Panny Młode 2010 - 2011

Zaczęty przez twinnie77, 07 Sie 2007, 22:48:21

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

poli

dzięki dziewczyny!:) pertraktacje nadal niestety trwają, dlatego milczę jak kamień. najwyżej zrobię susa na lato 2009 i będę dłużej zawracać głowę ;p tak czy siak wypadałoby się napić za pomyślność, a co!

poli

ok, postanowione! 18.10.08 - mamy date, sale i bardzo mało czasu:) przynajmniej dzięki lekturze waszych perypetii nie czuję się kompletnie zagubiona. czuję sie zagubiona tak po prostu ;D

poli

spokojnie jak na wojnie;) od kilku dni mam wrażenie, że się przekwalifikowałam w kierunku organizacji imprez, ...żeby nie powiedzieć animacji kultury ;o) dzięki za wsparcie!

rilla

moi znajomi, którzy mieli wesele w październiku zesżłego roku, zabrali się za organizaję w lipcu:) więc wy macie o dwa miesiące więcej czasu:) więc spokojnie, według planu:)

poli

planu?!? hmm..plaaan, może to jest jakiś pomysł ;)

madea

25 październik 2008 a przygotowania w toku  :D

poli

Witamy i powodzenia!:) cieszę się, że zapełniamy październik, od razu raźniej:)

annmay

Witam!
Jeszcze rok z kawałeczkiem - 31 maj 2009 (niedziela) :D
Restauracja jest, Dj jest, szukamy fotografa...

rilla

Cytat: annmay w 17 Maj 2008, 18:47:30
Witam!
Jeszcze rok z kawałeczkiem - 31 maj 2009 (niedziela) :D
Restauracja jest, Dj jest, szukamy fotografa...

a dlaczego taki termin? to też nasz.. tylko za rok:|)

annmay

Miał być 13.06.2009, ale ze względu na część rodziny, na której obecności nam b. zależy, musieliśmy zmienić. Ponieważ 30.05 w naszej restauracji był już zajęty, to wybraliśmy 31.05. A przy okazji okazało sie, że wyjdzie nas to taniej - bo to niedziela.  ;)

miki39_2005


Zośka80


Kasia

Cytat: Zośka80 w 29 Maj 2008, 21:29:18
14 czerwca 2008


o kurdę to juz niedługo :)

witamy na strefie :)

moniulinek

15 sierpnia 2009  :)

Jeszcze szmat czasu...ale pewnie niedługo zdziwię się, że tak czas szybko leci ;)

bagietka12

witam :) a my nietypowo bo w lipcu :D 11.07.2009!! jeszcze kupa czasu, ale sala, orkiestra i catering  już zarezerwowane :) jesteśmy na etapie szukania kamerzysty i fotografa, pozdrawiam

julka

Cytat: bagietka12 w 02 Cze 2008, 21:41:23
witam :) a my nietypowo bo w lipcu :D 11.07.2009!! jeszcze kupa czasu, ale sala, orkiestra i catering  już zarezerwowane :) jesteśmy na etapie szukania kamerzysty i fotografa, pozdrawiam

eee, nietypowo... w 2007 roku siódmego lipca to się pół Polski żeniło, a niby nie wierzymy w przesądy i szczęśliwe liczby  ;)
Pozdrawiam, masz teraz piękny czas - oczekiwania na ślub. Ze strefą jeszcze piękniejszy :)

anek80

Ślub 21 czerwca w mojej rodzinnej Zielonej Górze (obecnie Poznanianka). Wszystkie ważne decyzje odnośnie sali, kościoła, gości, strojów, itp. już podjęte. Pozostało nam kilka drobnych kwestii typu wydruk winietek, rozsadzenie gości przy stołach oraz nauka tańca. Tak więc czekam na "ten dzień", organizuję to, co pozostało jeszcze do załatwienia i ... coraz bardziej się denerwuję jak to będzie. Pozdrawiam serdecznie wszystkie panny młode!

iliana

16 maja 2009. Ślub i wesele we Wrocławiu ;).

zwierzatko_mojej_mamy

iliana witamy - znaczy sie posiedzisz z nami dluzej ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

iliana


bagietka12

No ja posiedze jeszcze dłużej :D jeszcze ponad rok   ;) ale juz nie mogę sie doszekac  jupi

gosialand

proszę mnie dopisać do listy 5.09.2009 gosialand bo nie wiem jak :-X

zwierzatko_mojej_mamy

gosialand w tym watku rzadzi twinnie77, musisz poczekac, az laskawie dopisze :D:D

poza tym WITAMY ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zegarynka

to i ja się dopisze, chyba wszystkich zaskoczę , 12.09.2008 , hehe i nie jest to żadna pomyłka, jak cały rok mnie szyscy pytają , od orkiestry po fotografa  lol
tak tak to piątek  ;D

astrainca

Podoba mi sie tu, piwka mi stawiaja  :drunk: i w ogole milo ploty, wiec sie tez dopisze: 20.09.2008  :)