Jak zaprojektować wnętrze

Zaczęty przez Deremere, 06 Paź 2023, 10:31:11

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Deremere

Muszę dostosować dom do zmian. Potrzebuję miejsce na dodatkową łazienkę. W domu wydzielamy osobne mieszkanko z wejściem z zewnątrz po prawej stronie - oznaczyłam jako II a na piętrze będą 2 pokoje synów. Pozostanie nam tylko łazienka w sypialni, potrzebuję drugą łazienkę, tak by goście nie musieli korzystać z naszej, bo to jednak krępujące. Na rysunku przedstawiłam obecny stan, zmiany jakie dokonaliśmy w  projekcie naniosłam długopisem. Dom ma 10 lat i chcielibyśmy jak najniższym kosztem wydzielić łazienkę. Może macie jakieś pomysły?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Nikkolino

#1
Przenosząc wejście garażowe do nowej spiżarni zyskujecie możliwość wykorzystania obecnego pomieszczenia gospodarczego/pralni(?) Jano nowej łazienki, jednocześnie przenosząc drzwi obecnej łazienki na ścianę salonu. Jeśli macie jeszcze trochę kafli obecnych oszczędzicie trochę na glazurze w miejscu starych drzwi. Ja to widzę tak, że względu na wygodę i nową większą przestrzeń prywatną i piony.
Jednocześnie możecie wykorzystać zamknięcie drzwi z kuchni do przedłużenia mebli do samej ściany spiżarnianej ;)
Nie zastanawiałaś się nad pomocą architekta wnętrz? https://marengo-architektura.com/ Skontaktuj się ztym dekoratorem wnętrz z Krakowa, będzie Ci zdecydowanie łatwiej.

zuzia

Cytat: Nikkolino w 06 Paź 2023, 12:05:26Przenosząc wejście garażowe do nowej spiżarni zyskujecie możliwość wykorzystania obecnego pomieszczenia gospodarczego/pralni(?) Jano nowej łazienki, jednocześnie przenosząc drzwi obecnej łazienki na ścianę salonu. Jeśli macie jeszcze trochę kafli obecnych oszczędzicie trochę na glazurze w miejscu starych drzwi. Ja to widzę tak, że względu na wygodę i nową większą przestrzeń prywatną i piony.
Jednocześnie możecie wykorzystać zamknięcie drzwi z kuchni do przedłużenia mebli do samej ściany spiżarnianej ;)

zaiste ciekawy opis biorąc pod uwage, że autorka postu nawet rysunku nie zamieściła....

ishka82

Cytat: zuzia w 11 Paź 2023, 16:32:30zaiste ciekawy opis biorąc pod uwage, że autorka postu nawet rysunku nie zamieściła....
:rotfl:  :rotfl:  lol