Potrzebuje pomocy-co do fryzury.

Zaczęty przez olgaaa1, 20 Lut 2008, 20:58:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Dziewczyny, od kilku miesięcy szukam w necie fryzury prostej dla włosów pół długich, niestety nie mogę nic fajnego znaleść :(
Może macie jakieś zdjęcia ładnych gładkich lub delikatnie pofalowanych włosów. A może doradzicie mi jaka fryzurka pasuje do kobitki drobnej z pyzatą buźką.
Z góry dzięki, bo za miesiąc mam próbne czesanie, a jestem w desperacji  :oops:

dagi

Trudno jest coś podpowiedzieć nie widząc Twojego zdjęcia. A jaki masz kolor włosów?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

olgaaa1

bardzo ciemny blond. Ale chyba kolor nie bardzo ma znaczenie

zuzia

Cytat: "olgaaa1"bardzo ciemny blond. Ale chyba kolor nie bardzo ma znaczenie
generalnie najlepiej by było gdybyś wkleiła zdjęcie. Bo teoretyzować to można, ale najlepiej doradzać na przykładzie.

brawurka

olgaaa1,  a widziałaś zdjęcia inkigeo? bardzo ładnie wyglądała

inkageo

Cytat: "brawurka132"olgaaa1, a widziałaś zdjęcia inkigeo? bardzo ładnie wyglądała
:oops:  :mrgreen:
Imagine there is no hate

olgaaa1

Cytat: "brawurka132"olgaaa1,  a widziałaś zdjęcia inkigeo? bardzo ładnie wyglądała

No widzisz kochana, jak ty mnie dawno nie widziałaś ;) Mam już dość dłuuuugie włosy :)
Podobną fryzurkę jak inakego nosze na codzień. No oczywiście, bez welonu i kwiatka :)
Poza tym wiesz, że ja mam pyzatą buźkębi upiętych to nie bardzo chociaż K. mówi, że przesadzam :) Myślałąm o końcówkach lekko podkręconych, albo o takim irokeziku, no ale nie wiem. Mam nadzieje, że Michał (wężu) coś wymyśli, bo do niego sięv zapisałam.
A u kogo masz wesele w świeta? :)




PS>Inkageo a gdzie kupiłaś tą bransoletke, bo bardzo mi się podoba (wogóle, mamy bardzo podobny gust :) )

rubin04

olgaaa1, Inki bransoletka to chybaApart albo Kruk był, tak Inka?

[ Dodano: 22-02-2008, 11:34 ]
olgaaa1, a ty z jakiego miasta jestes??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Cytat: "olgaaa1"PS>Inkageo a gdzie kupiłaś tą bransoletke, bo bardzo mi się podoba (wogóle, mamy bardzo podobny gust  )
W Aparcie.
Imagine there is no hate

brawurka

wesele mam u Majora, a dawno cie nie widziałam, bo sie nie odzywasz :mrgreen: , co do weza to ruszaj szybko na fryzure próbna, bo z nim różnie bywa. jak mu sie chce to fajnie obcina, szczesze, farbuje, a jak mu sie nie chce to... spieprzyl mi wlosy jak dekoloryzacje robil, a kupe kasy wziął, ale jesli chodzi o obcinanie moich włosów to tylko jemu ufam!

olgaaa1

A ta bransoletka jest z jakiejś kolekcji, pamiętasz może jakiej? Bardzo mi się podoba, a ile kosztowała?
I czy w Aparcie mogą np. dopasować bransoletke do ręki? jakby np. była za duża?

inkageo

Cytat: "olgaaa1"A ta bransoletka jest z jakiejś kolekcji, pamiętasz może jakiej? Bardzo mi się podoba, a ile kosztowała?
I czy w Aparcie mogą np. dopasować bransoletke do ręki? jakby np. była za duża?
One były dosyć krótko w sklepach, bo wiem, że dwa miesiące później dziewczyny szukały i już ich nie było.. Widziałam ostatnio takie same tylko z kolorowych perełek. Ceny też do końca nie pamiętam, chyba ok. 250 zł, ale może się mylę..
Na pewno nie dopasowują długości bransoletek, w aparcie mają kilka rozmiarów, a w Kruku tylko jeden "uniwersalny" i tam wszystkie były na mnie za duże. W Kruku to nawet się wkurzyłam, chciałam kupić bransoletkę i zapytałam czy mi zmniejszą, pani powiedziała, że się nie da, ale że ona na moim miejscu rozebrałaby ją w domu i sama spróbowała zmniejszyć.. Jasne..bransoletkę składającą się z dziesiątek cieniutkich żyłek i kosztującą kilkaset złotych..
Imagine there is no hate

olgaaa1

Cytat: "brawurka132"wesele mam u Majora, a dawno cie nie widziałam, bo sie nie odzywasz :mrgreen: , co do weza to ruszaj szybko na fryzure próbna, bo z nim różnie bywa. jak mu sie chce to fajnie obcina, szczesze, farbuje, a jak mu sie nie chce to... spieprzyl mi wlosy jak dekoloryzacje robil, a kupe kasy wziął, ale jesli chodzi o obcinanie moich włosów to tylko jemu ufam!

No to mnie załamałaś, bo kurcze myślałam, że on zawsze ładnie czesze to się zapisałam, zawsze się do jego mamy zapisywałam, ale zrezygnowałąm, bo ona narzuca swoje zdanie i czesze tak jak ona uważa i co ja mam teraz zrobić hmmm...

brawurka

olgaaa1, wrzuć swoje zdjęcie dziewczyny ci doradza jakąś fryzure

olgaaa1

Wstydze się no ale dobra...

rubin04

olgaaa1, no super! A te włosy naturalnie Ci się tak falują??
No ja stylistką kiepską jestem wiec nie doradze za dużo ale.. chciałam napisać ze owo "wstydze się" niewiem czego dotyczyło!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

inkageo, a mojej przyjaciółce - w Krakowie - dopasowali bransoletke.. Tyle ze ona platynowa była z brylancikami więc kosztowala pewnie tyle ze im sie to opłacało :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

olgaaa1

nie mam proste włosy, grube i jest ich dużo.

inkageo

Cytat: "rubin04"inkageo, a mojej przyjaciółce - w Krakowie - dopasowali bransoletke.. Tyle ze ona platynowa była z brylancikami więc kosztowala pewnie tyle ze im sie to opłacało :)
A to wredni, tylko biednych klientów lekceważą ;)
Imagine there is no hate

olgaaa1

Dziewczyny, oglądałyście moż na wedding tv, ten program co ubierają pary?
Widziałyście, tą diewczyne w takiej zielonej sukni z takim frendzlami w panterke z tyłu/
POdobała wam się jej fryzura, myślicie, że będzie mi pasować?

zuzia

olgaaa1,
postaraj się poszukać fotki. Może program ma stronę?