Samochody do ślubu i inne pojazdy

Zaczęty przez kwiaty-aga, 21 Lut 2008, 15:20:08

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kwiaty-aga

Zastanawiam się właśnie jaki jest najpopularniejszy samochod..
marzył mi się stary, ale w końcu z braku funduszy jechaliśmy skodą octawią świadka..
ważny jest dla Was samochod jakim jedziecie?

zuzia

Cytat: "kwiaty-aga"ważny jest dla Was samochod jakim jedziecie?
i tak i nie.
Tak - bo to nasz ślub. Nie - bo nie chcieliśmy generować super kosztów a tak by to wyszło.
My jechaliśmy samochodem kolegi. Samochódm taki do wynajęcia musielibysmy ściągać 70 km w jedną stronę albo wypożyczyć taki, którym jechało już 80 % par w mieście.

kwiaty-aga

zuzia masz racje! My tak samo myśleliśmy :)
poza tym stary może sie zepsuć i wtedy problem co zrobić w takim dniu

[ Dodano: 21-02-2008, 15:30 ]
mi się jeszcze taki podoba :)

zwierzatko_mojej_mamy

kwiaty-aga, noo - PT cruiser to jest fajne autko ;) tez mialam chwile ochote nim jechac, ale najblizszy 80km od domu, wiec sie nie opyla ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "kwiaty-aga"mi się jeszcze taki podoba  
no właśnie tam gdzie braliśmy ślub 80% osób takim jechało bo jedna kwiaciarnia go wypożycza. I dlatego nie chcieliśmy.
A jechaliśmy mercedesem, coupe, też troche starym, ale za to klasykiem.

kwiaty-aga

a jakby tak nie patrzeć na ograniczenia budżetowe i możliwość ubrudzenia się, to ja bym konno zajechała chętnie :)
Ale by sie zdziwili jakby tak pogalopować przez centrum Warszawy  :lol:

kamelia04.08.2007

i tak, bo nie chcelismy jechać dwudzistoletnim maluchem (maż by sie nawet nie zmieścił  ;-)  )
i nie, bo nie chciałam wydawac min. 600 zł za zwykły samochód lepszej klasy.


Była biała toyota avensis, która moi rodzice kupili 5 miesięcy wczesniej (ale nie na slub specjalnie).
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

jo_miekka

Cytat: "kwiaty-aga"ważny jest dla Was samochod jakim jedziecie?

Dla nas był kompletnie nieistotny. Jechaliśmy autem rodziców.

anulla

Ja też popieram teorię cięcia kosztów.Samochód nie jest aż tak istotny,chociaż też nie chciałabym jechać jakimś rzęchem. Pojedziemy Audi A4 brata mojego N. Autko prawie nowe, zadbane i co najważniejsze...ZA FREE  ;-)

konwalia


JANIA

My wypozyczalismy rolls-royce z rybnika,super obsluga ,piekne auto wszyscy byli zachwyceni ,autoretro.com.pl,cena w miare ale wrazenia extra


wredotka

my wypozyczylismy jaguara s type. Taki jak na zdjeciu,tylko w kolorze srebrnym. Bardzo wygodne autko ;)

effik

Konkurs wśród znajomych i rodziny, hehe. Myślę, że zostanie audik :)
Ale nie zależałoby mi na tym, żeby wypożyczać coś specjalnie na ślub.

szelma

effik, przybuj piątkę - mamy takie samo podejście  :thumbup: Co prawda myślałam o tym, żeby zrobić D. niespodziankę i zamówić mu Citroena DS, ale niestety w okolicy nie ma. Ale mi osobiście to nie robi żadnej różnicy - możemy się sami zawieźć, jeśli trzeba :) W końcu chyba stanie na audi chłopaka mojej siostry - siostra będzie moim świadkiem, więc nawet ma to sens.

Kasia

my jechaliśmy PT Cruiserem
zaskoczyła nas cena - tylko 350zł :)

effik

Cytat: szelma w 26 Sty 2009, 14:07:21
W końcu chyba stanie na audi chłopaka mojej siostry - siostra będzie moim świadkiem, więc nawet ma to sens.

szelma, ale jaja - ja myslałam właśnie o audiku męża mojej siostry, chi chi :D
też tak sądzę, że jak razem pojadą, to będzie good :)

iksa_nl

My mielismy citroena. Chciałam starocia i żeby był czarny. Wyglądał tak.
W czasie trasy miał małe problemy ze zmianą biegów - chwile grozy ;)
A świadkowie ku obrazie starszyzny jechali oddzielnie.

KASIAS

Znajomi na swoim ślubie mieli bardzo ciekawy kabriolet retro - Alfę Romeo Spider.
Autko przepięknie się prezentowało. Podobno firma jest z Wrocławia i ma kilka aut.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login




zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rudasekawf

No musze przyznać, że spadł nam jak z nieba, sam zaproponował, że nas zawiezie ( pomimo tego, ze kuzynostwa nie zapraszamy na wesele bo chcieliśmy male wesele --> 46 osób bedzie).

Gdyby nie on to odpicowalibyśmy jakos na smieszno naszego czerwonego demona prędkości --> UNO

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Monika191919

http://audidoslubu.tnb.pl/news.php  Zapraszam - Audi do wynajęcia tanio :) od 200 zł na terenie Koszalina !

aja

Sprzedam dekorację na samochód ze storczyków z kryształami
dwa zestawy, jeden w kolorze jasnego fioletu a drugi ecri
na przyssawki
cena zestawu 80 zł + wysyłka