W-a-l-e-n-t-y-n-k-i ....

Zaczęty przez beesok, 11 Lut 2008, 22:06:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Ja dla N. mam serce z Lindta. Swoje też mogę dorzucić, ewentualnie :-P  ;)

magdalinska

dopiero przebrnelam przez caly watek  :-D  
to ja tez sie przyznam - spie w skarpetach  :mrgreen:
mam wiecznie lodowate stopy i dlonie, i najbardziej na swiecie lubie te lodowate czesci mojego ciala wkladac znienacka za koszulke mojemu mezowi  :mrgreen:   :mrgreen:  
ostatnio staram sie odzwyczajac od tych skerpet, bo maz usilnie mnie przekonuje, ze stopa musi oddychac, a nie caly czas byc w zamknieciu ;)

malutenka

Cytat: "magdalinska"ostatnio staram sie odzwyczajac od tych skerpet
ja się odzwyczaiłam pakując do łóżka termofor ;-)

magdalinska

Cytat: "malutenka5"ja się odzwyczaiłam pakując do łóżka termofor  
ja powiedzialam kiedys przy obiedzie ze sobie kupie takie cudo, to o maly wlos wdowa nie zostalam  :mrgreen:
ale pamietam jak dzis, ze moja babcia jak bylam mała pogrzewala mi tym tylek i  bylo cudownieeeeeeeeee    :mrgreen:   :mrgreen:   :mrgreen:

salsa

kupcie cieplejsze kołdry, przeciez tego jest cała masa do wyboru do koloru :lol:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Cytat: "salsa"kupcie cieplejsze kołdry, przeciez tego jest cała masa do wyboru do koloru :lol:

To nic nie da, bo wtedy innym czesciom ciala jest za goraca :mrgreen: Musieliby wymyslic koldre z 7 strefami ciepla ;-)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: "mayagaramond"Musieliby wymyslic koldre z 7 strefami ciepla ;-)
i to jest pomysł na biznes!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdalinska

Cytat: "mayagaramond"To nic nie da, bo wtedy innym czesciom ciala jest za goraca  Musieliby wymyslic koldre z 7 strefami ciepla  
dokladnie :) ja mam cieplutka, puchowa, z prawdziwego pierza  :-D  babcia mi uszyla jak mialam 17 lat, jako posag  :mrgreen:  uzywam jej do dzisiaj i jest najlepsza na swiecie :P

malutenka

Cytat: "magdalinska"ja powiedzialam kiedys przy obiedzie ze sobie kupie takie cudo, to o maly wlos wdowa nie zostalam  
ale pamietam jak dzis, ze moja babcia jak bylam mała pogrzewala mi tym tylek i bylo cudownieeeeeeeeee
Ja mam takie cudo w ubranku z polaru i jest świetne ;) jak się robi za gorąco zawsze można wykopać spod kołdry.

dagi

Cytat: "malutenka5"ja się odzwyczaiłam pakując do łóżka termofor ;-)
mnie się marzy taki termofor, podobno pomaga przy bólach brzucha okresowych.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

golinda

ja jakoś w tym roku nic oryginalnego nie wymyśliłam, ale na któreś Walentynki zrobiłam mu książeczkę pt. Historia jednej znajomości i tam były powklejane zdjęcia (nie nasze)+opisy+rysunki i opisana historia naszej znajomości

napracowałam się przy tym, ale efekt był :-)

innym razem zrobiłam mu tort-serduszko (to chyba były nasze pierwsze wspólne walentynki)
zresztą zawsze robiłam mu niespodzianki, które były dla niego zaskoczeniem
niestety opcję "romantyczność-niespodzianki" w naszym związku mam tylko ja :-)

tym razem on zaprasza mnie na weekend gdzieś - jeszcze nie wiem gdzie ;-)

mayagaramond

Cytat: "golinda"jeszcze nie wiem gdzie

No to miejmy nadzieje, ze sie nie wygada.

