Buty - zaczynam sie rozglądać

Zaczęty przez marcheewka, 15 Lut 2008, 08:20:06

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

marcheewka, te drugie buty to te same co ci spragnienie pokazywała :)

tylko kolor inny :)

marcheewka

Cytat: "Kasia"marcheewka, te drugie buty to te same co ci spragnienie pokazywała :)

tylko kolor inny :)

Nie do końca te same. Te są z paseczkiem wokół kostki.
Może się nie znam na modzie, ale mnie się z takim paseczkiem podobają :-(

spragnienie

Cytat: "marcheewka"http://www.artediroma.com/img/sofia.jpg

Podobają mi się modele nr 211a, 211c i 219.

 

Kasia nawiązuje do tej Twojej wypowiedzi i butów 211c  ;-)  a te są faktycznie takimi samymi, jakie wcześniej wkleiłam

[ Dodano: 15-02-2008, 23:24 ]
ale jeśli CI się podobają buty z paskiem, to bierz - to Ty się masz w nich dobrze czuć, a nie my  :)
mnie się podobają bardziej bez paska i wydaje mi się, że bardziej pasują do wybranej przez Ciebie sukni - ale to moje subiektywne odczucia
po prostu pomierz sobie parę modeli z i bez paska, zobaczysz któe lepiej leżą na nodze  :)

Kasia

chyba czas iść spać ;)

ze zmęczenia już nie widzę ;)

spragnienie

dobranoc  Kasiu :mrgreen:  
ja tez lecę

siog

[quote="marcheewka"

Srebrne sandałki, hmm wydaje mi sie, ze na taką okazję nie pasują.  Zresztą srebrne, do białej kiecki? Poza tym te paski bez pończoch potną mi stopy :)

quote]


srebrne do bialego jaknajbardziej na zasadzie srebro-biel, zloto-ecru. bedziesz mogla je pozniej zakladac do wielu rzeczy i czesto.

dlaczego paski maja potnac ci stopy??????? :shock:  :shock:  poszukaj dobre wygodne buty i nic cie nie potnie

Basia

Witam wszystkic po długiej nieobecności...


Ja też jestem na etapie poszukiwania butów. Nie bardzo podobają mi się takie z paskiem wokół kostki. Na co dzień nie noszę takich wogóle (niestety nie każda noga wygląda w nich dobrze...) Jeśli więc na ślub wybrałabym takie, to potem ubrałabym je ewentualnie tylko do spodni.
Buty z paskiem mają jednak dużą zaletę... Łatwiej się w nich tańczy. Miło by było dobrze bawic się na włsnym weselu, bez spadających z nogi :?:  butów. Nie wiem czy to tylko mój problem...?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Stabilo

Wracając do butów Arte di Roma  - w katowickich salonach kosztują 270 zł, ja moje upolowałam na Allegro.
Wykonane są ze skórki i rzeczywiście są wyjątkowo wygodne, choć przeznaczone raczej na szczupłą stopę. Nie sądzę, by w czasie tańca spadałyz  nóg (no chyba, że kupisz zbyt duże, lub będziesz szalała przy Cancanie ;-) ).
Na wszelki wypadek kupiłam już płaskie buciki na zmianę - niestety nie jestem przyzwyczajona do obcasów, nawej jeśli to jedynie 5 cm.

emcia

Wątpliwości co do srebrnych butów? Od początku wiedziałam, że chcę właśnie srebrne, suknia biała. Ale jak kto woli. Spodobały mi się, zakupiłam i czekają teraz. Pewnie na zmianę kupię jeszcze jakieś niższe.

inkageo

Cytat: "Basia"Buty z paskiem mają jednak dużą zaletę... Łatwiej się w nich tańczy. Miło by było dobrze bawic się na włsnym weselu, bez spadających z nogi  butów. Nie wiem czy to tylko mój problem...?
Ja miałam buty bez paska i tańczyło mi się bardzo dobrze, ani raz mi nie spadły ;) Jeżeli na codzień nie nosisz butów z paskiem wokół kostki to jesteś zaprawiona w boju i chyba nie ma mowy o spadaniu ;) Ja zawsze na każdej imprezie mam buty bez paska i sobie radzę ;) Mam jedną parę butów z paskiem i nie podoba mi się jak skraca nogę, pasek też czasem może ocierać, no wszystko się może zdarzyć..;)
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "siog"srebrne do bialego jaknajbardziej na zasadzie srebro-biel, zloto-ecru. bedziesz mogla je pozniej zakladac do wielu rzeczy i czesto.

