Fotografowie - linki zebrane

Zaczęty przez trik26, 25 Lut 2008, 12:52:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

moniulinek

O, nie wiedziałam o istnieniu tego wątku!

www.adamsobolewski.pl
Polecam baaaaaardzo

michal.irach

Jeśli można polecę moją skromną osobę :).
Zapraszam do odwiedzenia mojej strony michalirach.pl.
Jestem z Warszawy, ale dojeżdzam wszędzie tam, gdzie jest taka potrzeba.

Pozdrawiam i do usłyszenia!
Michał Irach

Martade.

Mój pierwszy wpis na forum i od razu się zareklamuję heh :) ale nie tylko bo chciał nie chciał też jestem przyszłą panna młoda :)
zajmuję się fotografią ślubną :)

www.m-art_studio.iportfolio.pl
pozdrawiam :)

wedding_waw_pl

A ja się ani nie polecam ani ani zachwalam, tylko zapraszam na stronkę:

www.wedding.waw.pl    :thankyou:


Rada dal forumowiczów:
nie dajcie sobie wmówić że jakieś zdjęcia są dobre albo że są złe - to WAM MUSZĄ SIĘ ONE PODOBAĆ !!! :thumbup:

Norka

#54
Zgadzam się z wedding_waw_pl, po co polecenia innych forumek, skoro można się zdać na własny dobry smak. Muszę przyznać, że ujęło mnie zdjęcie Pańskiego autorstwa - niesamowita wierność w oddaniu prosiaczkowo-różowej twarzy PM, oczu zombie Cioci Wiesi i trupiej twarzy Młodego..

Na autoreklamę przewidziane jest inne miejsce na tym forum, proszę się skontaktować z administratorką.


sonja

#56
Norka, obśmiałam się jak norka  :rotfl: :rotfl: Boska jesteś :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob

Normalnie, niebezpiecznie Was czytac w pracy. Jeszcze odszodowanie za opluty monitor kaza mi zaplacic..

callja

Norka, jesteś BOSSSSSKA !!! a Twoja spostrzegawczość medalu godna - no to chociaż leję morze  :beer:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zuzia

Norka
odpadłam lol lol lol
az ci poleje  :beer:

Kasia


justynaaaa2


Norka

Dzięki dziewczyny, odlewam :beer:
Po prostu nie lubię, jak ktoś próbuje ze mnie zrobić idiotkę, a panowie-spece zbyt często patrzą na klientki z góry :zly: Nie potrzebuję nachalnych rad od kogoś, kogo nie znam i ze względu na umiejętności poznać nie chcę.

aneta

Cytat: Norka w 26 Lis 2009, 17:16:38
Zgadzam się z wedding_waw_pl, po co polecenia innych forumek, skoro można się zdać na własny dobry smak. Muszę przyznać, że ujęło mnie zdjęcie Pańskiego autorstwa - niesamowita wierność w oddaniu prosiaczkowo-różowej twarzy PM, oczu zombie Cioci Wiesi i trupiej twarzy Młodego..

Na autoreklamę przewidziane jest inne miejsce na tym forum, proszę się skontaktować z administratorką.

Nie do końca rozumiem, inni się reklamują i nie budzi to takich kontrowersji.

W każdym razie jeśli chodzi o działalność gospodarczą:
Według prawa nie trzeba mieć założonej działalności gospodarczej, by legalnie rozliczać się z US.
To, że fotograf nie prowadzi działalności nie oznacza, że jest jakimś tam Panem Heńkiem, co rozlicza się pod stołem. Być może współpracuje jako fotograf z jakąś firmą, a jego działalność w fotografii ślubnej nie jest na tyle rozwinięta, by opłacało mu się płacić składki ZUS. A może robi świetne zdjęcia, ale dopiero zaczyna działalność zawodową. Lub... <wstaw 100 innych powodów>

Jeśli zdjęcia nam odpowiadają, myślę, że powód jest nieistotny. Ważne jest to, że taki fotograf także działa legalnie i płaci podatki.

Wszystkich niedowiarków zachęcam do zadzwonienia do Krajowej Informacji Podatkowej i zapytania.

Helena

#65
Witam wszystkich na forum, zapraszam też ma moją stronkę:)
http://www.helenakrol.com

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

Zbyszek


Kasia Dobosz

#68
Witam :)

Zapraszam również do nas na stronę www.2xfoto.pl
Mieszkamy w Warszawie, fotografujemy na całym świecie:)

Lenkova


callja

#70
Ups...
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kotekmamrotek

Dopisuję fajną i zdolną dziewczynę:)
http://fotopolitka.pl/
Pozdrawiam

Symmma

Pan Patryk też robi cudowne reportaże ślubne:
https://www.patrykwolanski.pl
Zerknijcie sobie. Działa w woj. śląskim. Ma sporo zdjęć zamieszczonych na stronie, więc pierwsze rozeznanie będziecie mieli konkretne :)