Fryzjerka na 01 maja - mission impossible

Zaczęty przez martaba, 19 Lut 2008, 17:52:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: Kasia w 10 Mar 2008, 21:55:12
nie wiem czy to wina aparatu czy taki rzeczywiście jest makijaż ale cera wygląda strasznie ziemisto
oczy ładnie wyeksponowane chociaż te brązy jakoś gryzą mi sie z tym kolorem cery

jeżeli to nie jest wina aparatu to powinnaś pomyśleć o jakimś odświeżającym zabiegu na buzie + rozświetlający podklad.

martaba

Dziewczyny  :D bardzo dziękuje za wszystkie Wasze komentarze. Nie odzywałam się bo jestem trochę zabiegana, ale już to naprawiam. I tak:

1. Fryzura - za nią nic nie płaciłam i była zrobiona tylko tak, żeby mi pokazać co można zrobić. A i tak upięcie przetrwało do następnego dnia. Fakt, że włosy rozpuszczone na dole nie wyglądają najlepiej - ale ja się uparłam, że takie chcę. Nie podoba mi się moja szyja z tyłu i chciałam ją w ten sposób ukryć. Ale może powinnam to jeszcze przemyśleć.

2. Makijaż. Fakt coś z brwiami nie tak - będę musiała uważać.

A teraz reszta waszych komentarzy:

- świecę się - prawda, niestety w tym miejscu łuszczy mi się skóra, a że na co dzień nie używam pudru to i nie widziałam o tym, także idę do dermatologa i mam nadzieję że coś zaradzi.

- że za mało koloru - słuchajcie miałam piękny lekki złoty cień pod oczami (nie widać) miałam brąz na policzkach (nie widać)
W ogóle te zdjęcia nie oddają rzeczywistości  :( Mi osobiście po wyjściu od makijażystki 9i później przez cały wieczór) makijaż się bardzo podobał.


Ale jeśli chciałybyście jeszcze na coś zwrócić moją uwagę - to zapraszam  ;D

inkageo

Cytat: martaba w 13 Mar 2008, 16:17:50
- że za mało koloru - słuchajcie miałam piękny lekki złoty cień pod oczami (nie widać) miałam brąz na policzkach (nie widać)
W ogóle te zdjęcia nie oddają rzeczywistości  :(
No właśnie.. Żeby makijaż dobrze wyglądał na zdjęciach to musi być mocniejszy.
Imagine there is no hate

maroonbug

Cytat: martaba w 13 Mar 2008, 16:17:50
- że za mało koloru - słuchajcie miałam piękny lekki złoty cień pod oczami (nie widać) miałam brąz na policzkach (nie widać)
W ogóle te zdjęcia nie oddają rzeczywistości  :( Mi osobiście po wyjściu od makijażystki 9i później przez cały wieczór) makijaż się bardzo podobał.

Cala idea dobrze zrobionego makijazu tkwi w tym ,zeby dobrze wygladal i na zdjeciach i na zywo. prawda jest taka, ze makijaz zdjeciowy jest dosyc ciezki i mocny, bo trzeba wiecej pigmentu w pudrze, cieniach, rozu i szmince, zeby to dobrze wygladalo w blysku lampy, wiec w naturalnym swietle taki makijaz wyglada dosyc ostro. Jest to trudna sytuacja dla dziewczyn, ktore nie maluja sie mocno na codzien, bo czuja sie wtedy jak w masce.
Twoj makijaz tutaj wyglada na niedokonczony:
-oczy wydaja sie nieumalowane (poza duza iloscia tuszu, ktory wyglada troche niechlujnie- trzeba to bardziej rozczesac)
-usta wygladaja jakby byly tylko pokyte podkladem
-brak rozu to blad-PM powinna promieniowac a bez rozu o to trudno, szczegolnie z grubsza warstwa podkladu
-buzia swieci sie, co oznacza, ze podklad jest zle dobrany/ nie jest zmatowiony pudrem/ za duzo rozswietlacza lub rozswietlacz w nieodpowiednich miejscach
Zloty i brazowy cien to w ogole nie jest dobry pomysl na makijaz slubny- zloto wyglada dobrze jako dodatek do innego zdecydowanego koloru, np. oliwkowa zielen, fiolet. Sam zloty nie istnieje na zdjeciach i nie robi nic dla urody. Brazowy za to czest sprawia, ze oczy wygladaja na zmeczone (co sie w Twoim przypadku sprawdzilo).
Uwazam, ze najlepiej byloby Ci w mieszance dwoch kolorow na powiekach: nie zbyt ciemny szaey i lososiowy roz. Sa stworzone dla Ciebie wrecz i naturalne, wiec nie bedziesz sie czula "wytapetowana" w nich. Poza tym trzymaj sie z daleka od blyszczacych cieni. Matowe sa najlepsze, bo wygladaja naturalnie, nie zalamuja swiatla, przez co oczy na zdjeciach sa wyrazniejsze, nie podkreslaja zmarszczek i nie powoduja dodatkowego, zbednego polysku.
W wersji zwierzatka podobasz mi sie bardziej- fryzura pasuje do Ciebie, wygladasz bardzo szlachetnie, a ten kolorowy akcent jakim sa usta, ozywia Twoja twarz- stad wniosek, ze brak koloru w Twoim makijazu.
Poza tym masz bardzo ladna twarz i jest na czym pracowac- nie ma nic co musisz tuszowac (np. opadajace kaciki oczu, czy brak gornej wargi, czy inne makamenty wrodzone)- jedynie podkreslac i wydobywac. Wiec stoisz na wygranej pozycji, teraz tylko probuj, az znajdziesz to co sluzy Ci najbardziej.

