Kobitki gdzie w Warszawie kupię taki buty-HELP.

Zaczęty przez olgaaa1, 05 Mar 2008, 16:23:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Czas się rozejrzeć za butami ślubnymi, chciałabym mniej więcej coś takiego:
http://www.bialebuty.com.pl/index.php?m=Main&f=Assortment&id_ass=1847&s=h4a5pbvbe8rgcwspuoy2nfn775b00llq
Tylko na wyższym obcasie i chyba wolałabym srebrne.
Wiecie może gdzie mogę takie znaleść w Wawie? A tak wogóle to gdzie warto się przejść w Warszawie, aby zakupić jakieś fajne buty śłubne? Nie chce raczej białych, myślałam o jakiś srebrnych.

ze_nitka

Buty tej firmy (Growikar) są w niektórych salon ślubnych, ale nie jestem w stanie podać Ci nazw. Na pewno są sklepie na Chmielnej (zaraz na początku Chmielnej od strony Nowego Światu po lewej stronie). Ale czy będą mieć ten egzemplarz? Nie wiem.
Gdzieś czytałam że dużo butów jest w Maximusie.

Agaaa

Cytat: ze_nitka w 05 Mar 2008, 17:51:14
Gdzieś czytałam że dużo butów jest w Maximusie.

no wlasnie tez slyszalam, że podobno pol jednej hali to buty i ze wybor ogromny.
Ale slyszalam tez ze wiekszosc tandenta...
Czy ktoraś z Was była tam? widziała jak to wyglada?

ze_nitka

Agaaa, bede tam w sobotę... zobaczę i zdam relację.


maroonbug

Ja szczelam, ze dostaniesz takie w KDT. Choc reki sobie nie dam uciac, bo nie bylam tam juz kilka lat. Ale zajrzalabym na Twoim miejscu.

olgaaa1

Ja jeżdże bardzo częto do maximusa, po towar do sklepu mojej mamy i poweim tak, fajnych butów tam nie ma :)

zuzia

Cytat: olgaaa1 w 06 Mar 2008, 14:39:08
Ja jeżdże bardzo częto do maximusa, po towar do sklepu mojej mamy i poweim tak, fajnych butów tam nie ma :)
są - tylko trzeba się naszukać w tym gąszczu beznadziejstwa.

olgaaa1

Cytat: zuzia w 06 Mar 2008, 14:51:50
Cytat: olgaaa1 w 06 Mar 2008, 14:39:08
Ja jeżdże bardzo częto do maximusa, po towar do sklepu mojej mamy i poweim tak, fajnych butów tam nie ma :)
są - tylko trzeba się naszukać w tym gąszczu beznadziejstwa.
Zbyt leniwa na to jestem :P

zosia2007

Też mi się wydaje, że można poszukać w KDT. Jest tam 2 albo 3 stoiska z butami ślubnymi.

ze_nitka

Byłam w Maximusie, ślubnych butów jest mniej niż pod pałacem a te co są to jakieś takie badziewne, rozczarowałam się. I nie wiem co ja na te nogi założę w dniu ślubu. Muszę mieć wygodne buty bo mam himeryczne stopy. I  nie wiem gdzie szukać. A do tego wszystku buty w innych kolorze niż białe maja beżowy obcas w paski, co to kurde za pomysł żeby w jasnym beżowym bucie nie dać jasnego beżowego obcasa.