I ja bede bronic srebrnych sandlakow, bo sama mialam ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

sierpniowajulka

Cytat: "inkageo"Basia napisał/a:   
Buty z paskiem mają jednak dużą zaletę... Łatwiej się w nich tańczy. Miło by było dobrze bawic się na włsnym weselu, bez spadających z nogi butów. Nie wiem czy to tylko mój problem...?   

Ja miałam buty bez paska i tańczyło mi się bardzo dobrze, ani raz mi nie spadły ;) Jeżeli na codzień nie nosisz butów z paskiem wokół kostki to jesteś zaprawiona w boju i chyba nie ma mowy o spadaniu ;) Ja zawsze na każdej imprezie mam buty bez paska i sobie radzę ;) Mam jedną parę butów z paskiem i nie podoba mi się jak skraca nogę, pasek też czasem może ocierać, no wszystko się może zdarzyć..;)
Moje buty również nie miały paska i nie było to żadnym problemem. Nie spadały, tańczyło mi się super wygodnie... do 3:30. Potem musiałam buty zdjąć na trochę - ale to ze względu na 10cm obcas. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

spragnienie

ja na codzień też noszę buty bez paska i jakoś jeszcze ich nie pogubiłam   :mrgreen:
na imprezy/sylwestra też chodzę bez paska i nie odczuwałam nigdy z tego powodu dyskomfortu - ważniejsze, żeby but był wygodny i dobrze wyprofilowany to wtedy nie ma prawa nic się dziać

ja nie lubię butów z paskiem, bo optycznie skracają nogę, a po 2.gie mialam takie raz - na studnówce i wlaśnie ten cholerny pasek mi obtarł kostkę z boku  :evil:

mary

Stabilo, jesteś z Katowic? Fajnie by było w kwestii butów mieć informatora miejskiego ;)

dagi

byłam wczoraj w kilku sklepach w poszukiwaniu butów i jedyne jakie mi się podobały to w aldo i nine west ale niestety były srebrne i na wysokim obcasie, ale jeśli szukacie właśnie srebrnych to polecam.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

dagi81, a Ty w jakim kolorze szukasz butów do Sali? Bo do niej srebrne bardzo pasują.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

sierpniowajulka, wow piękny avatarek (chyba tak to się nazywa), bardzo lubię takie zdjęcia a co do butów to na razie szukam czegoś w kolorze perły ale srebrne też chodzą mi po głowie więc kto wie ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

dagi81, w Aldo niektóre odcienie bieli pasują do Sali. Przynajmniej tak było w zeszłym sezonie. Masz próbkę materiału?
No i polecam zajrzenie do Cymbeline na Świętokrzyskiej. Widziałam tam ładne piptoły w bardzo jasnym ecru. Może by pasowały? Chyba, że szukasz zakrytych butów.

[ Dodano: 16-02-2008, 15:55 ]
Cytat: "dagi81"sierpniowajulka, wow piękny avatarek (chyba tak to się nazywa), bardzo lubię takie zdjęcia
dziękuję. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

Cytat: "sierpniowajulka"Chyba, że szukasz zakrytych butów.
chyba jednak wolałabym jakieś z odkrytymi palcami.
Jeśli chodzi o buty to te srebrne byłyby całkiem fajne, tylko że mój luby kupił mi pierścionek  w kolorze żółtego złota i teraz mam problem bo musimy kupić chyba też takie obrączki a ja wolałabym białe złoto, chyba, że nie będę nosić pierścionka, hmm tylko żeby M. się nie obraził...
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

Cytat: "dagi81"wolałabym białe złoto, chyba, że nie będę nosić pierścionka, hmm tylko żeby M. się nie obraził...
trochę szkoda... ja noszę zaręczynowy razem z obrączką. No, ale oba są z białego złota. Choć nie jestem zwolenniczką takich obrączek, to jednak zaproponuję: może pomyślicie o obrączkach z łączonego złota?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

Cytat: "spragnienie"ja na codzień też noszę buty bez paska i jakoś jeszcze ich nie pogubiłam

Ups... w takim razie jestem jakaś inna... Zawsze mam problem z butami na wszelkich imprezach. Może dlatego że tańczę na palcach i nie umiem innaczej.
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

inkageo

Cytat: "Basia"Zawsze mam problem z butami na wszelkich imprezach. Może dlatego że tańczę na palcach i nie umiem innaczej.
Ja też tańczę na palcach :) Z butami jest ten problem, że z czasem się rozciągają i wtedy mogą kłapać.. Dobre są te takie zapiętki do przylepienia, które skracają rozciągnięte buty.
Imagine there is no hate

mayagaramond

Cytat: "inkageo"Dobre są te takie zapiętki do przylepienia, które skracają rozciągnięte buty.

Prosze o blizsze szczegoly :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Kasia


inkageo

Imagine there is no hate