marlen_ka

masz śliczne oczy:) ale dziewczyny mają rację,że przydałoby się im więcej kolorów. a jesli chodzi o świecącą sie cerę to dobra makijażystka powinna umieć tak ją zmatowić, żeby nie było widać żadnego świecenia się, a twarz była rozświetlona.
może wypróbuj inny makijaż oczu zanim się na coś zdecydujesz?

martaba

Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 17:38:33

Zloty i brazowy cien to w ogole nie jest dobry pomysl na makijaz slubny- zloto wyglada dobrze jako dodatek do innego zdecydowanego koloru, np. oliwkowa zielen, fiolet. ...
Uwazam, ze najlepiej byloby Ci w mieszance dwoch kolorow na powiekach: nie zbyt ciemny szaey i lososiowy roz.

ojej - to teraz dałaś mi do myślenia...
Wiesz to złoto i brąz - to efekt sukni jaką będę miała - kolor stare złoto.

Na codzień także używam brązów, a zestawienie łosoś - szary na pierwszy "rzut oka" wydaje mi się okropne, ale ponieważ specjalistką nie jestem to poeksperymentuje z tymi kolorami ;)

Po wyjściu od makijażystki byłam bardzo zadowolona. Nie mogę powiedzieć, że wylałyśmy mi kubeł zimnej wody na głowę, ale dzięki Wam zaczęłam się zastanawiać czy można to zrobić inaczej i chyba zdecyduje się na jeszcze jedną wizytę, ale u innej Pani.

Na pewno dam znać :)

Ale jak byście miały kogoś do polecenia w wawie - to dawajcie.

Basia


Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 17:38:33

Zloty i brazowy cien to w ogole nie jest dobry pomysl na makijaz slubny- zloto wyglada dobrze jako dodatek do innego zdecydowanego koloru, np. oliwkowa zielen, fiolet. ...
Uwazam, ze najlepiej byloby Ci w mieszance dwoch kolorow na powiekach: nie zbyt ciemny szaey i lososiowy roz.


Martaba, myslę że w szarym będzie Ci bardzo ładnie. I do tego chyba bardziej podkreśli Twoje oczy!  ;)

Co do fryzury to też jestem za związanymi włosami!


Cytat: martaba w 13 Mar 2008, 20:21:44




Ale jak byście miały kogoś do polecenia w wawie - to dawajcie.
Ja też dołączam się do prośby!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

olgaaa1

Oj jak zobaczyłam to zdjęcie to myślałam, że to zdjęcie twoje po całym dniu, ale doczytałam, że to makijaż i fryzura ślubna i powiem Ci szczerze, że kiepsko wyglądasz, masz naprawdę ładną buzie, piękne oczy, niesamowite usta, więc na twojej buzi można stworzyć cuda. Do tłustej cery są specjalne kosmetyki, podstawą jest DOBRA BAZA, w którą warto zainwestować, poza tym dobra wizażystka, ma bardzo dobre kosmetyki, które ukryją wszystko nawet świecącą buzie. Masz okrągłą buzie, którą należałoby wymodelować różem. Co do fryzury, to zdecydowanie lepiej ci jest w spiętych włosach, bo wydłużają twoją szyje.

martaba

No dobrze, skrzyczałyście mnie ostatnio niemiłosiernie :'( serca nie macie  :P więc znalazłam sobie inna Panią, która mnie uczesała i umalowała  :D

A na serio: co wy na to?

