mam sukienke i prosze o pomoc w dodatkach :)

Zaczęty przez abaco, 26 Lut 2008, 20:44:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

abaco

tu sa moje zdjecia w sukience http://picasaweb.google.pl/abaco1986/Sukienka
jakie dodatki do niej? bardzo prosze o pomoc :)
ogolnie sukienka (ani ja) nie wyglada na zdjeciach zbyt dobrze :) jest bardzo skromna, ale to jedyna w jakiej wygladalam ladnie :)

rilla

bardzo ładnie wyglądasz, jaki to materiał? ja bym wybrała kulkę... jakie kwiaty lubisz? róże storczyki? hm a jaki kolor? może róż, pomarańcz?
hm a mas zjuż jakiś pomysł na dodatki?

[ Dodano: 26-02-2008, 20:59 ]
:D widzę, że jesteś z Zabrza:d gdzie kupiłaś suknię?

inkageo

Wyglądasz ślicznie :) Pomyślę nad dodatkami, napisz co lubisz, jakie kolory, kwiaty, itd..
Imagine there is no hate

abaco

dziekuje :) na materialach sie nie znam... ale jest taki strasznie lekki :)
storczyki i roze to calkiem dobry pomysl :) ale kolor chyba nie rozowy :)
a o dodatkach mysle caly czas, tylko jakos nic wymyslic nie umiem :P ale myslalam o jakims naszyjniku i dluzszych kolczykach, tylko nie umiem znalezc nic co by mi sie podobalo :)
i nie mam pomyslu na fryzure...

[ Dodano: 26-02-2008, 21:02 ]
nom z zabrza :) ale suknia z katowic, z madonny, z przecenionej zeszlorocznej kolekcji :) nie wiem jak sie nazywa :)

rilla

no właśnie coś mi się wydawało, że to Madonna:D hm ciekawe jaka to suknia.. a możesz zdradzić ile kosztowała?:)

hm co by CI tu zaproponować...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#5
suknia piekna. wygladasz w niej nie 'ladnie', tylko idealnie;) nic ujac nic dodac
ja jestem ostatnio minimlistka, i jesli nie masz pomyslu na konkretna bizuterie, to moze z niej zrezygnuj:) prostu suknia wcale niekoniecznie wymaga dekoracji w dodatkach. mozesz przeciez zdecydowac sie zupelnie na prosty wyglad po calosci. i przez prosty nie mam na mysli nic negatywnego, wrecz przeciwnie:)
welon masz taki jaki i ja chyba bede miec:) i tez sie zastanawiam czy zupelnie z dodatkow nie zrezygnowac:) podoba mi sie wiele poszczegolnych elementow bizuterii ale jakos konkretnie do sukni zandego nie widze...moze i Tobie podswiadomosc podpowiada jak i mi, by nic nie dodawac ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abaco

dziekuje  :) suknia kosztowala 1990 :)
a co to za kwiatki na tym zdjeciu? (moze glupie pytanie, ale nie znam sie na tym:P)

abaco

i zapomnialam jeszcze, ze co do bizuterii to mam ochote na jakas :) jakis naszyjnik i kolczyki, tylko musze chyba porzadnie poszukac czegos :)


mary

Ja od razu rozpoznałam katowicką madonnę na zdjęciach ;)
Suknia bardzo prosta, więc możesz zaszaleć z bukietem.
Nie masz na rachunku nazwy sukienki? Ciekawi mnie z jakiej kolekcji oni tam mają tak tanie sukienki.

abaco

Jakies propozycje bukietu? :)
Na rachunku jest tylko jej nr :) wiem, ze jest z kolekcji Atelier Diagonal z 2007 roku i dlatego jest tak tania bo z przeceny :P

kathrines

Suknia piękna, bardzo Ci w niej ładnie. Możesz zaszaleć z dodatkami.
O jakiej fryzurce myślałaś?

magdarynka

#12
Swietna sukienka! Piekna i daje tyle mozliwosci doboru dodatkow
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abaco

no wlasnie nad fryzura ciagle sie zastanawiam, ale chcialabym zeby to byl jakis gladki kok.

abaco

sliczne te bukiety :) wlasnie strasznie mi sie podobaja takie tylko z bialych kwiatow jak ten wyslany przez Ciebie :) tylko czy do mojej sukienki nie bedzie bardziej pasowal jakis kolorowy?

kathrines

Biały bukiet jak najbardziej będzie pasował do Twojej sukni, będzie tak świeżo, delikatnie.
No chyba, że chcesz sie wpasować z kolorem w dodatki Młodego :-)

magdarynka

to moze jakies delikatne kolory, takie rozbielone
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abaco

podobaja mi sie takie delikatnie fioletowe jak w Twoim watku :) pasowalyby?

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

#19
No to tak: po pierwsze piekna suknia! Ja przy wyborze sukni mialam dwa bieguny- koronki i babcine klimaty oraz prostota i wyrafinowana elegancja. Tak sie sklada, ze utrafilas w moj drugi ulubiony biegun i wygladasz pieknie. Na zdjeciach z przymiarki wygladasz juz swietnie, a jak wszystko bedzie gotowe w dniu slubu, to kurcze nie wiem :)
Co do bizuterii, to najbardziej mi tu pasuje klasyczna bizuteria- kolia i kolczyki- srebro/biale zloto i cyrkonie/diamenty. Naszyjnik, ktory pokazalas jest bardzo ladny i pasuje. Co do kolczykow, to uwazam, ze jesli wiszace, to bardzo krotkie (np. jedna kulka- wkret tuz przy uchu i zwisajaca niewielka kropelka) lub po prostu wkrety- wtedy bedzie super elegancko.
Mniej wiecej taka stylizacja mi przyszla na mysl (chodzi mi o delikatnosc i swiezosc tej PM, nie o bizuterie, bo dla Ciebie widze cos takiego jak to z Kruka wlasnie):

maroonbug

Ja tez uwazam, ze delikatny swiezy bukiet w bieli bylby idealny. Tutaj jest cale mnostwo bukietow (i jakie cudne zdjecia!! az milo popatrzec na takie sluby i dekoracje): www.stoneblossom.com - niestety nie moge zalaczyc, bo jestem w pracy i nie moge tutaj zmniejszyc rozmiaru tych zdjec, a one wszystkie sa powyzej 400 Kb.

abaco

teraz to sie juz na pewno na zaden bukiet nie zdecyduje :P

i dziekuje maroonbug ;)


maroonbug

ten ostatni piekny :) mysle, ze bedzie pasowac

abaco

a co myslicie o tej? i o takich kwiatkach we wlosach? bo w sumie nie mialam w planach kwiatow, a teraz bardzo mi sie spodobaly :P