ile porcji na osobę?

Zaczęty przez anulla, 18 Lut 2008, 23:29:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

My zamówilismy kolacje na 74 osoby wiec chyba bylo 74 dan kazdego typu. Wiem, ze miesa bylo wiecej bo nam powiedzieli, ze jakby ktos chcial jeszcze to jest. Ale nie wiem na ile. U nas normalnie jest tyle ile osob (wiadomo, ze cos tam w zanadrzu zawsze trzeba miec, ale nikt nie liczy na dokladki).

2,5 porcji to mzoe byc bardzo duzo jedzenia. U nas porcje byly ogromniaste i raczej nikt (a przynajmniej malo kto) moglby zjesc 2.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nantu

u nas bylo na obiad 2,5 porcji miesa na osobe, bylo ok 4 rodzaje miesa, wszysycy sie najedli i jeszcze zostalo. Moim zdaniem im wiekszy wybor tym lepiej, kazdy lubi co innego, wiec po co tyle schabowych ile gosci... ;)

nionczka

Cytat: "nantu"kazdy lubi co innego, wiec po co tyle schabowych ile gosci... ;)

A gdyby sie zdarzylo tak, ze kazdy chce schabowego?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

anulla

Stere przysłowie mówi:"jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma!" Jak zabraknie kotleta to zjedzą coś innego z mięsiwa  :lol:  Trudno...wszystkiego chyba nie jestem w stanie przewidzieć  :roll:

czarnasia13

Hej u mnie też jest 2,5 mięsa na osobę w tym na każdego gościa przypada roladka ( najpopularniejsze danie w tym regionie ;) ) a reszta to już inne mięsiwa. A pani powiedziała że i tak sporo zawsze zostaje.