Aha, kwiatki będą docelowo mniejsze, dziś miałyśmy improwizację prosto z wazonu  ;)

Kasia

no proszę

o wiele wiele lepiej :)

masz ładnie podkreślone oczy i NIEposklejane rzęsy :)


kolor ust tez jest dobry - delikatny i nie rzucający sie  w oczy

co do fryzury to z przodu mało ją widać i przez to pewnie wygląda tak zwyczajnie, malo efektownie - góra fryzury zlewa sie z tłem
ale podejrzewam że i ona jest ok - to co widzę dobrze sie zapowiada :)

poprzednie zdjęcia byłay .... o rany KOSZMARNE


teraz jest dobrze :)

mika

Makijaż jest super, fryzurka delikatna ale bardzo elegancka, jestem na tak, tylko kwaity bym inaczej wpięła

Basia

No! sto razy lepiej!!!
makijaż bardzo mi się podoba!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

mona_liza

martaba, bez porównania! 100 razy lepiej niż poprzednio! Dobrze, że posłuchałaś sugestii forumek i zmieniłaś na kogoś innego ;) Warto było!!!

martaba

To jeszcze zaprezentuje się w całości...

mika

o wow będziesz piękną PM, tylko błagam nie zakładaj nic na tą piękną szyję!!!!
kwitaki wybrałas?? stawiam piwko za prezentacje

magdarynka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Tulipanna


zwierzatko_mojej_mamy

martaba alez pieknie.... kolorystyki to Ci zazdraszczam ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martaba

Oh dziewczyny ! Dzięki za dobre słowo  :)

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

kamelia04.08.2007

#45
martaba

nie będę owijać w bawełnę, jesteś jeszcze przed, więc można dużo pozmieniać.

1. włosy oblecą jeszcze, choć sprawiają wrażenie odrobinę przylizanych  ???

2. pierwszy i drugi makijaż z pierwszej strony jest brzydki, niechlujny, prostacki  :o
Abstrahuję już od błyszczącego czoła. Makijaż ten wygląda jak po całonocnej balandze. Od razu rzucają się oczy - upaćkane na czarno kredką, rzęsy sie lepią od tuszu - horror.
Usta w kolorze kartofli, albo w innym nijakim.
Drugie zdjęcie z ustami na pierwszej stronie: efekt wulgarny-razem z tymi oczmi

Proponuję oczy potraktować cieniami, ale nie czarnymi, brązowym, czy innymi ciemnymi, lecz jaśniejszymi i przede wszystkim świetlistymi, kąciki powinny być rozświetlone. Rzęsy podkreślone, ale nie aż tak, może nie koniecznie czarnym tuszem, może ciemnym brązem. Teraz rzęsy robią niekorzystny kontrast z brwiami.
Usta podkreśl jakaś żywszą szminka, tylko nie różem barbie, lecz jakaś czerwienią.
Kości policzkowe też zaznacz.

Zdjęcie z drugiej strony. Oczy wyglądają lepiej.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zwierzatko_mojej_mamy

zgadzam sie co do wlosow, bo uwazam, ze z tylu fajowo, z przodu bym jeszcze podniosla ladniej

ale kamelia04.08.2007 jakim cudem Ty widzisz upackane rzesy? - przeciez zdjecie jest TAK niewyrazne, ze ja w ogole malo rzesy widze...

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

zwierzatko_mojej_mamy

ja patrze na pierwsze i drugie zdjęcie na pierwszej stronie, rzęsy wyglądają tam na pozlepiane w kupę, a makijaż, jak o czwartej nad ranem.

na drugim zdjęciu na pierwszej stronie, jest jeszcze gorzej, przez te usta.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

mika

Kamelia patrz na zdjęcia na drugiej stronei wątku

kamelia04.08.2007

mika9983

na to drugie już popatrzyłam i zaznaczyłam na końcu moich wypocin, że jest lepiej. We fiolecie wygląda korzystniej niż przy tych brązach i złotych.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane