welon

Zaczęty przez olgaaa1, 06 Mar 2008, 14:50:05

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

dziewczyny orientujecie się może. Czy są dostępne takie welony. Gdzie jedna warstwa ma 3 metry, a druga 1 metr, przy czym tą dłuższą część można odpiąć i zostanie tylko ta krótka warstwa?
Pytam się, bo chciałabym mieć długi welon w kościele, a na weselu chcę mieć krótki, a nie chce odpinać długiego i zakładać krótkiego, aby nie zniszcyć fryzury, podczas tego odpinania. Dlatego czy jest taki welon gdzie mozna odpiąć tą dłuższą warstwe? ???

zuzia

www.welony.com
zrobią ci taki welon jak chcesz. I swobodnie będziesz mogła odpiąć tą dłużą warstwę. Sprawdź jednak czy dwie warstwy to nie będzie za dużo i czy nie lepiej mieć dwóch welonów.

Kasia

takie welony możez zobaczyć w salonach tylko ona :)   o ile jesteś z Warszawy :)

olgaaa1

Czyli są takie, a myślałam, że znowu sobie coś wymyśliłam.
Ciekawe czy mają takie w Madonnie w Wawie.

ze_nitka

Olga, muszą mieć, bo taki właśnie tam dostane.
Tzn nie wiem czy będzie miał akurat 3 metry, raczej trochę mniej. Ma sięgać za, albo do końca trenu Lorny (a nie długi jest). I będzie składał sie z dwóch części i ta dłuższa ma być odpięta po ślubie.

maadzia28

W Madonnie tez są , nie martw się. Mozesz wybrac rozne szerokosci koronki i dopasowac do sukni. Ceny sa dosc wysokie (od 800zl do nawet 1800zl).

olgaaa1

ile? za długi welon? Na umowie mam napisane, że welon mam gratis, więc chybas długi też dostane gratis, poza tym ja chcę tylko delikatna mgiełkę, bez koronek, oblamówek, koralików itp.

ze_nitka

#7
Olgaa, koronkowy welon tyle właśnie kosztuje.
Ale skoro masz napisane że dostaniesz gratis mgiełkę to tak będzie.
Ja też mam tak na umowie, i my od razu rozmawiałyśmy o długim podwójnym.
Teraz popatrzyłam na rachunek i mam napisane tylko WELON a nie że długi, mam nadzieję że nie będę się musiała dopominać ;)

maadzia28

Olga bylam przekonana,ze piszesz o welonie koronkowym. Mgielka jest tak lekka,ze mozna ja podpiac i nie trzeba rozdzielac na krotki i dlugi,wiec myslalam,ze piszesz o ciezkim koronkowym welonie.
Mgielki sa duzo tansze i zazwyczaj sa dodawane gratis.

zosia2007

Cytat: zuzia w 06 Mar 2008, 14:51:04
www.welony.com
zrobią ci taki welon jak chcesz. I swobodnie będziesz mogła odpiąć tą dłużą warstwę. Sprawdź jednak czy dwie warstwy to nie będzie za dużo i czy nie lepiej mieć dwóch welonów.

Ja też polecam www.welony.com Zamawiałam tam dwa welony - jeden długi tren 3m i drugi krotki podwojny 70/50cm. Razem tworzyły one całość i nie było "za dużo". W czasie wesela odpielam dlugi i byłam tylko w krotkim. Mogę ci przesłać zdjęcia jak to wyglądało. Pisz na priv

olgaaa1

Cytat: zosia2007 w 07 Mar 2008, 14:42:23
Cytat: zuzia w 06 Mar 2008, 14:51:04
www.welony.com
zrobią ci taki welon jak chcesz. I swobodnie będziesz mogła odpiąć tą dłużą warstwę. Sprawdź jednak czy dwie warstwy to nie będzie za dużo i czy nie lepiej mieć dwóch welonów.

Ja też polecam www.welony.com Zamawiałam tam dwa welony - jeden długi tren 3m i drugi krotki podwojny 70/50cm. Razem tworzyły one całość i nie było "za dużo". W czasie wesela odpielam dlugi i byłam tylko w krotkim. Mogę ci przesłać zdjęcia jak to wyglądało. Pisz na priv
Jeśłi możesz to przyślij, prosze :) A dużo zapłaciłaś za taki welon? długo czekałaś na ten welon, duzo cię kosztował?

elizapj

Cytat: zuzia w 06 Mar 2008, 14:51:04
www.welony.com
zrobią ci taki welon jak chcesz.
stawiam piwo Zuzia..choc ich nie ma...nie znalam tej strony
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

i jeszcze spytam czy ktos zna taka pracownie w wawie, bo do pabianic za daleko..A bez dotykania materialow nie kupie... a poza tym chcialabym pogadac na zywo, poprzymierzac, powybrzydzac osobiscie...moze ktos robil blizej wawy welon na zamowienie?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


Jeśłi możesz to przyślij, prosze :) A dużo zapłaciłaś za taki welon? długo czekałaś na ten welon, duzo cię kosztował?
[/quote]

Płaciłam ok 140 zł z przesyłką, termin oczekiwania miał być dwa tygodnie, a welon dostałam już po 4 dniach.

Zdjęcia sprobuje wstawić.

zosia2007

#14
niestety musze usunąć zdjęcia

zosia2007

#15
i następne: jakieś mało wyraźne te zdjęcia (chyba źle rozmiar zmniejszałam)- ale chyba welon dobrze widać
-zdjęcia usunięte

elizapj

#16
Mama mi dzis powiedziala, ze dostala namiar na kogos w wawie od welonow...ale nie podala mi detali, jesli by kogos interesowalo to moge sie dopytac. ja bede u tego kogos dopiero w maju, wiec dopiero wtedy napisze osobiste wrazenie:D

a obecnie mam faze na welon w stylu Priscilli Presley, tylko bez tej korony!!!! i dlugi
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

Cytat: dodaa84 w 10 Mar 2008, 01:35:54
i jak eliza, dopytłaś o te nauki rodziców?
podobno aktualne. nie dopytywalam o szczegoly. jest to jest. wazne ze jest:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login