sukienka na wesele (cudze :))

Zaczęty przez panikarola, 08 Mar 2008, 13:28:23

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

panikarola

hi, hi... myslisz? to nie chce, juz wole Kruka :-)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola, pytalam sie w Madonnie i ta niebieska bedzie od czerwca dopiero, kosztuje 2590 zl. Troche sporo...:(

panikarola

to tak z 10 razy za duzo ;)
nie ma wyjscia, trzeba szukac dalej :)

a, i dzieki ze pytalas!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

inkageo

Wróciłam z kolejnych poszukiwań...
Sukienka nr 1 - czerwony kapturek z reserved, jak widać wygląda dziwnie..
Sukienka nr 2 - Zara z gorszkowaym dołem na żywo była super, ale rozmiar za duży, a mój biust za mały na ten fason..
Sukienka nr 3 - Zara szara falbaniasta, rozmiar niby ok, w biuście opięta a jakaś pomarszczona..
Sukienka nr 4 - Stradivarius szalona bombka, niestety dużo za duża..
Sukienka nr 5 - H&M, wydaje mi się ciekawa, ale nie wiem czy to to ;)
Sukienka nr 6 - H&M fajnie podkreśla fogurę, ale była za mała, nie udało mi się zapiąć, a nie miałam siły szukać większej..
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

to ja glosuje za 3ma ostatnimi ;) super masz pani figure w tej za malej ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ciągle rozważam jeszcze tą Femini, właściwie wybrałam się na zakupy żeby upewnić się, że ją chcę, a już teraz to sama nie wiem..
Dodam, że Femini kosztuje 380 zł, a te mierzone są z przedziału 120-260 zł.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Bardzo podba mi sie bombka. Moze ta kokardka troche przy duza (ale wie, ze Ty lubisz;))

Dwie ostatnie tez sa OK, przy czym ja wybralabym na wesele kolorowa. A te dwie innych pewnie tez bym kupila.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Nie znam tego sklepu Stradivarius (od różowej bombki), ale sprzedawczyni była bardzo miła i obdzwoniła inne sklepy - nigdzie nie było rozmiaru mniejszego niż M.. Musiałabym ją przerabiać u krawcowej.. No i nie ma żadnego usztywnienia, ta z h&m ma fiszbiny i jest komfortowo w biuście, a w różowej diabli wiedzą..
Imagine there is no hate

sonja

Mi się ta szara chyba najbardziej podoba:) i jeszcze w przedostatniej wyglądasz b. ładnie.

inkageo

Cytat: sonja w 14 Mar 2008, 22:34:27
i jeszcze w przedostatniej wyglądasz b. ładnie.
Ale trochę torba robi się na brzuchu.. Pasek by się chyba przydał..
Imagine there is no hate

mobka

Świetna różowa i ta zaraz pod nią. Idę spokojnie spać ;)

mayagaramond

A czy dobrze Ci w zoltym? Zolty bardzo lubie, ale niestety niewiele osob moze go nosic.

Jestes bardzo szczupla wiec i fason i material bede w porzadku.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

foszek

3 ostatnie mi sie podobaja, z tym ze na wesele wybralabym raczej ta rozowa:-)
A ta mala czarna... marzenie figurke w niej masz

inkageo

Cytat: mayagaramond w 14 Mar 2008, 22:37:00
A czy dobrze Ci w zoltym? 
Dobre pytanie ;) Jak mam dobry humor to uważam, że we wszystkim mi dobrze, a jak mam zły, to szybko zmieniam zdanie ;)
Imagine there is no hate

riannka

najbardziej podoba mi się na Tobie ostatnia - czarna
różowa całkiem ciekawa (lubię róż :) )

didi_loczek

Dwie pierwsze: Niet!
Trzy ostatnie super, chociaż w tej różowej ta kokardka trochę za duża jak dla mnie.
A figury to mogę tylko poazdrościć :P

mayagaramond

Cytat: inkageo w 14 Mar 2008, 22:39:22
Cytat: mayagaramond w 14 Mar 2008, 22:37:00
A czy dobrze Ci w zoltym? 
Dobre pytanie ;) Jak mam dobry humor to uważam, że we wszystkim mi dobrze, a jak mam zły, to szybko zmieniam zdanie ;)

no niby tez tak mam, ale z zoltym ciezka, musialabym sie dobrze opalic (no moze  nie na skwarke;)), a oto ciezko, bo od paru lat jakos powoli to opalanie idzie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Cytat: didi_loczek w 14 Mar 2008, 22:40:36
Trzy ostatnie super, chociaż w tej różowej ta kokardka trochę za duża jak dla mnie.
Kokardkę sama na prędce wiązałam, można nawet tylko na guzeł zrobić ;) Ale cóż poradzić jak rozmiaru nie ma, może ktoś inny skorzysta i kupi :)
Imagine there is no hate

didi_loczek

To jeśli różowa odpada bo nie ma rozmiaru to głosuję za ostatnią: czarną
Świetnia podkreśla Twoją figurę, dobierzesz fajne buty i jakiś żakiecik
i będzie bomba!

mayagaramond

Cytat: inkageo w 14 Mar 2008, 22:41:52
Kokardkę sama na prędce wiązałam, można nawet tylko na guzeł zrobić ;) Ale cóż poradzić jak rozmiaru nie ma, może ktoś inny skorzysta i kupi :)

a zwezic sie jej nie da? Gdzie ma szwy? Po bokach, z tylu? Gdzoie suwak?

Ja bym skorzystala, ale bombka nie dla mnie :(

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

W sumie to nad przeróbką się nie zastanawiałm, suwak był chyba z boku, więc to skomplikowana sprawa, a ja nie mam sprawdzonej krawcowej..
Imagine there is no hate

rubin04

Inka - gdzie tę różówą mierzyłaś..
Chyba mam ochotę ją przymierzyć.. Ot, choćby tak po prostu z czystej perwersji przymierzenia tak obłednej kiecki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

W Magnolii na parterze, sklep Stradivarius (na przeciwko solara chyba), wiszą dwie sztuki przy kasie (od wejścia zaraz po lewej) ukryte pod czarnymi żakietami :) Cena 150 zł.
Imagine there is no hate

marax

,mi najbradziej podoba sie ta 3 szara i ta zolta tez jest fajna taka elegancka

rubin04

Inka - ta haftowana z czarnym jest piekna!
Jak Ci się odwidzi to cghętnie odkupię jeśli to M-ka. ;)
A ta filoetowa tez b.ładna.

Ja mierzyłam tę rózowa co Ty - ale ona kompletnie nie ma miejsca na biust!
Ja piersi nie mam dużych ale tam totalnie nie ma jak coś upchnąc:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login