krotkie włosy Golinda pytanie do Ciebie

Zaczęty przez damka, 06 Lut 2008, 19:26:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Cytat: golinda w 06 Lut 2008, 21:41:01
Cytat: damkadoradzila mi zebym jednka troche je zapuscila, zwłaszcza ze nie przewiduje welonu

wg mnie welon zupełnie odpada w przypadku krótkich włosów, za to na pewno pasuje kwiat
Golinda
mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie,
co sadzisz  na temat diademu/opaski   w kontekscie moich włosów i tej sukienki.
Pytam Ciebie bo Ty sie zdecydowałas...

damka


olgaaa1

niestety nie mam zdjęć, ale byłam na ślubie jednej parki i tam Panna Młoda miała włosy twojej długości i wszystkie włosy miała gładko zaczesane, grzywkę uniesioną i podpiętą do tyłu, wyszedł taki śliczny irokezik, a we włosach miała jeszcze wpiętą dużą spinkę w kształcie kwiatka z cyrkoniami bardzo mi się podobalo, naprawde super wyglądała.
Widziałam też młodą, która też miała bardzo krótkie włosy, a fryxzjerka wyczarowała jej taką fryzure, że wyglądała, jakby miała włosy do pasa, poprostu miała dopięty cztuczny koczek, nie jestem za dopinaniem tresek, ale naprawdę, wyglądało to niesamowicie, gdybym nie wiedziała, że ona ma krotkie włosy, to nie uwierzyłabym, że to była treska.

golinda

damka,

jak już pisałam, uważam, że do tej sukni diadem pasuje idealnie, w przeciwieństwie do welonu
mierzyłam kilka, bo chciała mieć początkowo, ale po pierwsze nie dało się dobrać odcienia, a po drugie jednak mimo wszystko ten diadem pasował zdecydowanie lepiej
po trzeci - i równie ważne - uważam, że do krótkich włosów diadem pasuje, welon kompletnie nie
kup diadem :-)

golinda

ale pomyśl też nad jakąś większą ozdobną spinką z boku albo kwiatkiem
to też może wyglądać super!

damka

dziekuje  ;)
poprzymierzam rożności i myśle samo wyjdzie w czym czuje sie i wygladam najlepiej.


xgundziax

Witam!
Też mam suknię demetrios 887 i bardzo  bym cię proisiła o przesłane kilka fotek jak wyglądałaś na ślubie i jakie miałaś dodatki

justynaaaa2

zdjęcia golindy masz w galerii  :) warto obejrzeć, bo wyglądało bosko, jak księżniczka  ;)