Domowa łatwa "wędlina"

Zaczęty przez jo_miekka, 19 Lut 2008, 10:07:03

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

#75
zrobiłam z indyka, na razie sie studzi po pierwszym gotowaniu :)

Dodany tekst: 07 Paź 2012, 16:40:23

mam pytanie, czy wystudzenie na koniec oznacza, ze płyn musi być zupełnie zimny?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

wrobelek0403 taki, żeby dało się włożyć rękę ;)
Szczerze mówiąc, to zawsze studzę do takiej letniej, pokojowej temperatury.

jusia

dziś robię, moja mama popełniła już kilka, w tym na BN, wyszła wyśmienita  :thumbup: :thumbup:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

rozpropagowałam przepis w pracy, wszyscy zachwyceni :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cherry

Ja robie regularnie, bo zabieramy na zimno do pracy.
Robialam juz wszelakie wersje np. orientalna z curry,

jo morze piwka  :beer:
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

jadam teraz cały czas tą wedline, głownie z indyka, wiec dla odmiany kupiłam pare plasterków szynki wieprzowej w sklepie i w ogole mi nie smakowała. dziwna była, niby chuda i porzadna (jakas pieczona, wedzona eko, sreko :D ).

zupełnie mi sie smaki zmieniły :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jo_miekka

Kurcze a ja prawie wcale tego nie robię.

jo_miekka

Zrobiłam. Już zapomniałam, jakie to pyszne!

iksa_nl

wyciagam,
bo ida swieta i dla mnie to przepis rewelacja na szynke ;)
nawet tesciowa chwali

wrobelek0403

a ja mam dosc, jadłam bardzo długo przez diete i ostatni kawałek wywaliłam, bo sie zepsuł ;D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Mam szynkę w domu i nie zawaham się jej użyć.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

ostatnjoi o tym myslałam. Mam szynkę i też chyba ją w ten sposób zrobie :)