:18:12

Ja sama stawiam na razie na czerwone paznokcie (...) Nie boj sie koloru, jesli jestes przyzwyczajona do ciemnych paznokci, to nie bedzie Cie to razic, a inni sie przyzwyczaja. W koncu to Ty jestes PM w tym dniu, a to ze bedziesz troche odbiegac od stereotypu przestanie miec znaczenie w ciagu pierwszych 10 minut.
Poza tym krotkie czerwone paznokcie sa duzo skromniejsze i bardziej eleganckie od dlugasnych sztucznych szponow ozdobionych frenchem, brokatem i cyrkoniami- czyli takiego standardowego slubnego manicure:)


święte słowa, zgadzam się w całej rozciągłości.


moje też były krótkie, no i czerwone/wiśniowe  ;D
wprawdzie pierwsza głośna myśl pani manicurzystki, jak się zapisywałam na paznokcie, a wykluczyłam tipsy: porobimy wzorki, kwiatuszki jakieś... ale ją zaskoczyłam...
przyszłam z własnym lakierem kupionym godzinę wcześniej, bo przytomnie przewidziałam, że może nie mieć (i nie miała) koloru o jaki mi chodzi.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

Cytat: importerka2008 w 10 Mar 2008, 14:37:27
[będę miała świadomość, że nie do końca mu się to podoba, a przede wszystkim chodzi mi o to, żeby to jemu się podobać (zaraz po zaspokojeniu miłości własnej  ;))

twoje priorytety odnośnie podobania stoją we właściwym porządku  ;D
Co do paznokci, to zmieni zdanie, jak zobaczy tę czerwień na tobie, razem z kwiatami i wszystkim. Zwłaszcza, że paznokcie maja być w tonacji bukietu.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

importerka2008

Cytat: kamelia04.08.2007 w 10 Mar 2008, 14:45:39
Co do paznokci, to zmieni zdanie, jak zobaczy tę czerwień na tobie, razem z kwiatami i wszystkim. Zwłaszcza, że paznokcie maja być w tonacji bukietu.

Z tym się zgadzam, złaszcza dzisiaj mając na sobie bordową bluzkę i patrząc na paznokcie pomalowane na identyczny kolor... Oj, nakręcam się, nakręcam... I chyba się nakręcę  :D

gdziezby

Bardzo fajny zestaw. Jeśli opaska to nie naszyjnik.
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.