Murzynek - po prostu

Zaczęty przez crazy.live, 26 Lut 2008, 12:53:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


golinda

znowu zrobiłam! boski jest ten przepis!!! :)

tusia

Murzynka najlepszego w świecie piekła moja babcia   :perfect: pychotka  :thumbup:
Zawsze to ciasto właśnie z nią mi się kojarzy  :)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bu_hoooka

#78
czy to normalne, ze moj murzynek juz po 15 min wyrosl??? (choc jeszcze na szczescie nie popekal) a juz zimniej w piekarniku zrobic nie moge!!


no i juz wlasnie popekal!! a to dopiero 25 min.. to co bezdie za godzine i 5 min? wegielek??


a jednak sie udalo :) tylko 15 min krocej sie piekl.. to jest ciasto, ktore rzeczywiscie ciezko zepsuc. WSPANIALE :)
Just married...

Kasia

w spękania można wlać roztopiona czekoladę MNIAM MNIAM

golinda

boski wyszedł! pachnie w całym domu :dreaming:

inkageo

Cytat: inkageo w 20 Cze 2008, 10:58:34
5 łyżek cukru, 2-3 łyżki śmietany, 2 łyżki masła, 2 pełne łyżki kakao. Wymieszać i gotować na małym ogniu 2 minuty, przestudzić, polać ciasto, wylizać garnek ;)
Golinda rób polewę ;) Ona jest lepsza niż murzynek :D
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: golinda w 10 Mar 2008, 12:56:59Inka, mój piekarnik ma tylko grzanie od dołu - tam gdzie się gaz podpala


jezu, ja to jeszcze na szekspira piekłam lol

Kasia

To ty na wrzecionie mieszkalas?

golinda

Cytat: Kasia w 12 Maj 2012, 18:27:42
To ty na wrzecionie mieszkalas?

szekspira jest na wawrzyszewie, pośród pięknych stawów, parków i z daleka od dresów - choć ich też nie brakowało ;)
fajnie tam było

Kasia

#85
Eeeeeeeeeee Szekspira, petiofiego itd to właśnie zagłębie dresikow :) niania niewiemjakiej właśnie stamtąd była :) no staw z fontanna fajny ale reszta??? Nie mÓw ze na bemowie jest mniej zieleni ;) bo to mniej wiecej podobny krajobraz i architektura, tylko na bemowie jest trochę mniej dresowo :)
No i na wrzecionie i właśnie tych okolicach Petiofiego i Szekspira to sporo kiboli jest, Legia ma tam naprawdę wiernych fanów.

Rany ....... TObie naprawdę sie tam podobało?

golinda

Cytat: Kasia w 12 Maj 2012, 20:53:11ie mÓw ze na bemowie jest mniej zieleni wink bo to mniej wiecej podobny krajobraz i architektura,

żartujesz chyba! pokaż mi na bemowie miejsce gdzie jest tak zielono jak np. na kasprowicza, gdzie są stawy kaczki i parki!

zuzia

Cytat: golinda w 12 Maj 2012, 19:56:56
żartujesz chyba! pokaż mi na bemowie miejsce gdzie jest tak zielono jak np. na kasprowicza, gdzie są stawy kaczki i parki!

prosze bardzo - park na obrońców tobruku :)

golinda

ale to jest park, a nie osiedle :D

zuzia

Cytat: golinda w 28 Maj 2012, 08:20:42
ale to jest park, a nie osiedle :D
chciałaś miejsce gdzie są parki. to jest park, z rzeką, jednym z najfajnieszych placów zabaw. wokół są osiedla. nawet na tej samej ulicy, więc o co chodzi?
od mojej mamy idzie się tak niecałe 10 minut.
do lasku na kole - 15 minut, do lasku bemowskiego - idzie się może trochę dłużej, ale jedzie może z 10 minut.

golinda

#90
o jezu, ale dyskusja....

po prostu na bemowie jak jest blokowisko, to samo blokowisko plus ewentualnie 3 słabe drzewa
a mi chodziło o osiedle, gdzie w środku jest i park i stawy.

Dodany tekst: 28 Maj 2012, 08:37:09

Kaśka pytała jak mi mogło się tam podobać.

a mieszkałam dokładnie tu i nadal uważam, że jak na osiedle z blokami było tam wyjątkowo ładnie

zuzia

Cytat: golinda w 28 Maj 2012, 09:34:29a mi chodziło o osiedle, gdzie w środku jest i park i stawy.
no to ci podałam
osiedle nazywa się "osiedle leśne" i jest na bemowie.

vobi

murzynkowo sie zrobilo....


inkageo

Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 02 Cze 2013, 21:18:51
Co tak na noc? :D

bo wcześniej były ważniejsze rzeczy, nie? :D

golinda

znowu się piecze! ale pachnie!


wrobelek0403

Wlasnie, dobrze ze wyciagnelas :D chce zrobic na urodziny do pracy :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda