budowa rozpoczeta

Zaczęty przez marax, 08 Mar 2008, 20:45:48

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

panikarola

no chyba z cegly???... ja sie nie znam, ale drewno to za malo trwale chyba, a taka gotowa kolumna z betonu - fuuuj, no to chyba cegla zostaje... tylko nieotynkowana, taka surowa.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

magdalinska

albo z cegly klinkierowej, albo drewna albo te bloczki, ale bloczki sobie mozna zrobic w kolorze elewacji, wiec takie straszne to nie bedzie.
Drewno nie jest wcale nietrwale, ja robie u siebie z drewna, trzeba dobrze zaimpregnowac i nie powinno sie nic z tym dziac. ew. odswierzyc raz na jakis czas.
a w elewacji beda jakies elementy cegly klink.? bo jak nie, to cegla raczej odpada. jesli beda jakies elementy drewna, np od spodu dachu nad tarasem, to mozesz dac drewniane, bedzie to takie nawiazanie, jakby przedluzenie dachu (mam nadz ze sie dobrze wyrazam ;) ) bloczki w kolorze elewacji (ale raczje nie okragle, nie podobaja mi sie takie) zawsze beda pasowac, tylko zeby nie byly za duze


zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

eeee, takie cos kojarzy mi sie z grobowcem ;) chociaz u siebie w salonie planuje jedna sciane z kamienia, ale jasnego i delikatnego, to w elewacji jakos mi sie to nie widzi....

zwierzatko_mojej_mamy

maraxela znalazlam fajne plytki w kwiatki i to polskie i nie takie drogie ;)

www.cersanit.com.pl
kolekcja travertino

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.opoczno.com

kolekcja aleksandria - i to chyba wezmiemy do naszej lazienki

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

kobity ja dalej nie mam tych kolumn i szef moich pieknych budowlancow nie wie co ma robic.Plis pomozcie

wrobelek0403

marax, a co jest w projekcie???? przeciez w proj musi byc podane co z czego zrobione.

patrze na zdjecia z Twojego poprzedniego watku i jesli nie chcesz wykonczyc domu drewnem, to drewno odpada.

jesli chcesz tylko tynkowac, to ja bym strzeliła z betonu (tudziez cegly - nie znam sie, z czego sie cos takiego robi) i potem oblozyła plytkami kamiennymi i potem np. zrobila taką samą podmurówkę i takie same slupki przy bramie. Klinkier (chodzi mi o plytki wygladające jak cegła klinkierowa) jakos mi nie lezy, choc to oczywiscie zalezy od tego, jak ma wygladac caly dom - np. podmurówke tez zrobisz klinkierowa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Maraxela jakis nowosci z placu boju ???

marax

#234
zdjecia 2 tyg temu-na dzien dzisiajszy przykrywaja juz dach

goga

to piorunem ta budowa idzie :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

Chermelle



brawurka

ae ci zazdroszcze i domu i psa:)

mayagaramond

Lo matko. Blyskawicznie: To juz nie te czasy, ze sie 5 lat budowalo...Tyle lepiej rozgladaj sie ze meblami, zeby ci nie zostal styl mieszka I :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Widać, że na kursie fotografii jesteś :) Zdjęcia coraz lepsze :)
Imagine there is no hate

marax

haha zdjecia robil moj maz na funkcji auto :):)  :hammer: :hammer: :hammer:

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo nie brnij dalej  lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

ja siedzialam na dachu hahahha

foszek

Cytat: maraxela w 01 Maj 2008, 11:34:23
ja siedzialam na dachu hahahha
Poznalam Ciebie chudzinko :)
Ladny masz tylek ;)
A piesek miodzio.
Jak bedze jezdzic do babci bede machac ci przez okienko w pociagu :D


inkageo

No teraz już mi nie powiesz, że mąż robił :) Fajne :)
Imagine there is no hate

marax

teraz to ja .na tym czarnobialym sa slady psow zostawione na swiezo wylanym tarasie !!! ale sie wkurzylam na te kundle .no i nasz sasiad pociag  jupi jupi