Moj kiedys tez chcial mi zrobic niespodzianke, powiedzial mi co mam zabrac, ale nie dokad jedziemy. Wyjazd mial byc w sobote o 5 rano. W piatek przy kolacji zadzwonil jego brat. H.: nie, w weekend nas nie ma, bo jedziemy do Budapesztu"

:mrgreen:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

no a ja dostalam bilety na koncert the cure do spodka na wtorek  
:juhu:  :juhu:  :juhu:  :juhu:  :juhu:
- ale chyba to nie z okazji walentynek ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dagi

Cytat: "golinda"tym razem on zaprasza mnie na weekend gdzieś - jeszcze nie wiem gdzie ;-)
ale fajnie, szkoda, że mój nie ma takich pomysłów.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

beesok

Siog - mam nadzieje, ze sie lepiej czujesz!

I tak - you better answer the email  :evil:



Ech ja sobie dzis odpuscilam prace ....wstalam z lozka o 7:00 i az mi sie zakrecilo w glowie wiec padlam i spalam do 11:00!!! Widocznie musialam nadrobic zaleglosci.

A dzisiaj pogoda jest piekna - slonce swieci, ze az milo - chyba sie przejde do parku :) albo po sklepach ;) po drodze do parku :)

No widze, ze z majtkami czy bez temat W. sie rozwija ....prosze prosze...
A tak swoja droga chcialabym zostac zabrana na weekend niespodzianka :) poki co sama taki planuje na urodziny S.

golinda

Cytat: "beesok"A tak swoja droga chcialabym zostac zabrana na weekend niespodzianka

to ma być Kraków albo gorące źródła na Słowacji, on nigdy nie chce mi robić niespodzianek, bo nie wie czy to nie będzie niewypał, więc daje wybór

wybiorę chyba te gorące źródła :-)

zuzia

Cytat: "golinda"to ma być Kraków albo gorące źródła na Słowacji,
Cytat: "golinda"wybiorę chyba te gorące źródła  
a co jest nie tak z Krakowem? boisz się, że ktoś ci rozpozna wiedźmo?  :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

salsa

Cytat: "golinda"wybiorę chyba te gorące źródła :-)
eh, babo:):) niezła z Ciebie kombinatorka:)
Cytat: "zuzia"a co jest nie tak z Krakowem? boisz się, że ktoś ci rozpozna wiedźmo? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
chyba zmieniła zdanie o Krak  po ostatniej wizycie-smok wawelski ją wystraszył:) 8-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

ja padam z nog mamy taki ruch na tym stoisku ze normalnie jakas masakra -az mi sie nogi trzesa ze zmeczenia a co dopiero bedzie jutro ??????? wpadlam na chwile do domu zrobic pranie bo w pitek wyjezdzam na szkolenie %%%%%%%%-moze wkoncu poczuje walentynki

abkasia

A ja kupilam nam na walentynki 2 filizanki do espresso:)))  :-D

mayagaramond

Cytat: "abkasia"A ja kupilam nam na walentynki 2 filizanki do espresso:))) :-D

Dwie tylko? A co ze mna? ;-)  :-D  :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zuzia

Cytat: "salsa"chyba zmieniła zdanie o Krak po ostatniej wizycie-smok wawelski ją wystraszył:)  
no - jeżeli oczekiwala, że nie zorientuje sie, że ona nie jest juz dziewicą to rzeczywiście.....

abkasia

Cytat: "mayagaramond"Dwie tylko? A co ze mna? ;-) :-D :-D :-D
a moze byc late??? moge Ci zrobic: czekoladowe, cynamonowe, orzechowe, carmelowe, irish :mrgreen:  :mrgreen:  ktore chcech?

mayagaramond

Cytat: "abkasia"
Cytat: "mayagaramond"Dwie tylko? A co ze mna? ;-) :-D :-D :-D
a moze byc late??? moge Ci zrobic: czekoladowe, cynamonowe, orzechowe, carmelowe, irish :mrgreen:  :mrgreen:  ktore chcech?

Irish! :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

abkasia

Cytat: "mayagaramond"Irish! :-D
sie robi:) :mrgreen: